יום ראשון, 17 בספטמבר 2017

דיינרס משיקה מהלך שיווקי בתחום הקולינריה - ארוחה במחיר ארוחה עסקית במשך כל שעות היום

דיינרס משיקה מהלך שיווקי בתחום הקולינריה
*ארוחה במחיר ארוחה עסקית במשך כל שעות היום
* ארוחות בלעדיות ללקוחות במסעדת שף נבחרות

בתמונה מימין לשמאל: דורון ספיר מנכ"ל כאל, חנה לסלאו, מבקר המסעדות ניב גלבוע. קרדיט צלם: ישראל הדרי.

חברת כרטיסי האשראי דיינרס יוצאת במהלך שיווקי אסטרטגי לניכוס תחום הקולינריה במסגרתו תעניק למחזיקי כרטיס דיינרס מגוון הצעות תוכן והטבות משתנות בעולם הקולינרי. במרכז המהלך לקוחות דיינרס יוכלו להנות מארוחה במחיר ארוחה עסקית במשך כל שעות היום כולל סופי שבוע בכ-40 מסעדות מובילות בכל רחבי הארץ - בהזמנת 2 מנות עיקריות לקוחות דיינרס יהנו ממנה ראשונה וקינוח מתנה. באופן זה המיזם ההופך את חווית הארוחה העסקית לאפשרית בכל שעות היממה ולא בשעות הצהריים בלבד כבדרך כלל. כך יוכלו לקוחות דיינרס, ליהנות ממסעדות איכותיות, מגוונות וחדשות במחיר אטרקטיבי ולהנות מהצעת ערך ממשית של הכרטיס.


בין המסעדות המשתתפות בהטבה גם מסעדות שף מובילות ומסעדות כשרות ובהן - מסעדת שגב ארט, טייגר לילי, טאיזו, ג'ונתן פוד קלאב (המסעדה החדשה של רושפלד), ניתאן טאי, כדיתא, מיסטר ומיסס לי, פורטר אנד סאנס, ג'קו, אבאראג', בני הדייג, איטלקיה בפשפשים, ועוד.

בתור חובבת קולינריה ומחזיקת כרטיס דיינרס שמחתי מאוד לשמוע על המבצע החדש של דיינרס. ברשימת המסעדות משתתפות מסעדות מצויינות שאני אוהבת ומכירה היטב, אך גם מסעדות שאני פחות מכירה, ולכן זאת הזדמנות מצויינת להכיר מסעדות חדשות ולהנות ממחירים מצויינים. יצאתי לממש את המבצע במסעדה הנהדרת "איטלקיה בפשפשים" בתל-אביב. קיבלנו מנות טעימות, והתנסיתי במספר מנות ראשונות, הקרפצ'יו והסלט ירקות היו מצויינים. כשקיבלנו את החשבון מסרנו את הקוד שקיבלנו מהאתר של דיינרס, והקנה לנו 2 מנות ראשונות בחינם. שווה ביותר! 


לטובת המהלך השיווקי קולינרי גוייס גם מומחה המסעדות ניב גלבוע אשר סייע בהמלצות על המסעדות המובילות, ולטובת העניין ביקר , בדק וצילם את המסעדות הנבחרות לסדרת סרטוני המלצות בו יוצגו מנות נבחרות ומשקאות בדומה לפינת הקולינריה של גלבוע ששידר בעבר בחדשות ערוץ 10. הסרטים יעלו ברשתות החברתיות, בערוץ יוטיוב של דיינרס ובבלוג האוכל הפופולארי של ניב גלבוע. בנוסף, לקראת המהלך דיינרס ישיקו את עמוד האינסטגרם של החברה שימש בין השאר את לקוחות החברה הלוקחים חלק בהטבה, ויתבקשו להעלות תכנים דיגיטליים בזמן אמת ולתייג את המסעדה בה הם מבקרים ולהשתתף בפעילויות שונות בדף. בנוסף, כחלק מהטמעת המהלך הקולינרי תציע דיינרס ללקוחותיה להשתתף באירועים פרטיים במסעדות שף מובילות.

דורון ספיר, מנכ"ל כאל ודיינרס אמר: "לדיינרס היסטוריה ארוכה עם העולם הקולינארי והוא כרטיס האשראי הראשון שהופק בעולם ונולד בדיינר בארה"ב, כאפשרות לתשלום בהקפה, ומכאן שמו – דיינרס. המיזם הקולינרי החדש והייחודי של דיינרס בישראל יאפשר ללקוחותינו להנות מארוחות במסעדות שף במחיר אטרקטיבי ויחזק את המותג בתחום המסעדנות בו צמח המותג. נמשיך לפעול להעשרת מגוון ההטבות על גבי כרטיס דיינרס ובכוונתנו להשיק מיזמים משמעותיים נוספים לטובת לקוחותינו".

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!