יום שני, 2 בנובמבר 2015

מותג הלקים המקצועי essie professional משיק קולקציית חורף 2016 מפתיעה גוונים עשירים, צבעוניים, מפתים וייחודיים

חורף לוהט מלא בהפתעות

מותג הלקים המקצועי essie professional
משיק קולקציית חורף 2016 מפתיעה
גוונים עשירים, צבעוניים, מפתים וייחודיים
קולקציית החורף שוברת שגרה ומציעה גוונים לא שגרתיים לחורף לאישה שאוהבת להפתיע, לשבור שגרה וללכת בעקבות הטרנדים ולא לפי מה שמכתיבים לה   v   קולקציית חורף  2016 – מציעה מהדורה מיוחדת של גוונים מפתיעים ולא שגרתיים – כי חורף זה לא בהכרח גוונים כהים וקודרים.
v   מחיר מומלץ לצרכן: 56 ₪ - ניתן להשיג במכוני יופי מקצועיים ונבחרים בישראל.

קולקציית החורף 2016:
החורף מסמל את הגשם, חושך ועצבות, אך לאססי פרופסיונל יש תכניות אחרות לגבי החורף. קולקציית חורף 2016, מציגה שישה גוונים אשר משחקים עם כל מה שהחורף מייצג ולמעשה שוברים שגרה ומציגים את ההפך מהחורף – צבעוני, זוהר ומפתיע – ניגוד מושלם בין החורף האפרורי, לאיך שבאמת בא לך להרגיש – מיוחדת, שמחה ומושכת תשומת לב. לכל גוון ייחודיות משלו ותחכום עדין, שהודפים את מגבלות האופנה. הצבעים מלאי החיים האלה, מוגברים ומועצמים, ממזגים גוונים בהירים להדהים עם אדג'יות חדה כתער וטאץ' של "קוליות", הכל כך מזוהה עם אססי פרופסיונל. 

הצבעים החדשים בקולקציית המעבר

Blossom Dandy גוון תכלת בהיר, זוהר ושובב – מותאם לנועזות ביותר, שמוכנות לשבור את האפרוריות ולמשוך אליהן את כל תשומת הלב.Garden Variety גוון טורקיז, מעט מתון אך קורץ לעבר ימי הקיץ העליזים ומזכיר לך שזה שקר בחוץ לא אומר שלא חם בפנים!

Perennial Chic גוון ורוד טבעי, למי שלא אוהבת את הניגודיות אך בהחלט לא הולכת עם הזרם ונשארת קלאסית תמיד.

Picked Perfect גוון חום על גבול הפודרה, מתאים להכל ומושלם תמיד. 

Flowerista גוון סגול אשר ממבט ראשון נראה רגיל ומתאים לגווני החורף, אך מבט שני יספר לך סוד חבוי כי הגוון מעט זוהר ומדליק כל לוק.

Petal Pushers ולמי שבכל זאת לא יכולה לנתק את האפרוריות שבחוץ לזו שבפנים – גוון אפרפר בהיר עם שיק מיוחד שילווה אותך גם בימים הסוערים ביותר.


מחיר לצרכן: 56 ₪
תכולה: 13.5 מ"ל 

ניתן להשיג במכוני יופי מקצועיים ונבחרים בישראל.
ואל תשכחי לתייג את המניקור @essiepro_israel