יום שני, 1 באוגוסט 2016

מודן מציגה את התיק המהפכני EXPLORE 2IN1
מודן, יצרנית תיקי האיכות הידועה בישראל, נוסדה ב-1983 ועוסקת מאז בעיצוב וייצור תיקים ואביזרי נסיעה, תוך מגמה ברורה לייצר תיקים נוחים ואופנתיים באיכות גבוהה ללא כל פשרות.
מודן מייצרת מגוון רחב שלתיקי בית-ספר, שהידוע מהם הוא התיק האורטופדי של מודן, עליו נרשמו מספר רב של פטנטים יחודיים.
התיק האורטופדי מיועד בעיקר לתלמידי הכיתות הנמוכות והוא בעל גב אורטופדי קשיח ותחתית קשיחה, המספקים לתלמיד נוחות נשיאה, ונוחות בשימוש היום-יומי. (ניתן להעמיד ליד השולחן). התיק האורטופדי מסדרת SPRING SYSTEM  המשלב מערכת קפיצים ייחודית בגב התיק נחשב לתיק הטוב והנוח מסוגו בעולם!
לתלמידי הכיתות הגבוהות מייצרת מודן מגוון רחב של תיקים אופנתיים,איכותיים,ונוחים, כאשר המותגEXPLORE  הוא כיום המותג המוביל בכל בתי הספר בארץ ובמדינות רבות בעולם.רבים מהתלמידים נהנים מתיקי EXPLORE, המעוצבים ומודפסים לפי צו האופנה האחרון, ומספקים לתלמיד שימוש נוח לאורך זמן בתיק איכותי, פונקציונלי ואופנתי.
מודן מובילה במוצרי הנסיעה שלה - מזוודותתיקי נסיעהתיקי עליה למטוסאביזרי נסיעה שונים וכד'.
התמחות נוספת של מודן היא תיקי טיולים ותיקי חיילים, המעוצבים ומיוצרים תוך התייחסות למטרת התיק ולצרכי המשתמש בארץ או בטיול לחו"ל.
שומרים על בריאות הגב של הילדים
לרגל החזרה לבית הספר ופתיחת שנת הלימודים 2016
מציגה חברת מודן קולקציה חדשה צבעונית ובריאה במיוחד לגב הילדים שלכם

מודן, יצרנית תיקי האיכות הידועה והותיקה בישראל, מייצרת מגוון רחב של תיקי בית-ספר, שהידוע מהם הוא התיק האורטופדי של מודן, עליו נרשמו מספר רב של פטנטים ייחודיים.

מודן היא החברה היחידה שמציעה את ה-  Triple Spring System- התיק האורטופדי הקל בישראל היחיד עם מערכת גב אורטופדית ייחודית משולבת קפיצים השומרת של בריאות גב הילד. מערכת הקפיצים המיוחדת פותחה במשך מספר שנים על ידי חברת מודן מסייעת לבלום ולספוג חלק ניכר מהמכה הנוצרת במהלך הליכה או ריצה בין גב התיק וגב הילד. המערכת חשובה במיוחד ונחוצה בעיקר כאשר התיק מלא וגב הילד רך וצעיר. התיק האורטופדי של מודן עשוי מחומרים חזקים וחדישים, הוא התיק האורטופדי הקל ביותר המיועד לתלמידי בתי הספר היסודיים ומשקלו 920 גרם בלבד.

כל התיקים האורטופדיים מסדרת " Triple Spring System'' עברו בדיקות קפדניות ומחמירות של מכון התקנים הישראלי לפי התקן החדש. לתיקים בסדרה, "גב אורטופדי חכם", המותאם למבנה הגב של הילד,  ובנוי בצורה אנטומית תלת מימדית בעלת כרית תמיכה לגב התחתון. הגב החכם מבטיח חלוקה שווה של עומס על כל שטח הגב, שכבות ספוג לנוחות ובלימת זעזועים, מעטפת חיצונית למניעת הזעה וכתפיות אורתופדיות רחבות ומרופדות במיוחד.

חשיבה רבה השקיעה מודן גם בעיצוב עדכני של התיקים החדשים על ידי קבוצת מעצבים מובילה. סדרת התיקים "Spring System'' עשויה מבדים איכותיים וחדישים, אטומים ודוחים מים.

מחיר מומלץ לצרכן לתיק אורטופדי מסדרת Triple Spring System   : 199 ₪

אחד הטרנדים הבולטים בתחום תיקי ביה"ס בשנים האחרונות, הוא תיק הטרולי, תיק בעל ידית נשיאה וגלגלים מובנים, המאפשראת נשיאת התיק ע"י הגלגלים או נשיאה על הגב הילד. אחד הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת תיק מהסוג הוא משקל התיק. הבעיה נוצרת שהילד רוצה לשאת את התיק על גבו וגלגלי הטרולי מוסיפים משקל משמעותי ועומד על גב הילד.

מודן הצליחה למצוא פיתרון לבעיה זו ופיתחה 2 חידושים: טרולי 2 ב- 1 ו-  Smart Trolley.
טרולי 2  ב- 1:  תיק טרולי חדש שבו מערכת הטרולי מחוברת לתא האחורי וניתן לנתק אותה יחד עם התא. במילים אחרות, 2 תיקים במחיר של 1 ובמשקל קל ביותר. התיק בעל 2 מערכות אורטופדיות.
Smart Trolley: תיק טרולי חכם בעל פטנט רשום, המאפשר הפרדה מלאה בין מערכת הגלגלים לבין התיק עצמו. התיק מאפשר נשיאה נוחה ב- 3 מצבים שונים: 1.שימוש על ידי מערכת הטרולי הגלגלים,2.נשיאת התיק על הגב יחד עם הטרולי, 3.הפרדה קלה ומוחלטת בין הטרולי ובין התיק. כך שניתן לשאת את התיק על הגב גם ללא הטרולי. שמשקל התיק הכולל ללא הטרול הוא  940 גרם בלבד!
Smart Trolley הוא הטרולי היחידי עם ידית נשיאה כפולה העוזרת לילדים צעירים לגרור את התיק.
Smart Trolley מחיר מומלץ לצרכן: 279 ₪.
טרולי 2 ב- 1 מחיר מומלץ לצרכן: 369 ₪.

לבנים, מודן משיקה שלל מותגים מובילים לילדים ןאת הדמויות של להיטי הקיץ לשנת 2015- סרטי האנימציה אהובים שכבשו את הילדים : צבי הנינג'ה, פאואר רנג'רס, בוב ספוג ועוד.
בנוסף, ברוח אהבת הבנים לספורט השיקה מודן תיקי כדורגל וכדורסל ייחודים וחדשים.

לבנות, מציעה מודן שלל עיצובים שמחים וצבעוניים בצורת ללבות, פרחים ועוד ומתגי בנות מובילים כמו הלו קיטי WINX  ועוד.
ניתן להשיג את מוצרי מודן ברשתות המתמחות, בחנויות התיקים המובחרות ובחנויות נוספות רבות ברחבי הארץ.
ענבלי שלנו קיבלה תיק 2IN1 המשמעות של המילה: תיק בתיק.הרעיון החדשני תיק בתיק עוצב ותוכנן על ידי 
מיטב המתכננים, על מנת לאפשר נוחות מקסימלית ושילוב של אפשרויות נשיאה, תיק גדול או תיק קטן בהתאם לצרכים האישיים.

ענבל שלי לקחה את התיק הגדול לימי הצהרון הארוכים, ובימי הקייטנה הורידה את השכבה העקרית של התיק והלכה עם התיק הקטן.

התיק מיוצר מחומרים חדשניים ואיכותיים העומדים בכל תנאי נשיקה ומזג האויר.

תיק גב מושלם! מומלץ בחום ובאהבה גדולה מעולמה של רויטל