יום שבת, 25 ביוני 2016

BG PAINT מקבוצת אשטרום מציגים: Super white וסיד סופר – סט לצביעת הבית בלבן


BG PAINT מקבוצת אשטרום מציגים:
Super white וסיד סופר – סט לצביעת הבית בלבןBG PAINT, מותג הצבע החדשני מקבוצת אשטרום מצטרף לחגיגה הלבנה ומציג את הסט המושלם לצביעת הבית בלבן - Super white וסיד סופר. Super white מיועד לצביעת קירות וסיד סופר מותאם לצביעת תקרות.
Super white – צבע אקריל לבן לקירות בעל כושר כיסוי גבוה
המוצר מתאים לצביעת קירות פנים הן בבניה קבלנית חדשה והן לחידוש קירות קיימים. הצבע מיועד במיוחד לצביעת קירות גבס וטיח גבס. היחודיות של ה- Super white היא שהוא בעל כושר כיסוי גבוה במיוחד, קל ונוח ליישום, בעל מגע קטיפתי ועמיד לאורך זמן.
איך משתמשים? יש לערבב את הצבע היטב ולצבוע שתי שכבות עם מברשת, גליל או התזה. את השכבה הראשנה יש לדלל ב- 15-25% מים ואת השכבות הנוספות ב- 5-10% מים בהתאם לנדרש. זמן הייבוש בין השכבות: 2-3 שעות.
מחיר: 65 ₪ (5 ליטר)
סיד סופר – צבע לבן לתקרה בעל כושר כיסוי גבוה
המוצר מתאים לצביעה פנימית של תקרות, קירות, משטחי בטון, טיח, קירות גבס וכד'. המוצר אינו מצהיב, הוא "נושם" ומונע התעבות אדי מים על התקרה. סיד סופר מעניק לתקרה רענון ומחדש את הצבע.
איך משתמשים? יש לערבב את הצבע היטב ולצבוע שתי שכבות עם מברשת, גליל או התזה. את השכבה הראשנה יש לדלל ב- 15-25% מים ואת השכבות הנוספות ב- 5-10% מים בהתאם לנדרש.
מחיר: 55 ₪ (5 ליטר)

היה לי נקודות צבע לשפר בחדר השירותים של האורחים שלנו בבית.
לקחתי מברשת צביעה ואת הצבע הלבן של - BG PAINT.
הצבע נמרח בקלות ובאחידות על הקיר.
הפעולה קלה והתוצאה קיר בצבע לבן אחיד בוהק ונקי.להשיג בחנויות לחומרי בניין, עשה זאת בעצמך, חנויות למוצרי בית וסניפי הום סנטר ברחבי הארץ, באתר האינטרנט: http://www.bg-paint.co.il/, חפשו אותנו גם בפייסבוק
חברת בי. ג'י  בונד, מקבוצת אשטרום, מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות הדבקה, חיפוי, איטום ובידוד, חומרי שיקום לבטונים, ציפויים אפוקסיים, צבעים וציפויים דקורטיביים דבקים אקריליים לתעשייה ועוד. מוצרי החברה מיוצרים במפעל שבקיבוץ בית גוברין ונשענים על ידע טכנולוגי רב שנצבר במהלך עשרות שנות ניסיון. איכות המוצרים ושביעות רצון הלקוחות הם היסודות עליהם נשענת החברה. החברה מחויבת לחדשנות, שירות ואיכות ברמה גבוהה, והיא מוסמכת על ידי מכון התקנים ל- ISO 9001.