יום שבת, 25 בינואר 2014

חודש המשפחה בארנה הצגות המגבשות את כל המשפחה עם שלל כוכבי הילדים ופעילות אחרי לידה חינם לנשים בקניון ארנה


חודש המשפחה בארנה
הצגות המגבשות את כל המשפחה עם שלל כוכבי הילדים
 ופעילות אחרי לידה חינם לנשים בקניון ארנהרינת גבאי, בוב ספוג ושלכת גורמים גם לאבא ואמא להגיע לקניון לפעילות משפחתית מגבשת:

23/1/2014 יום חמישי בשעה 18:00 מופע "רינת גבאי מלכת הילדים של ישראל"
רינת ויויו במופע עם שלוש רקדניות, מופע קצבי ומצחיק עם להיטי הילדים הגדולים: נעמי שמר, עוזי חיטמן ועוד....


25/1/2014 יום שבת בשעה 17:30 מופע "בוב ספוג"
היישר מערוץ ניקולודיאון: בובספוג וחברו פטריק יוצאים לציד מדוזות ברחבי האוקיינוס! הצטרפו לחגיגה ופגשו את הדמויות האהובות! הומור ריקודים וקשקושי בועות.

30/1/2014 יום חמישי בשעה 18:00 מופע "שלכת"
ניקי גולדשטיין, הבדרן והשחקן יוצא בסדרה חדשה לילדים בתור "שלכת", הילדה המצחיקה שמשגעת את המדינה. מופע חדש ומצחיק שמשלב שירים ובדיחות.


בנוסף, לצד האירועים תתקיים פעילות בוקר חווייתית לאימהות תינוקות, בשיתוף פורטל Mamy.co.il - "מאמי מורנינגס"
אמהות אחרי לידה, וביחוד כשמדובר בלידה ראשונה, מחפשות קורסים שונים שנועדו לחזק את הקשר עם הרך הנולד ולסייע להתפתחותו הקוגניטיבית והפיזית.  אולם בשוק הפרטי ובקופות החולים קורסי עיסוי תינוקות וליווי התפתחותי לתינוקות הם בתשלום, המקשה מאוד על האמהות, ומוסיף להוצאות הרבות סביב הרך הנולד. כמו כן, הקורסים הללו הם בעלי מספר מפגשים מוגבל, ועם סיומם נדרשות האמהות המבקשות להמשיך את התהליך, לשלם מחדש. פעילות מאמי מורנינגס, המתקיימת מדי שני ב' בין 10:30-12:00 בג'ימבורנה בקניון ארנה (בשיתוף עם פורטל מאמי), נועדה לענות על צורך זה בדיוק: במסגרת הפעילות זוכות האמהות לסדנאות מקצועיות של ליווי התפתחותי פרטני לתינוקות, פעילות מוסיקלית המפתחת אינטיליגנציה קוגניטיבית של התינוק, קורסי עיסוי תינוקות ממטפלת מוסמכת ועוד.

קניון ארנה, השונית 2 מרינה הרצליה