יום חמישי, 20 באוגוסט 2015

חדש בישראל! וולטרן אמולג'ל פורטה להקלה על כאבי מפרקים לאורך זמן- עד 12 שעות

חדש בישראל!
וולטרן אמולג'ל פורטה 
להקלה על כאבי מפרקים לאורך זמן- עד 12 שעות בשונה מכדורים- העוברים דרך הקיבה, וולטרן אמולג'ל פורטה פועל ישירות על המפרקים ומקל על הכאב

כאב מפרקים הוא תופעה שכיחה ואנשים רבים סובלים מתופעה זו לאורך חייהם. כ- 28% מהאוכלוסייה סובלים מכאבי פרקים, כאשר שכיחות כאבי הפרקים עולה עם הגיל וגדלה עם עודף משקל. כמו כן, נמצא שנשים סובלות יותר מכאבי פרקים ומעוצמת כאב חזקה יותר.
הברך היא האזור השכיח ביותר בכאבי פרקים (ללא קשר לגיל או מין) ונמצא שלגנטיקה יש השפעה גבוה לסיכוי לכאבים אלו.
כאבי פרקים קשורים למוגבלות בעבודה וירידה באיכות החיים כאשר בארה"ב נמצא שמבוגרים בעלי כאבי פרקים בעלי סבירות גדולה פי 3 לדווח על בריאות ירודה מאשר אלו ללא (27% למול 8%).
אנשים שסובלים מכאבי מפרקים מתקשים לבצע מטלות ופעולות המעמיסות על המפרקים - קימה מישיבה לעמידה, הליכה למרחקים גדולים, עמידה ממושכת, עליה וירידה במדרגות, כניסה ויציאה ממכונית וכדומה.

כמה פעמים בשנה יוצא לכם לסבול מכאב גב חד?
מה עושים?
מורחים וולטרן אמולג'ל!
השרירים משתחררים במהירות ואתם יכולים לחזור לשגרת היום במהירות.
לפני כשבוע עשיתי תנועה לא נכונה, הרמתי את הבן שלי ולא קיפלתי את הרגלים למצב ירידה נכון.
איך שעליתי מעלה הרגשתי תפוסה...
לקחתי מעט מוולטרן אמולג'ל החדרתי לעור בתנועות סיבוביות.
הכאב לא עבר ישר אחרי מס' מריחות התחלתי להרגיש כי המקום שנפגע ונתפס החל להשתחרר בחזרה.
עצה שלי כרית חימום, מריחה קלה מהמשחה שתי הפעולות הללו מקלות על הכאב!

מומלץ בחום עולמה של רויטל

וולטרן אמולג'ל, סדרת התכשירים המובילה בישראל לטיפול – בכאבי גב, שרירים ופרקים מתרחבת ובימים אלו מושקת בישראל תוספת חדשנית לסדרה: וולטרן אמולג'ל פורטה.
וולטרן אמולג'ל פורטה מכיל ריכוז כפול- 2.32%  של   Diclofenac Diethylamine (בהשוואה לוולטרן אמולג'ל) ומכיל גם תוספת של PERMEATION ENHANCER המאפשר הגברת החדירות של החומר הפעיל- דיקלופנאק לתוך העור. הרכב חדשני זה מאפשר הקלה על כאבי המפרקים עד 12 שעות ב- 2 מריחות יומיות בלבד, קל ונוח במיוחד לסובלים מכאב כרוני.
סדרת וולטרן אמולג'ל לשיכוך כאבים, הינה סדרת משחות לשימוש מקומי (טופיקלי) הנמכרות ביותר בעולם ובעלות פרופיל בטיחותי גבוה שנבדק במספר רב של מחקרים.

המוצר מומלץ בעיקר לסובלים מכאבים כרוניים במפרקים והינו אנטי דלקתי, ועל כן מפחית משמעותית את הנפיחות ואת כאב המפרקים ומאפשר לחזור לנוע בחופשיות. בנוסף נמצא במחקר שוולטרן אמולג'ל פורטה הפחית את הכאב משמעותית יותר בקרב הסובלים מכאב חמור יותר.

מסקר שנערך עבור המותג העולמי וולטרן נמצא כי הצריכה השנתית הממוצעת של כדורים לאדם הינה כ- 986 כדורים. בשונה מכדורים העוברים דרך הקיבה, וולטרן אמולג'ל פורטה חודר ישירות למפרק ומקל על הכאב עד 12 שעות.

מחיר מומלץ לצרכן: 94 שקלים לאריזה המכילה 100 גרם.
להשיג ברשתות הפארם ובתי המרקחת הפרטיים ללא מרשם רופא.