יום חמישי, 18 בדצמבר 2014

Elizabeth Arden Logo
אליזבת ארדן, שמחה להודיע כי  בחרה בדוגמנית  KARLINA CAUNE כשגרירת המותג!ניו יורק, (2 דצמבר 2014) - אליזבת ארדן, מותג הקוסמטיקה היוקרתית  הודיעה  היום כי חתמה על הסכם בלעדי
עם הדוגמנית Karlina Caune.

קארלינה תהיה הפנים החדשות  של אליזבת ארדן, תופיע בקמפיינים של המותג תשתתף בתוכניות ואירועי יחסי הציבור.
כמו כן היא  גם תהיה שותפה  פעילה בפלטפורמות המדיה הדיגיטליות וחברתיות של אליזבת ארדן.

"האישה המודרנית של אליזבת ארדן היא מלאת תשוקה, רב-תרבותית, אשר מובילה אורח חיים פעיל ומקצועי", אומר סקוט ביטי, יו"ר, אליזבת ארדן, "בקארלינה , מצאנו אישה יפה ואינטליגנטית המגלמת את ערכי  המותג  ארדן. "

קארלינה, שבסיסה בניו יורק, נולדה בלטביה ונחשבת לאחת הדוגמניות המבוקשות ביותר בעולם. היא מככבת במגזינים רבים בעולם,  ובתצוגות מסלול עבור מותגי האופנה מובילים בעולם.
"לכבוד הוא לי להצטרף למותג אייקוני  זה. לא רק שאני תמיד אהבתי את המוצרים, אבל אליזבת ארדן,   גם היא הייתה אישה אשר הקדימה את זמנה והפילוסופיה  שלה, על אימוץ היופי הטבעי של הנשים מעורר אצלי השראה רבה. אני מתרגשת להצטרף לקהילה שתומכת בנשים חזקות! "

קארלינה תככב בקמפיין  הפרסום  של אליזבת ארדן באביב / הקיץ 2015.

אליזבת ארדן הוא חברת מוצרי יופי ויוקרה עולמית עם פורטפוליו נרחב של מותגים הנמכרים למעלה מ -120 מדינות. מותגי החברה כוללים מוצרים לטיפוח העור, איפור ובשמים. מותגי בישום של סלבריטאים כמו : בריטני ספירס, אליזבת טיילור, ג'ניפר אניסטון, ג'סטין ביבר, מריה קארי, ניקי מינאז' וטיילור סוויפט; מותגים בישום יוקרתיים כמו  ג'וסי קוטור, אד הארדי, ג 'ון וורווטוס, ועוד.