יום שלישי, 25 במרץ 2014

חדש: מארז 4 כפיות האכלה של "טומי טיפי" בצבעים מדליקים משווק על ידי "הנסיך הקטן"


חדש: מארז 4 כפיות האכלה של "טומי טיפי" בצבעים מדליקים
 
משווק על ידי "הנסיך הקטן"
 








חדש! מארז כפיות של "טומי טיפי" המכיל 4 כפיות האכלה לפעוטות בצבעים זוהרים ומדליקים, מסדרת "אקספלורה", משווק על ידי חברת "הנסיך הקטן".

ילדים מתחילים את חייהם כתינוקות התלויים לחלוטין בהוריהם. אבל די מהר, הם כבר רוצים לעשות דברים בכוחות עצמם כמו לאכול לבד. אז נכון, בהתחלה נוצר בלגן גדול ואוכל רב מתפזר על הרצפה, אך זוהי הדרך הטובה ביותר לעורר את עצמאותם כבר מגיל קטן. ככל שהילדים גדלים, המצב מתהפך והרצון לעצמאות עלול לדעוך. לכן, נצלו את הרגע ואפשרו להם - תנו לזאטוטים שלכם לנסות לאכול בכפית, הם ישמחו לאכול לבד ולחקות את האופן שבו אתם אוכלים. בעזרת הכפיות הייחודיות של טומי טיפי, אפשר לעשות זאת ללא דאגות.

הכפיות נחתו אצלנו לארוחת צהריים שישי, מייד סבא של אופק החליט שהוא מנסה להאכיל אותו בכפיות הצבעוניות, נרשמה הצלחה מסחררת... האחיזה נוחה מאוד, הכפית קלה בכובד.
והצלחת נשארה נקייה.

הכפיות של "טומי טיפי" אידיאליות להתחלת אכילה לבד, הן עשויות מפוליפרופילן, אינן מכילות ביספינול A, ובטוחות לשימוש במקרר, במקפיא ובמדיח הכלים. הצבעים המדליקים שלהן יהפכו כל ארוחה של הפעוט לחגיגה צבעונית.

מחיר לצרכן: 39.90 ₪ למארז.

להשיג ברשתות ובחנויות למוצרי תינוקות.
לבירור  נק' מכירה: 'הנסיך הקטן' 08-9426633.
www.littleprince.co.il

חברת "הנסיך הקטן", מתמחה בייבוא מוצרי תינוקות איכותיים, ביניהם מותגי: Tommee Tippee (טומי טיפי),  בוב הבנאי, סמי הכבאי, טבע תום ועוד.