יום שני, 13 בפברואר 2017

בילוי זוגי בחג האהבה! רשת מתחמי מציאות מדומה "VR STATION" יוצאת במבצע מיוחד לכבוד חג האהבה: 1+ 1 במתנה!

בילוי זוגי בחג האהבה!
רשת מתחמי מציאות מדומה "VR STATION" יוצאת במבצע מיוחד לכבוד חג האהבה: 1+ 1 במתנה!


מחפשים בילוי זוגי מדליק וכיפי במיוחד בחג האהבה?
רשת מתחמי מציאות מדומה VR STATION"" בגלילות ובראשל"צ, יוצאת במבצע מיוחד לכבוד חג האהבה: 1 + 1 במתנה. משלמים על עמדת מציאות מדומה אחת ומשחקים בשתיים! במגוון המשחקים אפשרות לשחק ביחד באותו המשחק, או זה מול זה. המבצע מתקיים ב-14.2 עד חצות.
מתחמי VR STATION מציעים חוויה מדהימה ויוצאת דופן שבה המשתתף במשחקים חווה את המציאות האמתית שלו מתמזגת במציאות הדמיונית של המשחק תוך כדי  אינטראקציה מדהימה בין שני העולמות. (דבר הקרוי בז'רגון המקצועי - "מיקס ריאליטי"). המתחמים מציעים מגוון רחב של משחקים המבוססים על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום המציאות המדומה:
 HTC-VIVE.
המתחמים מעוצבים בקו עיצוב ייחודי - כתחנת רכבת תחתית, וחוויית הנסיעה משתלבת בשיגור של כל שחקן לעולם הדמיוני שבו הוא בוחר לשחק. קונספט הנסיעה ברכבת תחתית מקיף את החוויה כולה. המשתתף הוא הנוסע, ומפעיל המשחק לבוש ככרטיסן, הוא מנקב את כרטיס הכניסה של ה"נוסע" ומלווה אותו תוך כדי המשחק.

מגוון המשחקים הוא רחב: משחקי הרפתקאות ואקשן, משחקי יצירה, חדרי בריחה במציאות מדומה, משחקי מוזיקה ואתגר ועוד. המשחקים מתאימים לילדים ולמבוגרים כאחד – מגיל 6 ועד גיל 80 ויותר. ישנם גם משחקים המאפשרים משחק בקבוצה (עד 4 אנשים) באותו עולם דמיוני עם משימות משותפות, המספקים חוויה מיוחדת במינה. משך המשחקים – חצי שעה או שעה.

סרטון להמחשה:
במתחם VR STATION בסינמה סיטי בגלילות 7 עמדות של  HTC VIVE שמאפשרות לשחקן להיכנס לעולמות דמיוניים שבחר בעמדות מעוצבות ויפות המספקות פרטיות.
כמו כן במתחם בגלילות מוצעות אטרקציות וחוויות נוספות של מציאות מדומה:
* "פחד גבהים" – אטרקציה מדהימה שבה המשתתף הולך על קורה בגובה הרצפה כדי להציל חתלתול שנמצא בקצה הקורה. המשימה פשוטה לכאורה אולם משקפי המציאות מדומה שמרכיב השחקן מעלים אותו במעלית לגובה של כ-120 קומות והוא מרגיש שהוא יוצא מהמעלית ונדרש ללכת על פיגום בגובה עצום. זוהי חוויה עוצמתית למבוגרים ולצעירים גם יחד.
* כסאות סימולטור – המשתתף צופה בסרט מציאות מדומה מרהיב של נסיעה ברכבת הרים ב-360 מעלות, תוך כדי ישיבה על כיסא סימולטור הנע בסנכרון עם הסרט. משך הסרטים – כ-5 דקות. החוויה מתאימה בעיקר לילדים. ישנם גם סרטים המתאימים לפעוטות בגילאי 5-3.
מתחם VR STATION בראשל"צ ממוקם במתחם חדרי הבריחה "אניגמה", המציע מגוון חדרי בריחה מרתקים המדורגים בין עשרת חדרי הבריחה הטובים בישראל (פארק היורה, אינדיאנה ג'ונס, הצוללת). מתחםVR STATION   בראשל"צ הוא מתחם המציאות המדומה הגדול בישראל ויש בו עשר עמדות פעילות.
הסניפים בראשל"צ ובגלילות מציעים גם פעילות לחברות ולארגונים, ימי הולדת וימי גיבוש.  
המתחמים נגישים לאנשים הנעזרים בכיסא גלגלים.
מחירים: מציאות מדומה (בשני המתחמים): 70 ₪ לחצי שעה, 130 ₪ לשעה שלמה.
סימולטור רכבת הרים – (במתחם גלילות) – 30 ₪. אטרקציית פחד גבהים (במתחם גלילות): 25 ₪.
שעות פתיחה: ימים א' - ו' בשעות  11:00 – 2:00 בלילה. יום שבת מהשעה 9:00 בבוקר עד 2 בלילה.
כתובות: הסניף בגלילות - סינמה סיטי גלילות,  הסניף בראשל"צ – רח' יוסף ספיר 9.
לפרטים והזמנת מקום:  www.vrstation.co.il

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!