יום ראשון, 2 באוגוסט 2015

חוזרים לבית הספר עם המותג החדש SCENTOS – כלי כתיבה ריחניים במיוחד כל צבע והריח שלו! מבית " הנסיך הקטן"

חוזרים לבית הספר עם המותג החדש SCENTOS – כלי כתיבה ריחניים במיוחד
כל צבע והריח שלו! מבית " הנסיך הקטן"
לקראת החזרה לבית הספר והגנים, חברת "הנסיך הקטן", המתמחה בשיווק מוצרי תינוקות, צעצועים וכלי כתיבה, משיקה בישראל את מותג כלי הכתיבה המדליק -  SCENTOS –  טושים, מרקרים צבעוניים, ומגוון כלי כתיבה בריחות של פירות!  
 גימיק מתוק ומריח מתיקות בקלמר של הילדים שלנו.
טוש רחב נוח לאחיזה.
בריח של פרי מתוק.
המותג החדש SCENTOS מדליק וריחני ויהפוך בקלות לחלק בלתי נפרד מהקלמר או מקופסת הצביעה של הילדים בחדר.  מדובר בסדרה של כלי כתיבה הכוללת: טושים ומרקרים רחיצים וגדולים, מחקים גדולים במיוחד, צבעים ועטים במגוון דמויות צבעוניות עם פרצופים משוגעים ובריחות משגעים של פירות.
·        הטושים של scentos- בריח חזק של פירות התואם לכל צבע וצבע. ריח הטושים הייחודי מחזיק מעמד שעות על גבי הדף לאחר השימוש ואפשר ממש להכין כרטיסי ברכה או שיעורי בית ריחניים באמצעותו. לטושים ישנו חוד כתיבה חזק במיוחד ואינו נשבר בקלות- טוב לקטנטנים שעוד לא הפנימו את הרכות שבכתיבה ובצביעה.  הטושים אינם מתייבשים בקלות, אפשר לשכוח אותם פתוחים ללא הפקק במשך שבוע שלם והם לא יתייבשו.
הטושים  מגיעים בשלל צבעים מרעננים : אדום, ירוק, סגול, צהוב , כתום, כחול ועוד. מוצע במארז שלישייה או מארז יחיד. מחיר לצרכן: שלישייה- 34.9 שקל, יחיד: 14.9 שקל.
·        המרקרים של scentos – ריחניים ומוטרפים, יוסיפו צבע לכל קלמר, גם של התלמיד הצעיר וגם של הסטודנט הבוגר. מגיעים באריזת יחיד. מחיר לצרכן: 14.9 שקל.
·        עט מחליף צבעים – עט עם מספר צבעים, כאשר לכל צבע ריח פרי אחר. אפשר לכתוב ולצייר יצירות ריחניות, והוא לא תופס מקום רב בקלמר. מחיר לצרכן:14.9 שקל.
·        המחקים של scentos – מחק גדול במיוחד בריח פירות, במגוון דמויות צבעוניות ומשוגעות. מחק אחד יספיק לשנה שלמה. מחיר לצרכן: 12.9 שקל.
·        צבעים ריחניים – 24 צבעים איכותיים בצבעים עזים במיוחד, ובריחות כל כך נעימים, עד שיש חשק לצייר קערת פירות ולזלול. מחיר לצרכן: 24.9 שקל.

חברת "הנסיך הקטן", היא בית איכותי למותגים מובילים, ביניהם המותג האנגלי המוביל "tommee tippee" שכל מוצריו בעלי פטנטים בלעדיים. כל מוצרי החברה עומדים בתקנים האירופאיים המחמירים ביותר וכן בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי.

להשיג בחנויות הצעצועים וכלי כתיבה. הנסיך הקטן : www.littleprince.co.il. 08-9426633.