יום שישי, 27 במאי 2016

Plantur 21 לנשים צעירות – לטיפול בשיער דליל נוטרי- קפאין שמפו לשיער צבוע או פגום

Plantur 21
לנשים צעירות – לטיפול בשיער דליל
נוטרי- קפאין שמפו לשיער צבוע או פגום
הגורמים לשיער דליל בנשים צעירות עשויים להיות : מתח, דיאטה, ירידה במשקל, תזונה לקויה, מחסור בחומרי הזנה, כדוגמת ויטמינים ומינרלים או לאחר לידה

שיער חלש ודליל עשוי להופיע בנשים צעירות, כבר משנות העשרים לחיים. הגורמים עשויים להיות: מתח, דיאטה, ירידה חדה במשקל או תזונה לקויה. גורמים נוספים עשויים להיות מחסור בחומרי הזה, כדוגמת ויטמינים ומינרלים או לאחר לידה. כל אלה עשויים להשפיע על חוזק סיב השערה ולהוביל לשיער חלש ודליל.

במחקרים מדעיים הוכח כי הקפאין משפיע על הקרקפת ועל סיב השערה ומסייע בהגנה על השיער ובטיפול במקרים של שיער דליל.
יחידת המחקר של חברת ד"ר וולף מגרמניה פיתחה את קומפלקס הנוטרי -קפאין שבסדרת מוצרי Plantur 21 לנשים צעירות – שילוב ייחודי של קפאין ומרכיבי הזנה כדוגמת ביוטין, מגנזיום, אבץ וסידן התומכים ומזינים את השיער והקרקפת. בפעילותם המשולבת עם הקפאין, הם חודרים לסיב השערה תוך 2 דקות בלבד ובכך מסייעים בהגנה על השיער ובטיפול בשיער דליל.
כמו רוב הנשים, גם אני אחרי לידה ונושקת לגיל 34 :)
השיער שלי תמיד היה גלי דק, אחרי הלידות התחלתי לסבול מנשירה מטורפת בשיער.
אני התחלתי להשתמש ב Plantur
שמחתי לגלות כי הקפאין תורם לעובי השיערה, השמפו מותאם לשיער צבוע או פגום.
אני התחלתי לראות שיפור משמעותי בצמיחת השיער.
מומלץ בחום.
סדרת Plantur 21 – להגנה על השיער ולטיפול בשיער דליל
כיצד את יכולה להגן על השיער ולטפל בשיער דליל?
ע"י חפיפת השיער מדי יום ובאופן קבוע ב- Plantur 21- נוטרי קפאין שמפו. השמפו מכיל נוטרי-קפאין קומפלקס המספק לשיער ולקרקפת הזנה עמוקה ואנרגיה חיונית.

מה הם מיקרו-נוטריאנטים ?
מיקרו – נוטריאנטים הם ויטמינים, מינרלים ויסודות קורט. בפעילותם המשולבת עם הקפאין הם חודרים לסיב השערה תוך 2 דקות בלבד, מסייעים בהגנה על השיער ובטיפול בשיער דליל.

האם שתיית קפה יכולה לסייע בטיפול בשיער דליל?
כיוון ששתיית קפה עוברת דרך מערכת העיכול, רק כמות קטנה מאוד של קפאין יכולה להגיע לסיב השערה ולקרקפת. אפילו שתיית 50 כוסות קפה ביום אינה מספיקה למטרה זו.

Plantur 21 – נוטרי קפאין שמפו לשיער צבוע או פגום  
Plantur 21- Nutri- Caffeine Shampoo for coloured and stressed hair 
להגנה על השיער ולטיפול בשיער דליל
תיאור המוצר: נשים צעירות נתונות לעומס רב: מתח, תזונה לקויה, עבודה. כל אלה עשויים להשפיע על חוזק סיב השערה ולהוביל לשיער חלש ודליל. גורמים נוספים עשויים להיות מחסור בחומרי הזנה כדוגמת ויטמינים ומינרלים.  נוטרי-קפאין  שמפו מסדרת Plantur 21 מיועד לספק לשיער ולקרקפת הזנה עמוקה ואנרגיה חיונית ובכך להגן ולטפל בשיער דליל.
במחקרים מדעיים הוכח כי קפאין משפיע על הקרקפת ועל סיב השערה ומסייע בהגנה על השיער ובטיפול במקרים של שיער דליל. תוספת של מרכיבי הזנה כדוגמת ביוטין, מגנזיום, אבץ וסידן, תומכים ומזינים את השיער והקרקפת. בפעילותם המשולבת עם הקפאין, הם חודרים לסיב השערה תוך 2 דקות בלבד ובכך מחזקים את סיב השערה ומסייעים בהגנה על השיער ובטיפול במקרים של שיער דליל.
הוראות שימוש: להקציף מעט שמפו על שיער רטוב, להשאיר במשך 2 דקות ולשטוף היטב. יש להשתמש בשמפו מדי יום ולתקופה ממושכת.
מחיר:  64.90 ₪, לתכולת: 250 מ"ל  
ניתן להשיג ברשת סופר פארם, רשת ניו פארם ובתי מרקחת פרטיים

מוצר נוסף בסדרה: Plantur 21 – נוטרי קפאין אליקסיר

אודות ד"ר וולף – גרמניה

חברת ד"ר וולף נוסדה בשנת 1905 בגרמניה. מיום היווסדה התמקדה החברה בפיתוח מוצרי טיפול וטיפוח לעור ולשיער. המוצר הראשון לטיפול בשיער דליל בגברים הושק בגרמניה כבר בשנות ה- 30 ולימים התמקצעה החברה במוצרים ייעודיים לטיפול בשיער דליל בגברים ובנשים תחת המותגים אלפסין ופלנטור. כיום מנוהלת החברה ע"י דור רביעי למשפחת וולף הוותיקה, עם מחזור מכירות שנתי של מעל 240 מיליון יורו בשנת 2014 ונציגויות חובקות עולם. חברת ד"ר וולף פועלת בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות רבות ומכוני מחקר רבים ברחבי אירופה. מותגי אלפסין לגברים ופלנטור 39 לנשים הם הנמכרים ביותר בגרמניה בקטגוריית המוצרים לטיפול בשיער דליל בגברים ובנשים בהתאמה (נילסן 2015, Mass market, גרמניה). עד חודש אפריל 2015, מכר היצרן למעלה 100 מיליון בקבוקי שמפו קפאין לכל רחבי העולם.