יום שלישי, 17 בפברואר 2015

חדש בישראל! בובות ריחניות של הדמויות מהסדרה המצוירת תותית


השקה בריח תות
חדש בישראל! בובות ריחניות של הדמויות מהסדרה המצוירת תותיתבריחות מטריפים.

חברת הנסיך הקטן, יבואנית מוצרי תינוקות וצעצועים מהמותגים המובילים בעולם, משיקה מגוון חדש בובות בדמותן של הדמויות מהסדרה המצוירת, תותית, המשודרת בערוץ הופ!


הסדרה מספרת על "ארץ תות" העשויה מפירות וממתקים בה גרות ילדות יתומות וחמודות.
תותית הינו מותג הפונה לבנות ומציג עולם בו חיות ילדות קטנות שמסוגלות לפתור בעיות גדולות בהומור, אופטימיות וחברות. המותג מתבסס על ערכי חברות, שיתוף פעולה ועבודת צוות. גיבורת הסדרה היא תותית, ילדה קטנה עם לב ענק ואופטימיות מדבקת.

קיבלנו לסקירה את הבובה תותית בריח תות.
הבת שלי מאוד אהבה את הריח ולקחה את הבובה איתה לכל מקום אפשרי.
כמובן שהיא נהנתה לסרק אותה ואת שיערה האדום בוהק.
היא ביקשה לישון יחד איתה והכינה לה מיטת נסיכות הולמת קטנה לצד הכרית שלה.
לחשה לי בלילה לפני השינה אמא אני מריחה ריח מתוק ונעים... הזכרתי לה שזה מהבובה החדשה
שלה תותית הריחנית.
אנחנו ממליצות בחום:) עולמה של רויטל 

סדרת הבובות של תותית כולל בובות בשני גדלים (28 ס"מ ו15 ס"מ) של תותית וחברותיה בריחות מטריפים של פירות, וסטים למשחק הכוללים בובה ואביזרים שונים.
מגוון הבובות בסדרה  כולל את תותית, אוכמנית, לימונית, פצפוצית, דובדבנית ויפית.
כל בובה מגיעה עם הלבוש שלה בסדרה  ומריחה בריח האופייני לה.
בין המוצרים ניתן למצוא:
בובות ריחניות  בגודל 15 ס"מ הלבושות בבגדיהן האופיינים מהסדרה  וכוללות מסרק אישי לעיצוב השיער שלהן. מחיר  מומלץ לצרכן: 89.90 ₪.
בובות ריחניות בגודל 28 ס"מ הכוללות תוספות שיער ומסרק לעיצוב השיער שלהן. מחיר מומלץ לצרכן: 169.90 ₪בין ערכות המשחק הריחניות של "תותית":
"כוכבות רוק" -  כל ערכה כוללת דמות בלבוש רוקיסטי  נוצץ, משקפי שמש צבעוניות, מסרק אישי לעיצוב השיער וכלי נגינה (תופים, גיטרה חשמלית, קלידים). מחיר מומלץ לצרכן: 119.90 ₪.

"המספרה של לימונית" ו "בית הקפה של תותית" – כוללות את תותית או לימונית בבגדי הסדרה המסורתיים, חנות עם אביזרים נלווים ומשטח שנתלש מהחלק האחורי של האריזה. מחיר מומלץ לצרכן: 169.90 ₪.תותית ריחנית שרה ומנגנת 28 ס"מ  - לחצו לה על הבטן כדי לשמוע אותה מנגנת ומדברת.
שימו לה מיקרופון ביד, הרימו אותה והקשיבו לה שרה ומדברת. הערכה מכילה גיטרה, מיקרופון, כרטיס VIP, סיכה לשיער ומסרק לעיצוב השיער. מחיר מומלץ לצרכן: 229.90 ₪

תותית ודובדבנית בהופעת רוק מחשמלת – לחצו על הכפתור בקדמת הבמה לשמוע אותן שרות 2 שירים ומדברות. הערכה כוללת: בובות תותית ודובדבנית בלבוש רוקיסטי נוצץ, במה שהצד האחורי שלה הוא חדר הלבשה, מיקרופון, גיטרה ופוסטרים. מחיר מומלץ לצרכן : 269.90 ₪.

להשיג: ברשתות ובחנויות הצעצועים המובחרות.
לבירור נקודות מכירה: "הנסיך הקטן" 08-9426633  או באתר: http://www.littleprince.co.il

חברת "הנסיך הקטן", מתמחה בייבוא מוצרי תינוקות איכותיים, כלי כתיבה וצעצועים, ביניהם מותגי: Tommee Tippee (טומי טיפי), סמי הכבאי, בוב הבנאי, הדבורה מאיה ועוד.