יום שבת, 25 במרץ 2017

פסח 2017 ברמת הנדיב "כולם בשביל אחד"- פעילות חינמית לכל המשפחה!

פסח 2017 ברמת הנדיב
"כולם בשביל אחד"- פעילות חינמית לכל המשפחה!שביל ישראל חוגג את תחילת  העשור השלישי להיווסדו, וברמת הנדיב (הסמוכה לזכרון יעקב) מצטרפים לחגיגה עם החברה להגנת הטבע.

החברה להגנת הטבע תקיים בחול המועד פסח, לראשונה, את "יום שביל ישראל" – יום מסורתי שיוקדש לשביל של המדינה. לאורך היום מצדיעים לאנשים, למורשת ולטבע בישראל. במסגרת יום זה תקיים החברה להגנת הטבע למשפחות ולציבור הרחב חגיגה של טיולים בכל רחבי הארץ, כולם ללא תשלום, במסלולים נבחרים בטבע לאורך נופיו הייחודיים של שביל ישראל.


לאורך מקטע 15 של השביל, העובר בפארק הטבע רמת הנדיב, אתם מוזמנים לגלות את המעיין, את הנִקבּה הנסתרת, את בית המרחץ ואת הווילה הביזנטית ולהלך בחורש ים תיכוני ירוק לצד תצפיות נוף נהדרות על חוף הכרמל. לאורך השביל יוצבו תחנות חוויה ותוכן, שחקנים, הרכבים מוזיקליים ועוד הפתעות.
נעים לטייל על שביל ישראל במיוחד בעונה זו, שבה הכול פורח ומלבלב. בסיום קטע השביל אל תחמיצו ביקור בגנים המרהיבים שבהם קבורים הברון רוטשילד ורעייתו. מרחבי השלווה, השקט והיופי יעניקו לכם הרגשה כאילו "קפצתם" לרגע לחו"ל.

במקום מוקרן סרט במגוון שפות מדי חצי שעה. לשירותכם חנות מידע  לקבלת פרטים על הביקור במקום, קיוסק, מתחם פיקניק וגן שעשועים.
להלן זמני הפעילות:
רביעי, 12.4.17, בשעות 11:00–16:00
חמישי, 13.4.17, בשעות 9:00–16:00.
הכניסה, הסרט והפעילות הם ללא עלות.
פרטים נוספים בטל' 04-6298111 שלוחה 4 ובאתר שכתובתו www.ramathanadiv.org.il.

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!