יום ראשון, 19 במרץ 2017

תזמורת הבמה הישראלית מציגה: "לעוף עם המוסיקה" קונצרט תיאטרון לכל המשפחה בשבת 25.3 במוזיאון תל אביב לאמנות

תזמורת הבמה הישראלית מציגה: "לעוף עם המוסיקה"
קונצרט תיאטרון לכל המשפחה בשבת 25.3 במוזיאון תל אביב לאמנות


הגר החולמנית ואוהבת טבע וניצן  אוהב הספר הם שני תלמידים אשר יוצאים לחקור את עולם הציפורים כמשימה מבית הספר. במהלך המשימה הם לומדים על עולמן המוסיקלי של הציפורים וגם אחד על השני.

הציפורים, שהן החיות המוסיקליות ביותר, מהוות מקור השראה למלחינים רבים בכל הזמנים. הקונצרט "לעוף עם המוסיקה" מביא לבמה קטעי יצירות קלאסיות לצד מוסיקת עולם ושירים ישראלים המתארים ע"י עולם הצלילים את שירת הציפורים ותנועת תעופתם של החיות המרתקות הללו – מ"האביב" המוכר של ויואלדי, דרך "חלילו של פאן" ועד "לעוף" של לירון לב ודורון מדלי (בהלחנת אוהד חיטמן).

הכרטיס למופע שיתקיים בשבת 25.3 בשעה 10:30 במוזיאון תל אביב לאמנות כולל גם כניסה לתערוכות ושאר מתחמי המוזיאון ומאפשר להמשיך את הבילוי המשפחתי גם לפני ואחרי המופע. המופע הינו חלק מעונת "לעוף עם המוזיקה". את הקונצרט הנפלא "אגם הברבורים" סקרתי בעבר בבלוג, ניתן לקרוא את הסקירה כאן וסקירה על המופע הקודם "התזמורת מתה מצחוק" ניתן לקרוא כאן


תזמורת הבמה הישראלית הינה תזמורת יחידה מסוגה בישראל, אשר מציעה חוויה יוצאת דופן ומהנה, המשלבת בין מוסיקה קלאסית לאמנויות הבמה השונות – תיאטרון, מחול, מולטימדיה ועוד לילדים וגם למבוגרים. את התזמורת מנהלת מוסיקלית המנצחת טליה אילן שאף כתבה את המופע ותנצח עליו.

בקונצרטי התיאטרון לוקחים חלק נגנים, מנצח, שחקנים, רקדנים וזמרים שמכניסים יחד את הקהל הצעיר לעולם צבעוני ומרתק, דרכו הם מגלים את עולם המוסיקה הקלאסית והתזמורתית. בכל עונה נבנית סדרה חדשה של קונצרטים הן לצעירים והן למבוגרים, שמציגה לא פעם סיפורים ואגדות קלאסיות ברוח מקורית ורעננה שגורפת שבחים הן מהמבקרים וחשוב מכל – מהילדים, שנהנים מכל רגע.

כתיבה וניצוח : טליה אילן
משחק ושירה: הגר ריש , ניצן זיצר
חליל: אניטה, פסנתר/עוגב: אנדי פלדבאותזמורת הבמה הישראלית - "לעוף עם המוסיקה" עונת המנויים 2016-2017
יום שבת, 25.3 בשעה 10:30 במוזיאון תל אביב לאמנות
מחיר כרטיס למופע בודד: 75 ש"ח
מחירי מנויים: 360-480 ש"ח

לרכישת כרטיסים למופעים במוזיאון תל אביב לאמנות: 03-6077020
לרכישת מנויים: 02-9908676


אתר התזמורת http://orchestra.co.il

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!