יום שלישי, 24 ביוני 2014

לקראת הקיץ סוד משיקים מנקה רצפות של סוד בניחוח מרכך כביסה עם מטלית מיקרופייבר איכותית במתנה!לקראת הקיץ סוד משיקים מנקה רצפות של סוד בניחוח מרכך כביסה עם מטלית מיקרופייבר איכותית במתנה!
נוזל לניקוי רצפות של סוד מתאים לניקוי והברקה - מקסימום ניקיון ומקסימום ריח!הנקל סוד מציעים מבצעים אטרקטיביים על מגוון המוצרים של המותג סוד ברשתות השיווק ובכל נקודות המכירה.
הנוסחה החדשה של נוזל הרצפה של סוד מעניקה 5 פעולות: ניקיון, הברקה, אינו מותיר סימני שטיפה, ניחוח שנותר לאורך זמן ומותאם לכל סוגי הרצפות.
לפתיחת עונת הקיץ משיקים בסוד מוצר ומבצע ייחודי:
על כל קנייה של מנקה רצפות בניחוחות מרככי הכביסה הקלאסיים במחיר של 17.90 ₪ בלבד- מקבלים מטלית מיקרופייבר איכותית וגדולה.
המוצר מגיע ב-4 ניחוחות שונים של המרככים האהובים: ורוד, כחול, ירוק וצהוב.
אני אוהבת שהריצפה בבית מבריקה ומריחה.


חשוב לי שהריח ישאר ולא יעלם לאחר מס' שעות!!!

במנקה הרצפות של סוד התנסתי כבר שזכה במותג מוצר השנה 2013.

הריח מדהים של מרכך כביסה! ונשאר לאורך זמן.

הריצפה מבריקה ואני מרוצה:).

אספר לכם טיפ קטנטן ממני...

אני מדליקה מבער שמן עם טיפה מנוזל הריצפה סוד.

הבית מריח פריחה של פרחים קיציים ויש תחושת רעננות ונקיון בבית.

מוצר מומלץ בחום!

עכשיו על המדף קנה מנקה רצפות ב17.90 בלבד וקבל מטלית מיקרופייבר איכותית.אודות הנקל סוד: חברת הנקל סוד מתמחה בפיתוח, שיווק ומכירה של דטרגנטים, טואלטיקה, קוסמטיקה, דבקים וטכנולוגיות. החברה  היא בבעלות  מלאה של הנקל, שרכשה את חטיבת סוד מחברת שמן, הפועלת מ- 1924 ומסמלת את ראשית התעשייה הישראלית. מוצרי החברה מלווים את ישראל מטרום הקמתה ועד היום. בהנקל סוד נמצא שילוב ייחודי של שיווק מותגים בינלאומיים מובילים כגון מוצרי הכביסה של Persil, מוצרי טיפוח ועיצוב שיער Indola, Gliss וצבע לשיערPalette , שניהם מביתSchwarzkof , לצד מותגים ישראליים ותיקים, שפותחו בארץ ומוכרים היטב לצרכן הישראלי, כמו אבקת הכביסה ומרכך הכביסה סוד והמותג הוואי.