יום שלישי, 7 ביוני 2016

משקאות משיח מארחים בפתיחת הקיץ את יקב נטופה.

השבוע הוזמנתי לפתיחת הקיץ לחנות המשקאות והיין - משקאות משיח באיזור תעשיה הישן בראשל"צ.


על החגיגה ניצח דניאל משיח בעל החנות.בחנות ניתן למצוא כל מה שדרוש לחתונות, אירועי אלכוהול והכל במחירים מצויינים:
כל הטוב הזה תחת קורת גג אחת, בתוספת של שירות מעולה והיצע מובחר של אלכוהול משובח, משלוחים, אתר מקונן שניתן לבצע בו קנייה אינטרנטית ולקבל את המשקאות ארוזים עד הבית.

אורח פתיחת הקיץ היה יקב נטופה.


יקב נטופה רואה עצמו כמקום של אנשים שאוהבים. אוהבים יין, אוהבים אנשים, אוהבים לארח ואוהבים לחיות.
בשיפוליו של הר תבור, על אדמות קיבוץ עין דור, פועם לב העשייה של יקב נטופה. 120 דונם עם מגוון זנים שמוכיחים מדי בציר את התאמתם הייחודית לטרואר הגליל התחתון. השאנין בלאן שמקורו בעמק הלואר, ולאחרונה הרוסאן מעמק הרון, משמשים לייצור יינות לבנים זניים, השונים בסגנונם בנוף ארצנו. לצדם, הזנים הים-תיכוניים מורבדרה, סירה וגרנאש, יחד עם הטמפרניו והטוריגה-נסיונל האיבריים, מפיקים ממסכים אדומים עשירים ומורכבים, ובשנים ייחודיות אף משמשים לייצור יינות זניים.

המיקרו-אקלים הייחודי של הכרמים שלנו משלב מגוון סוגי קרקעות מנוקזות היטב, מפנה מדרון בשילוב כיווני נטיעה המאפשרים חשיפה אידיאלית לאור ולזרימת אוויר מיטבית בין שורות הגפנים. הגפנים גדלות ומעוצבות באופן מוקפד ביותר לצורך קבלת יבולים נמוכים, תוך התאמה נפרדת של כל זן לפי צרכיו. נוסף על כך משטר השקיה ודישון מתקדמים ומווסתים, סביבה נקייה ממחלות וממזיקים, וחשוב מכול - שפע של אהבה ונתינה המייצרים אשכולות איכותיים ומהווים את הבסיס ליינות היקב.

יקב נטופה מציע יינות איכות אלגנטיים, בסגנון העולם הישן, המאופיינים בגוף מעודן בעל ניחוחות וטעמים מורכבים. הכרמים של יקב נטופה נטועים באדמת עין דור שבגליל התחתון וגדלים בהם זנים מגוונים, כגון: סירה, מורבדרה, גרנאש, טמפרניו, טוריגה נסיונל, שאנין בלאן ורוסן, זנים ים-תיכוניים שהתאמתם ל"טרואר" ממצה בצורה המרבית את איכות הפרי ואת תכונותיו.


אני טעמתי מתוך יין לבן יבש שיינין בלאן שהיה טעים להפליא, יין מעודן שיכול להצטרף בכיף לאירוח קייצי.עוד טעמתי לימונצ'לו נדיר שלדעתי הולך להיות הכוכב של הקיץ ולהקפיץ כל אירוע.
טעם מרענן,אפשר לשלב עם קוביות קרח, מעט נענע ותוספת של מי טוניק- משקה מוגז בטעם אננס מבית TOUCH השילוב מפגיז.

אז חברים אתם עוד פה?