יום שבת, 11 במרץ 2017

מותג הטיפוח WELEDA גאה להציג : וולדה בייבי דרמה- חלב גוף נטופית לבנה לעור רגיש, יבש ואדמומי

מותג הטיפוח WELEDA גאה להציג :
וולדה בייבי דרמה- חלב גוף נטופית לבנה
לעור רגיש, יבש ואדמומי


אין דבר יותר יקר לך מילדך. את רוצה לוודא שהקטן מקבל את הטיפול וההגנה הנכונים והמתאימים לו ביותר.  ככל שעורו של התינוק הוא רגיש, יבש ואדמומי יותר כך הוא יותר נזקק למוצרי טיפוח שאינם מכילים חומרים משמרים סינטטיים, חומרי ריח וצבע.
סדרת וולדה-  בייבי דרמה תוכננה בכדי להעניק הגנה ולחות מרגיעה לעור התינוק במקרים של עור רגיש, יבש ואדמומי, המתאפיין בגירוי וברגישות. סדרת המוצרים מיועדת לתינוקות מיום היוולדם, כל זאת באמצעות מרכיבים צמחיים ואורגנים.
סדרת וולדה בייבי דרמה מבוססת על תמצית ייחודית המופקת משורש נטופית לבנה מגידול אורגני אשר יוצרת שכבת הגנה סביב עור התינוק ושומרת עליו מפני נזקי הסביבה, יובש, שינויי מזג האוויר ומרגיעה אדמומיות ורגישות.
לסדרה מרכיבים צמחיים ייחודיים נוספים: שמן קוקוס, שמן שומשום ותמצית אמנון ותמר, כולם ממקור אורגני.
סדרת המוצרים נבדקה דרמטולוגית, נבדקה ונמצאה מתאימה לעור רגיש.
הסדרה אינה מכילה חומרי ריח או בושם ונושאת את תו תקן NATRUE.
בנוסף מוצרי הסדרה אושרו ע"י ארגון NEA האמריקאי, המפקח על מוצרי טיפוח המיועדים לעור רגיש ואדמומי. 

Weleda Baby Derma – White Mallow Body Lotion
וולדה בייבי דרמה- חלב גוף נטופית לבנהתיאור המוצר: להזנה והרגעת עור עדין, מגורה, רגיש מאוד או יבש.
מכיל: תערובת עדינה של שמן שומשום ושמן קוקוס ממקור אורגני, תמציות אורגניות של שורש נטופית לבנה ואמנון ותמר – מעניקה לחות ומסייעת באיזון והרגעת עור מגורה, ללא שמנים אתרים , ללא בושם.
סוג העור: עור עדין, מגורה, רגיש מאוד או יבש.
תועלות: הריריות המצויה בשורש פרח הנטופית הלבנה יוצרת שכבת הגנה סביב העור, מבודדת אותו ומשמשת כמחסום נגד הגירויים הסביבתיים, ללא שמנים אתריים – ללא בישום, נבדק דרמטולוגית, נבדק ונמצא מתאים לעור רגיש, בפיקוח תקן NEA האמריקאי.
ניחוח: הניחוח הקליל והפסיבי מושג באמצעות שמן הקוקוס האורגני ושעוות הדבורים האורגנית.
הוראות שימושלאחר הרחצה, מומלץ למרוח את כל חלקי העור עד לספיגה מלאה.
לחברה טובה לפני כחודש נולדה תינוקת מתוקית להפליא, לאחרונה סיפרה לי חברתי כי בכפלים בין הכף רגל לרגל יש לה יובש והעור נורא מתקלף לתינוקת.
ישר הצעתי לה להשתמש בקרם גוף לילדים ותינוקות של ולדה.
היא מרחה לה את הקרם למשך מספר ימים, סיפרה לי כי היובש כמעט ועבר לגמרי וכי היא מרוצה מאוד שהכרתי לה את המותג המצויין ולדה.
ניתן להשיג ברשתות הפארם: סופר פארם, ניו פארם ברשתות הטבע: ניצת הדובדבן, אניס, קסטל, עדן טבע מרקט ואורגניק מרקט. בתי טבע ומרקחת נבחרים.
מחיר לצרכן: 110 ₪, לתכולת:  200 מ"ל.

בין מוצרי הסדרה:
וולדה בייבי דרמה- קרם נטופית לבנה לאזור החיתול, וולדה בייבי דרמה- קרם פנים נטופית לבנה.

את מוצרי WELEDA ניתן להשיג :
ברשתות הפארם: סופר פארם, ניו פארם,  ברשתות הטבע: ניצת הדובדבן, אניס, קסטל, אורגניק מרקט. בתי טבע ומרקחת נבחרים

העקרונות המנחים של חברת WELEDA
·        פיתוח המוצרים נעשה בשיתוף פעולה בין רופאים לרוקחים.
·        מקור חומרי הגלם: WELEDA  מגדלת רבים מהצמחים המשמשים במגוון המוצרים בעצמה. הצמחים גדלים בטכניקה ייחודית של חקלאות אורגנית ביו דינמית, ללא ריסוס, דשנים וכימיקלים. למעלה מ 500 דונם זנים שונים של צמחים גדלים בשיטה זו בגנים הפרטיים של WELEDA.
·        WELEDA אינה משתמשת בחומרים משמרים במוצריה. יציבותם של המוצרים נשמרת הודות לשימוש בחומרים מרים טבעיים. כמו כן נעשה שימוש בשמנים אתריים הידועים כבעלי פעילות המונעת התפתחות חיידקים ושומרת על יציבות המוצר, ללא שימוש באף חומר משמר סינטטי שהוא.
·        WELEDA אינה משתמשת בחומרי טעם וריח סינטטיים.
·        WELEDA אינה משתמשת בחומרים שיוצרו בהנדסה גנטית. חומרים אלה הם עפ"י רוב זולים יותר, אך אינם עומדים בקריטריונים הנוקשים שקבעה לעצמה החברה.
·        בדיקות קפדניות של כל חומרי הגלם לפי תקנים רוקחיים מחמירים, בקרת איכות בזמן הייצור ובדיקות מעבדה סופיות, מבטיחות מוצר מוגמר מהאיכות הגבוהה ביותר.
·        כל חומרי האריזה מופקים מחומרים ממוחזרים או חומרים הניתנים למחזור בקלות. שימוש בחומרים אלה מאפשרים שמירה על איכות המוצר ויציבותו לאורך זמן רב.
·        WELEDA  מעולם לא ביצעה ניסויים על בעלי חיים, כמו גם חומרי הגלם בהם אנו משתמשים או הספקים שלהם.

אודות WELEDA :
חברת WELEDA הינה החברה הגדולה ביותר בעולם ליצור מוצרי טיפוח צמחיים ואורגניים. היא נוסדה בשוויץ בשנת 1921 ע"י רודולף שטיינר, אבי התורה האנתרופוסופית (בתרגום מיוונית, אנתרופוסופיה = חכמת האדם), במטרה לייצר ולפתח תרופות ותכשירים מתאימים ובמטרה ליישם את הידע והחומר שנצבר ונלמד בהרצאותיו. הקליניקה הראשונה שעסקה בריפוי ובייצור תכשירים אלה הוקמה בשוויץ בעיר ארלסהיים הסמוכה לעיר באזל, שלימים הפכה לאתר הייצור הראשון שלWELEDA.  השם WELEDA הוענק לחברה על ידי רודולף שטיינר, על שם המרפאה ההוליסטית שחיה לפני 2000 שנה והייתה ידועה בכוחות הריפוי שלה. רבים מייחסים  לה את התואר: "המטפלת ההוליסטית הראשונה".
סדרת המוצרים של חברת WELEDA מבוססת על מרכיבים צמחיים בלבד, רובם אף ממקור אורגני. מוצרים רבים מתיימרים להכיל מרכיבים צמחיים או תמציות המופקות מצמחים, אולם בחינה מדויקת של רשימת המרכיבים מגלה שימוש בחומרי נשא וחומרי בסיס סינטטיים, חומרים משמרים, חומרי טעם מלאכותיים ועוד. מרכיבים אלה הינם זולים יותר ועל כן מועדפים על ידי מספר רב של יצרנים.
בחברת WELEDA, אין פשרות. כל מרכיב עד חומר העזר האחרון בכל מוצר ומוצר מקורו מעולם הטבע. מעולם לא נעשה שימוש ולא ייעשה שימוש בחומרים המופקים משמן מינרלי או ווזלין, שמקורם מנפט.
סדרת מוצרי הטיפוח של WELEDA מאושרת ומפוקחת על ידי תקן Natrue. תקן האיכות המחמיר והאיכותי ביותר למוצרי קוסמטיקה וטיפוח טבעיים העושים שימוש במרכיבים ממקור אורגני.

פרטים נוספים באתר החברה: www.drsamuelov.co.il


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!