יום שבת, 22 במרץ 2014

פיליפס AVENT משיקה קולקציה חדשה של מוצצים במגוון איורים שובבים של בעלי חיים

במיוחד להורים הישראליים, הידועים בחיבתם למוצרי תינוקות מעוצבים, פיליפס AVENT משיקה קולקציה חדשה של מוצצים במגוון איורים שובבים של בעלי חייםהמוצצים האורתודנטיים בסדרת Animals אינם מכילים ביספינול A
וכוללים גם טבעת בטיחות ופתחי אוורור בחצאית המוצץ להגנה על עורו הרגיש של התינוק

המוצצים מוצעים בשתי מידות לגילאי 0-6 חודשים ו- 6-18 חודשים


אנחנו כהורים רוצים להעניק לבייבי שלנו את הטוב ביותר.
גם שזה מגיע למוצץ הטוב ביותר פיליפס אוונט הוא הטוב ביותר והבחירה שלי בעבור אופק שלי.
המוצצים בעלי איורים שמחים ומזמינים, צבעים רכים של קיץ.
ואיורים של בעלי חיים, אני בשלב של ללמד את אופק קולות של חיות....
אני כל הזמן שואלת אותו מה מצויר לאופק על מוצץ? מיאו חתולה...? 
הוא מתגלגל מצחוק ומשמיע את המילים הראשונות מהפה...
אהבנו מאוד את הסידרה החדשה של המוצצים,
נהנו להכיר ולהשתמש בה.


פיליפס AVENT ממשיכה לחדש ולרענן את מגוון המוצצים שלה ומשיקה קולקציה חדשה וצבעונית של מוצצים מעוצבים לפעוטות, במגוון צבעים ואיורים חדשים של בעלי חיים, לבנים ולבנות.

המוצצים החדשים מוצעים במבחר צבעים רכים של תכלת, סגול בהיר, צהבהב, ורדרד, כתמתם וירקרק, והם מעוטרים באיורים שובבים ומתוקים של בעלי חיים, כמו: ברווזון, חתלתול, פינגווין, חיפושית פרת משה רבנו, כלבלב, צפרדע ועוד.


פטמות מוצצי פיליפס  AVENTהינן אורתודנטיות, בעלות מבנה סימטרי דו-כיווני, ומעודדות התפתחות טבעית של הפה והלסת של התינוק- גם כאשר המוצץ ממוקם הפוך בפיו.

המוצצים עשויים מסיליקון עמיד, חסרי טעם וריח, ואינם מכילים ביספינול A.

להיגיינה מקסימלית, מוצצי פיליפס  AVENTמגיעים עם מכסה מגן לפטמת המוצץ וניתנים לסטריליזציה. בנוסף, המוצצים כוללים גם טבעת בטיחות ופתחי אוורור בחצאית המוצץ להגנה על עורו הרגיש של התינוק.

מוצצי פיליפס  AVENTמיוצרים באיכות ובסטנדרטים גבוהים במיוחד ובהתאם לתקני הבטיחות המחמירים ביותר, והם היחידים בעלי תו תקן ישראלי של מכון התקנים.

את המוצצים החדשים ניתן להשיג במארז המכיל זוג מוצצים בעלי איור שונה כל אחד.
המוצצים נמכרים בשתי מידות- לגילאי 0-6 חודשים ו- 6-18 חודשים ובכל אחד מן הגדלים קיימת בחירה בין איורים המיועדים לבנים או לבנות.

מחיר מומלץ לצרכן- לזוג מוצצים- 54.90 ₪
את המוצצים החדשים ניתן להשיג ברשתות הפארמים, בתי מרקחת, בשילב, ברשת מוצצים ובחנויות תינוקות מובחרות


אודות רויאל פיליפס:

רויאל פיליפס (NYSE: PHG, AEX: PHIA) , הינה חברה העוסקת במגוון נושאים הנוגעים לבריאות ולסגנון חיים, ומתמקדת בשיפור חייהם של בני האדם באשר הם באמצעות חידושים בתחומי הבריאות, מוצרי צריכה והתאורה. מטה החברה ממוקם בהולנד . בשנת 2012 הציגה החברה מחזור מכירות של 24.8 מיליארד אירו, והיא מעסיקה למעלה מ- 114,000 עובדים , ומכירות ושירותים בלמעלה מ- 100 מדינות ברחבי העולם. פיליפס הינה מובילה עולמית בטיפול קרדיולוגי, טיפול חירום ופתרונות בריאות ביתיים. כמו כן פיליפס מספקת פתרונות תאורה חסכוניים באנרגיה ויישומי תאורה חדישים. לחברה מוצרים מובילים גם בתחום  מכונות גילוח לגברים ומוצרים בתחום בריאות הפה.

הכל אודות פיליפס ניתן למצוא באתר החברה: www.philips.com/newscenter.


 אוונט אוהבת לאהוב תינוקות קטנים למשפחות מורחבות!