יום שישי, 23 במרץ 2018

חברת גילרו יצרנית מותג "עלמה" תשווק עלי אפיפית לעוגה כשרים לפסח ללא גלוטן וללא תוספת סוכר

חברת גילרו יצרנית מותג "עלמה" תשווק עלי אפיפית לעוגה כשרים לפסח ללא גלוטן
 וללא תוספת סוכרעלי הוופל מתאימים לעוגות וקינוחים, ללא שומן מוקשה, נוחים וקלים לשימוש • משווקים באריזה עם שני מתכונים לאוכלי קטניות

השנה הקדמתי מעט את פסח, והכנסתי עוגת וופלים כשרה לפסח לחגיגות פסח באירוע מקדים לפסח.
אין אחד שלא התלהב מהעוגת וופלים שלנו.
אז מה בתוכה?
שתי חבילות עלי וופל של עלמה אני חתכתי אותם לצורה עגולה כי בעיני יותר קל לסדר את השכבות בצורה עגולה אך ניתן גם למרוח בצורה מרובעת.
למריחה המסתי 2 שוקולד מריר ו250 גרם של חלווה מבית אחווה.
לקישוט פיזרתי עלה של וופל.
אין מישהו שטעם מהעוגה שלא התלהב. הכי חשוב שגם צאליקים יכולים לטעום ולהתענג מעוגת וופל מושחתת 


את הפסח הזה אפשר לחגוג קצת אחרת. חברת גילרו, היצרנית המובילה בישראל לגביעי גלידה, וופלים וקישוטי עוגות, יצרנית ומשווקת מותג "עלמה", משיקה לרגל חג הפסח מוצר חדש ומהפכני בתחום הקינוחים: עלי אפיפית לעוגה. עלי וופל כשרים לפסח (לאוכלי קטניות), ללא גלוטן וללא תוספת סוכר. עלי האפיפית מתאימים לעוגות וקינוחים, נוחים וקלים לשימוש, ללא שומן מוקשה וללא רכיבים מהחי, המתאים גם לטבעונים.

עלי אפיפית לעוגה של עלמה ארוזים באריזה חגיגית, הכוללת 8 יחידות של ופל איכותי, איתם ניתן להכין שלל קינוחים מתוקים לרגל חג הפסח. עלי הופל יכולים להחליף שימוש במצות עם ממרח שוקולד שכה אהובים על ילדי ישראל, ולשפר את חווית החג. לאריזת עלי הוופל מצורפים שני מתכונים להכנה עם עלי הוופל, עלי ופל עם ריבת חלב ועלי ופל עם שוקולד. העלים מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית וברמת בטיחות ואיכות המזון מהגבוהים בעולם. נפלאים לשימוש באירוח וכקינוח בתוספת גלידה להנאת המשפחה בימי חג הפסח.

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 12 ₪ לאריזת 112 גרם – 8 יחידות.

להשיג ברשתות המזון ברחבי הארץ.

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של ה
בלוג, ולא תפספסו אף פוסט!