יום חמישי, 28 באפריל 2016

מתחדשים לקראת פסח עם הבקבוק הקלאסי המשודרג של Philips Avent

מתחדשים לקראת פסח עם הבקבוק הקלאסי המשודרג של Philips Avent


לקראת חג הפסח בו הורים רבים מחדשים את כלי ההאכלה לתינוקם, פיליפס אוונט מציגה את הבקבוק האידיאלי לכל תינוק והורה-   Philips Avent קלאסי+
הבקבוק הקלאסי של אוונט, המוכר והאהוב על ידי הורים ותינוקות ברחבי העולם, מושק בימים אלה מחדש במהדורה משודרגת הנקראת אוונט קלאסי +. הבקבוק הקלאסי+ מכיל פחות חלקים ולכן מציע חווית האכלה נוחה כתמיד לצד נוחות תפעול משופרת וללא נזילות. בניגוד לבקבוק הקלאסי הקודם, שכלל טבעת איטום המתחברת לצוואר הבקבוק, הבקבוק הקלאסי+ החדש אינו כולל טבעת איטום, כך שהבקבוק קל ונוח יותר להרכבה, לפירוק ולניקיון.

באוונט לא מתפשרים על נוחות, בקבוקים מדהימים, שני הגוזלים שלי גדלו על אוונט.
  • הבקבוק הכי נוח לאחיזה.
  • הבקבוק שהכי מסייע להקלה ביניקה ומניעת כאבי בטן אצל התינוק שלנו.
  • השסתום שמונע הכנסת אויר בזמן היניקה של פיטמת הבקבוק.
המלצה חמה מעולמה של רויטל, תינוקות שרק נולדים מתחברים ליניקה באופן מושלם עם הבקבוקים היעודים של אוונט, ככל שהם גדלים אוונט גדלה איתם ומתאימה את הבקבוקים עבורם.


כחברה ששמה לה למטרה לייצר חדשנות משמעותית אשר תענה על צרכים אמתיים של הורים, יישמה Philips Avent טכנולוגיה מתקדמת הכוללת מערכת שסתומים מובנית למניעת גזים, שהוכחה במחקרים קליניים כמסייעת בהפחתת כאבי בטן, בכי וסימני אי נוחות בקרב תינוקות. הודות לשסתום הייחודי המותקן בפטמה עצמה, אוויר הנכנס לבקבוק אינו מגיע לבטנו של התינוק. נוסף על כך, יכול התינוק לשלוט בעצמו בקצב זרימת החלב בזמן ההאכלה ובכך למזער האכלת יתר וליצור חווית אכילה נוחה ומספקת יותר.

צורתו הארגונומית המיוחדת של  בקבוק אוונט קלאסי+ עוצבה על מנת לספק נוחות מרבית ואחיזה קלה הן עבור ההורה והן עבור ידיו הזעירות של התינוק.
פטמות הבקבוק ניתנות להחלפה ונמכרות במספר מהירויות זרימה, החל מפטמה בעלת חור דקיק לתינוקות בני יומם ועד לפטמה בעלת פתח רחב לדייסות.

בקבוק אוונט קלאסי+ עשוי כולו מפוליפרופילן, הנחשב למתקדם ולבטוח ביותר לשימוש בבקבוקים לתינוקות. פוליפרופילן אינו מכיל ביספינול A ומשמש כסטנדרט עולמי בתחום מוצרי התינוקות בכלל ובקבוקי האכלה בפרט.

אילת ברגילובסקי, מנהלת שיווק תחומי הטיפוח והבריאות בפיליפס: "ממחקרים ומשיחות רבות שערכנו עם הורים, נוכחנו לגלות שבעוד רמת שביעות הרצון מהבקבוק הקלאסי הינה גבוהה מאד, החיסרון המרכזי שמצאו בו ההורים היה הצורך בטבעת האיטום. שמענו מההורים כיצד כאשר מיהרו לצאת או בשעת לילה מאוחרת שכחו לחבר את הטבעת וכתוצאה מכך הבקבוק נזל. אנו שמחים וגאים להציג פתרון משודרג, שכולל בתוכו את כל היתרונות הנהדרים של הבקבוק הקלאסי אך ללא הטבעת, לחוויית שימוש נוחה יותר מתמיד".

בקבוק קלאסי+ זמין בנפחים 125,260,330 מ"ל ובצבעים שקוף, תכלת וורוד. ניתן להשיגו ברשתות הפארם, בבתי מרקחת, ברשתות התינוקות ובחנויות התינוקות המובחרות.
ועכשיו במחיר מבצע בלעדי לכבוד פסח! 24.90 ₪ בלבד במקום 44.90 ₪ בכל סניפי הסופרפארם עד לתאריך 14.4.16.