יום שבת, 2 ביולי 2016

Nutri Care משיקה תוסף תזונה חדש: "מולטי גרין" – Multi Green –פורמולה ייחודית של מולטי ויטמין המשלבת ויטמינים ומינרליים חיוניים, תמציות צמחים ירוקים ואנזימי עיכול

Nutri Care משיקה תוסף תזונה חדש: "מולטי גרין" – Multi Green –פורמולה ייחודית של מולטי ויטמין המשלבת ויטמינים ומינרליים חיוניים, תמציות צמחים ירוקים ואנזימי עיכולמותג תוספי התזונה Nutri Care השיק בימים אלה תוסף תזונה חדש וייחודי  – "מולטי גרין" Multi Green - - מולטי ויטמין משודרג המשלב ויטמינים ומינרליים בתוספת של תמציות צמחים ירוקים ואנזימי עיכול.
כבר כמה ימים שאני נוטלת את "מולטי גרין" (MULTI GREEN).
בתקופה האחרונה הייתי מאוד עייפה, פחות מרוכזת, תקופה עמוסה בעבודה, המון אירועי סיום מסגרות שהעמיסו היטב על המערכת המשומנת של גוף האדם.
אני תמיד נוהגת תמיד להיות עם היד על הדופק, התחלתי ליטול קפסולת תוסף מזון וייחודי מבית מולטי גרין.
הוא כולל בתוכו המון ויטמינים ומנרליים החיונים לתחזוקת הגוף.
זה בדיוק הבוסט שהייתי חייבת לעצמי.
אני מרגישה טוב מתמיד, העייפות פחתה, אני ערנית למשך זמן ארוך יותר.
מומלץ בחום! עולמה של רויטל
"מולטי גרין" (MULTI GREEN) משלב מולטי ויטמין, המכיל את כל מגוון הוויטמינים והמינרליים החיוניים לגוף, תמציות צמחים ומזונות על ירוקים, העשירים בנוגדי חמצון, בהם – כלורלה אורגנית, ספירולינה אורגנית, תה ירוק ועוד, ובנוסף, אנזימי עיכול צמחיים המסייעים לספיגה מירבית של מרכיבי הפורמולה והמזון שאנו אוכלים.
הנטורופתית הילה גבע אבירם, מנהלת מכללת מדיטבע לרפואה משלימה, מציינת כי הפורמולה "מולטי גרין" מצוינת להשלמה תזונתית לכל אחד בעידן המודרני. השילוב של ויטמינים ומינרליים ומזונות על ירוקים – מקנה לגוף מגוון רחב של וויטמינים ומינרליים החיוניים לתחזוקת הגוף, בשילוב עם נוגדי חמצון וחומרים חשובים נוספים המצויים בצמחים – כמו כלורלה, ספירולינה, גדילן מצוי ותה ירוק – המסייעים לחיזוק ההגנה החיסונית של הגוף ולניקוי הכבד והדם. בנוסף, הפורמולה מכילה גם אנזימי עיכול המסייעים לספיגה טובה של החומרים בפורמולה ושל המזון שאנו אוכלים בקיבה ובמעי.
מחיר לצרכן: 199 ₪ (ל- 60 טבליות).
להשיג ברשתות הטבע והפארם, בבתי הטבע ובבתי מרקחת מובחרים.


·        המידע לעיל אינו מהווה התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ עם הרופא המטפל.