יום חמישי, 4 במאי 2017

מותג הטיפוח WELEDA מציג: קרם אמבט לתינוק קלנדולה מסדרת הקלנדולה לעור התינוק


מותג הטיפוח WELEDA מציג:
קרם אמבט לתינוק קלנדולה
מסדרת הקלנדולה לעור התינוק


כהורים, אנו תמיד דורשים את הטוב ביותר עבור ילדינו, כך גם חברת Weleda. אנו משתמשים אך ורק במרכיבים צמחיים המתקבלים בברכה ע"י עורו העדין של התינוק. מוצרינו נקיים מכל חומר סינטטי כדוגמת חומרי ריח וצבע שאינם ממקור צמחי, חומרים משמרים או חומרי בסיס המופקים משמן מינרלי כדוגמת וזלין או פרפין, היוצרים ציפוי מלאכותי סביב העור ובמקור מופקים מנפט. במקומם, אנו מקפידים להשתמש בשמני בסיס צמחיים בלבד, המופקים מזרעים ומפירות כמו שמן שומשום או שמן שקדים טהור, שמנים אתריים של לבנדר, ילנג – ילנג וורד הבר וכן תמציות אורגניות המופקות מפרחי הקלנדולה והקמומיל. מרכיבים אלה נספגים בקלות ע"י עורו העדין של התינוק ומעניקים לו חום, הזנה וטיפוח ממקור צמחי מכף רגל ועד ראש.


Calendula Baby Cream Bath – קרם אמבט קלנדולה לתינוק
קרם אמבט קלנדולה לתינוק – לניקוי והזנת העור בזמן רחצה
השימוש בסבון לצורך רחצת עור התינוק במהלך החודשים הראשונים לחיים אינו מומלץ, זאת כיוון שחומרי הסבון גורמים לשינוי רמת החומציות הטבעית של העור ולהסרת שכבת השומן המגינה עליו באופן טבעי. קרם אמבט קלנדולה לתינוק, משמש לניקוי העור במהלך החודשים הראשונים. המוצר אינו מכיל סבון או דטרגנט, אך עדיין תומך בניקוי יעיל של העור בזמן הרחצה, מזין אותו ומגן עליו. תערובת עדינה של שמן שקדים ושמן שומשום טהור, עוטפים את התינוק ומעניקים לו הזנה עמוקה. תמצית אורגנית פרחי קלנדולה תתרום לעידון ולהרגעת עור מגורה ואדמומי ואילו תערובת עדינה של שמנים אתריים תשאיר ניחוח עדין לעור התינוק.
התנסנו במוצר על תינוקי של חברה, שנולד לפני שבועים.
מרחנו מריחה קטנה בזמן מקלחת.
הקרם אמבט מחליק את עורו של התינוק והתינוק שלנו מקבל שעת פינוק ורוגע בזמן האמבטיה.
תיאור המוצר: לשמירה על גמישות העור ולמניעת סימני מתיחה.
מכיל: תערובת עדינה של שמן שקדים ושמן שומשום טהור עוטפים את התינוק ומעניקים לו הזנה עמוקה, תמצית אורגנית פרחי קלנדולה תתרום לעידון ולהרגעת עור מגורה ואדמומי, שעוות דבורים – שעווה צמחית המגינה על העור אך אינה פוגעת או סותמת את הנקבוביות שלו, תערובת עדינה של שמנים אתריים תשאיר ניחוח עדין לעור התינוק.
תועלות: המוצר אינו מכיל סבון או דטרגנט, אך עדיין תומך בניקוי יעיל של העור בזמן הרחצה, מזין אותו ומגן עליו שמירה על מאגרי הלחות הטבעיים של העור, המוצר אינו מכיל מרכיבים מן החי. המוצר מתאים לטבעוניים, סביבת רחצה נעימה, מזמינה ומלטפת לעור התינוק.
ניחוח: עדין וממקור צמחי.
הוראות שימוש: הוסיפו מספר התזות של קרם אמבט קלנדולה לתוך האמבט המלא במים חמים וערבבו בעדינות בעזרת היד. התחליב יתפזר היטב במים. במידה ואתם מעוניינים במקלחת זריזה, מספר טיפות קרם אמבט על פיסת בד פלנל יעשו את העבודה.

ניתן להשיג: סופרפארם, ניופארם, ניצת הדובדבן, קסטל,אניס, אורגניק מרקט,
בייבי סטאר, מוצצים, מיי בייבי, מכבי ובתי מרקחת וטבע פרטיים.

מחיר לצרכן: 78.90 ₪, לתכולת:  200 מ"ל.
מוצרים נוספים בסדרת הקלנדולה לעור התינוק:
קרם לחות קלנדולה לגוף, שמן קלנדולה לתינוק, חלב גוף קלנדולה לתינוק, קרם לחות קלנדולה לפנים, קרם קלנדולה לאזור החיתול , תחליב רחצה ושמפו קלנדולה לתינוק, קרם אמבט קלנדולה לתינוק, משחת שיניים לילדים.

את מוצרי WELEDA בייבי
ניתן להשיג להשיג: סופרפארם, ניופארם, ניצת הדובדבן, קסטל, אניס, אורגניק מרקט, מכבי, בייבי סטאר, מוצצים, מיי בייבי, בתי מרקחת וטבע פרטיים.
פרטים נוספים באתר החברה: www.weleda.co.il

העקרונות המנחים של חברת WELEDA
· פיתוח המוצרים נעשה בשיתוף פעולה בין רופאים לרוקחים.
· מקור חומרי הגלם: WELEDA מגדלת רבים מהצמחים המשמשים במגוון המוצרים בעצמה. הצמחים גדלים בטכניקה ייחודית של חקלאות אורגנית ביו דינמית, ללא ריסוס, דשנים וכימיקלים. למעלה מ 500 דונם זנים שונים של צמחים גדלים בשיטה זו בגנים הפרטיים של WELEDA.
· WELEDA אינה משתמשת בחומרים משמרים במוצריה. יציבותם של המוצרים נשמרת הודות לשימוש בחומרים מרים צמחיים. כמו כן נעשה שימוש בשמנים אתריים הידועים כבעלי פעילות המונעת התפתחות חיידקים ושומרת על יציבות המוצר, ללא שימוש באף חומר משמר סינטטי שהוא.
· WELEDA אינה משתמשת בחומרי טעם וריח סינטטיים.
· WELEDA אינה משתמשת בחומרים שיוצרו בהנדסה גנטית. חומרים אלה הם עפ"י רוב זולים יותר, אך אינם עומדים בקריטריונים הנוקשים שקבעה לעצמה החברה.
· בדיקות קפדניות של כל חומרי הגלם לפי תקנים רוקחיים מחמירים, בקרת איכות בזמן הייצור ובדיקות מעבדה סופיות, מבטיחות מוצר מוגמר מהאיכות הגבוהה ביותר.
· כל חומרי האריזה מופקים מחומרים ממוחזרים או חומרים הניתנים למחזור בקלות. שימוש בחומרים אלה מאפשרים שמירה על איכות המוצר ויציבותו לאורך זמן רב.
· WELEDA מעולם לא ביצעה ניסויים על בעלי חיים, כמו גם חומרי הגלם בהם אנו משתמשים או הספקים שלהם.

אודות WELEDA :
חברת WELEDA הינה החברה הגדולה ביותר בעולם ליצור מוצרי טיפוח טבעיים ואורגניים. היא נוסדה בשוויץ בשנת 1921 ע"י רודולף שטיינר, אבי התורה האנתרופוסופית (בתרגום מיוונית, אנתרופוסופיה = חכמת האדם), במטרה לייצר ולפתח תרופות ותכשירים מתאימים ובמטרה ליישם את הידע והחומר שנצבר ונלמד בהרצאותיו. הקליניקה הראשונה שעסקה בריפוי ובייצור תכשירים אלה הוקמה בשוויץ בעיר ארלסהיים הסמוכה לעיר באזל, שלימים הפכה לאתר הייצור הראשון של WELEDA.
השם WELEDA הוענק לחברה על ידי רודולף שטיינר, על שם המרפאה ההוליסטית שחיה לפני 2000 שנה והייתה ידועה בכוחות הריפוי שלה. רבים מייחסים  לה את התואר: "המטפלת ההוליסטית הראשונה".
סדרת המוצרים של חברת WELEDA מבוססת על מרכיבים צמחיים בלבד, רובם אף ממקור אורגני. מוצרים רבים מתיימרים להכיל מרכיבים צמחיים או תמציות המופקות מצמחים, אולם בחינה מדויקת של רשימת המרכיבים מגלה שימוש בחומרי נשא וחומרי בסיס סינטטיים, חומרים משמרים, חומרי טעם מלאכותיים ועוד. מרכיבים אלה הינם זולים יותר ועל כן מועדפים על ידי מספר רב של יצרנים.
בחברת WELEDA, אין פשרות. כל מרכיב עד חומר העזר האחרון בכל מוצר ומוצר מקורו מעולם הטבע. מעולם לא נעשה שימוש ולא ייעשה שימוש בחומרים המופקים משמן מינרלי או ווזלין, שמקורם מנפט.
סדרת מוצרי הטיפוח של WELEDA מאושרת ומפוקחת על ידי תקן Natrue. תקן האיכות המחמיר והאיכותי ביותר למוצרי קוסמטיקה וטיפוח צמחיים העושים שימוש במרכיבים ממקור אורגני.עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!