יום רביעי, 14 ביוני 2017

מרכז מהותי משתף פעולה עם חלבלוב ומשיק את חלבלובון יום הולדת, מגזין פעילויות עם ערך מוסף לילדים

מרכז מהותי משתף פעולה עם חלבלוב ומשיק את חלבלובון יום הולדת, מגזין פעילויות עם ערך מוסף לילדים

לקראת שבוע הספר הישראלי, מהותי, מרכז פעילות חוויתי המאפשר חשיפה לערכים באמצעות משחק תוך הנאה, חבר למייסדות "חלבלוב" העיתונאית טלי הרדבאל והמעצבת הגרפית אירית חוסחאלק ויחד הם יצרו את "חלבלובון יום הולדת" - מגזין פעילויות לילדים ולילדות מגיל 4 ועד 12 המכיל פעילויות, משחקים מהנים וסיפורים ושירים משעשעים בנושא יום הולדת, כולל לוח שנה עם מקום לכתוב תאריכים שצריכים, מקומות לצבוע, לכתוב, לצייר, להרהר ולאהוב. 

עמודי התוכן של מהותי בתוך חלבלובון יום הולדת כוללים פעילויות של העצמה אישית. לדוגמא, הילדים מתבקשים לכתוב מהם חלומותיהם, מה הם היו רוצים להגשים בשנה הקרובה, יש מקום לכתוב ברכה לעצמי ולבחור חומרי גלם לא שגרתיים לעוגה שלי כמו שמחה, חוויות, נשיקה ופתיחות.
המתנסה- ענבל שלי בת ה -8, עבורה יום הולדת הוא פסטיבל בלתי פוסק, בגלל שהיא ילידת אוגוסט, היא מתחילה את החגיגות לפני תחילת הקיץ בחגיגות עם החברות, אחר כך בתאריך המקורי היא חוגג שלושה ימים רצוף, ובתחילת שנת לימודים יום ההולדת האמיתי מגיעה מבחינתה.
ענבל מאוד אוהבת לצור, לצייר, היא מאוד אוהבת דגמים של יצירות וחוברות עיצוב מורכבות.
היא מסרה כי החוברת שקיבלה ליום הולדתה תמתין בסבלנות ותיסע איתה לטייל בחופש הגדול, מעיון ראשוני שערכה, התלהבה מאוד, מקונספט חוברת יום ההולדת ומסרה כי היא מאוד מיוחדת ושונה ממה שהיא מכירה.
"בדומה למהותי" מציינת אסנת גבעתי, מנהלת מרכז מהותי, "גם חלבלוב עוסק בערך מוסף, התבוננות, עבודה עצמית ומגיש תוכן על זמני – והחיבור היה די טבעי ומאפשר נקודות השקה רבות. יום הולדת הוא יום מעצים ומיוחד, המאפשר התבוננות והעמקה. גם בימי ההולדת שאנו עורכים במרכז מהותי וגם בחלבלובון היה לנו חשוב לאפשר לילדים החוגגים להתבונן, לבחון את השנה שעברה, לאחל איחולים לשנה הבאה ולהתמקד בחלומות ושאיפות. "

"חלבלובון מציע זמן נייר במקום זמן מסך", מוסיפה טלי הרדבאל, "במגזין יום ההולדת הילדים ימצאו עולם שלם של תוכן איכותי המונגש עם איורים מקסימים בפשטותם. יש משהו בנייר שמחזיר לתום של פעם, לפני עידן הסמארטפונים, לריח ולחיבור לכאן ועכשיו."
ניתן להזמין את החלבלובון אונליין: https://www.halavluv.com/ או לקנות בחנויות ברחבי הארץ לפי הרשימה שבאתר. מחיר: 25 ש"ח


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!