יום שלישי, 28 ביולי 2015

אלף-בית במשחק הזיכרון


אלף-בית במשחק הזיכרוןלקראת שנה"ל הקרובה, חברת "הבוס הקטן" משיקה משחק חדש לפיתוח הזיכרון
וללימוד אותיות האלף בית – "זיכרון אותיות".

המשחק, בעיצוב חדיש ומלא בצבע, מכיל 66 כרטיסים קשיחים (33 זוגות) שעל גביהם מופיעות כל אותיות האלף-בית, כולל אותיות סופיות, וכן מילים ראשונות לקריאה לילדים: אבא, אמא, אח, אחות, סבא ו-סבתא.

מטרת המשחק היא למצוא זוגות כרטיסים זהים. בתחילת המשחק מסדרים את הכרטיסים בשורות, כשגב הכרטיסים כלפי מעלה. כל משתתף בתורו חושף שני כרטיסים לעיני כולם. אם הכרטיסים זהים, המשתתף זוכה בהם ומקבל תור נוסף. אם אינם זהים, הוא הופך אותם במקומם, והתור עובר למשתתף הבא. הזוכה הוא זה שבתום המשחק צבר לעצמו הכי הרבה זוגות זהים.

המשחק מעודד את פיתוח הזיכרון, כיוון שהמשתתפים מנסים לזכור את מיקומם של כמה שיותר כרטיסים שנחשפו, על מנת לחשוף זוגות בתורם.

"זיכרון אותיות" של "הבוס הקטן".
מיועד לגילאים: 3-7.
מחיר מומלץ לצרכן: 29.90 ₪
להשיג בחנויות וברשתות הצעצועים המובחרות.
לאתר החברה: http://www.boskatan-shop.co.il/

אודות החברה:
חברת "הבוס הקטן" הישראלית מציעה מגוון משחקים לילדים במגוון הגילאים. "הבוס הקטן" מייצרת ומשווקת משחקי יצירה וחשיבה, פאזלים מגנטיים ופאזלים רגילים, משחקי הרכבה, בצק ועוד. מוצרי החברה מיוצרים במפעל בדרום הארץ, עם דגש על איכות ועמידה בתקנים. לחברה מוצרים עם מותגים ממיטב הקלאסיקה של ספרות הילדים המקומית (מעשה בחמישה בלונים, דירה להשכיר, הבית של יעל ועוד); מותגים בינלאומיים (דייגו, דורה, סמי הכבאי, הלו קיטי, תותית, הדבורה מאיה, ועוד); וכוכבים מקומיים (יובל המבולבל, דוד חיים, רינת גבאי).