יום חמישי, 20 בפברואר 2020

חברת "טבע ירוק" מציגה את Ener Good - מארז משפחתי של מרובעי אנרגיה מעולים בטעמים נהדרים, המבוססים על פירות מיובשים, קוקוס וקקאו החטיפים ללא תוספת סוכר, חומרים משמרים, רכיבים מן החי וגלוטן

חברת "טבע ירוק" מציגה את Ener Good - מארז משפחתי של מרובעי אנרגיה מעולים בטעמים נהדרים, המבוססים על פירות מיובשים, קוקוס וקקאו
החטיפים ללא תוספת סוכר, חומרים משמרים, רכיבים מן החי וגלוטן

חברת "טבע ירוק", המתמחה בייצור ושיווק מוצרי בריאות, מציגה את
Ener Good  – מרובעי אנרגיה המבוססים על פירות מיובשים, קוקוס וקקאו, בשני טעמים נהדרים. החטיפים משווקים במארז משפחתי במשקל של 300 גרם, המכיל 12 מרובעים.
מרובעיEner Good  מכילים אך ורק רכיבים איכותיים וטבעיים מהצומח: תמרים, דובדבני אמרנה מיובשים, חמוציות מיובשות, קקאו נא אורגני, אבקת קקאו, פתיתי קוקוס ואבקת חרובים - ללא כל תוספות של סוכר, חומרים משמרים, צבעים מלאכותיים, רכיבים מן החי, קמחים או גלוטן.

בסדרת מרובעי האנרגיה הטבעיים, שני טעמים:
·        מרובעי שוקולד, תמר, חרוב, קוקוס וקקאו. מכילים: תמרים (50%), פתיתי קוקוס (35%), אבקת חרובים אורגנית (10%), קקאו אורגני (5%).
·        מרובעי שוקולד, דובדבן, חמוציות וקוקוס. מכילים: דובדבן אמרנה מיובש (25%), חמוציות ללא תוספת סוכר, תמרים אורגניים, שבבי קוקוס, אבקת קקאו.
הנטורופתית יערה כהן איכילוב מציינת, שכאשר מעוניינים באנרגיה זמינה ומהירה ממקורות טובים וטבעיים, ללא חומרים משמרים, צבעים מלאכותיים או תוספת של סוכר - המרובעים של Ener Good יספקו אותה באופן מיטבי, שכן הם משלבים סיבים תזונתיים, נוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים שונים ועוד. "מרובעי האנרגיה האלה נהדרים כארוחת ביניים, לפני אימון ספורט, ליד כוס קפה או כפינוק בערב", הוסיפה.


האריזה המשפחתית מאפשרת לכל אחד מבני הבית ליהנות מחטיף אנרגיה, טעים ובריא - בבית, בעבודה או בשעות הפנאי. מומלץ לאחסן במקום קריר ויבש.
ואוו זה מה שיש לי לבשר לכם, מוצר מושלם! בריא, ללא סוכר, מעולה אחרי אימון, מעולה לילדים, טעים כפינוק, אנחנו בעולמה של רויטל אהבנו מאוד, טעמנו והיה לנו טעים ומספק.
השבוע התאמנתי באימון ספינינג קשוח, האצות של הדופק כשעה, חזרתי הבייתה וממש התחשק לי משהו מתוק, הכנסתי לי כוס קפה ללא סוכר, עם ריבוע קטן של קוקוס וקקאו, נהנתי מכל שנייה. נהנתי מהפינוק הבריא שלי! 
כשרות: כשר פרווה באישור המועצה הדתית בית שמש, ובהשגחת הבד"ץ העדה החרדית.

מחיר מומלץ לצרכן: 35 ש"ח לאריזה במשקל 300 גרם.

להשיג ברשתות וחנויות טבע ברחבי הארץ.  
עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!