יום שישי, 1 באפריל 2016

אסם מציגה פיתוח חדשני של תערובת להכנת מאפי שמרים כשרה לפסח וללא גלוטן

לראשונה: ניחוחות של מאפי שמרים
 גם בחג האביב !
אסם מציגה פיתוח חדשני של תערובת להכנת מאפי שמרים כשרה לפסח וללא גלוטןחברת אסם מציגה פיתוח חדשני ומרגש של "תערובת להכנת מאפי שמרים לפסח", לראשונה בחג פסח הקרוב אפשר יהיה להכין עוגת שמרים כשרה לפסח. בפסח בדרך כלל מגוון המוצרים לאפייה הוא מצומצם מאד, לראשונה בזכות "תערובת להכנת מאפי שמרים לפסח" ניתן יהיה להכין בפסח הקרוב מגוון של עוגות ומאפי שמרים, מאפים מתוקים ומלוחים ואפילו פיצה - הכול כשר לפסח.
אני החלטתי לקחת את התערובת הוספתי לה 3 תפוחי עץ קצוצים דק, סוכר חום, קינמון, מעט סוכר, שמן קנולה אפיתי בתבנית מאפינס כ25 דק' יצא מעולה.


הכנת מאפים בחג הפסח ידועה כמשימה לא פשוטה, המאפים לרוב מתפוררים ולא יוצאים באיכות של מאפים הרגילים. התערובת להכנת מאפי שמרים לפסח של אסם היא כמו קמח לכל דבר, ולכן מבטיחה מאפי שמרים טעימים וקלים להכנה.
באתר בישולים מופיע מגוון גדול של מתכונים עם התערובת, מלחמניות, דרך פיצה ועד לעוגת שמרים שוקולד – כולם כשרים לפסח כמובן! https://www.bishulim.co.il

בנוסף, התערובת להכנת מאפי שמרים לפסח הינה ללא גלוטן ובכך עונה על צורך שהולך וגדל בשוק למוצרים ללא גלוטן.
התערובת כשרה לפסח (לאוכלי קטניות) בהשגחת הרבנות המקומית כפר פינס מנשה.
להשיג ברשתות השיווק המובילות ברחבי הארץ.
אסם בנוסף מציעה מגוון מוצרים אהובים למטבח במהדורות מיוחדות כשרות לפסח: קינוחי כוסות, רוטב בסיס  לבישול, אבקות מרק, קטשופ, מנה חמה ועוד.