יום ראשון, 15 במאי 2016

מניו יורק לישראל טיפול חמצן מפנק להחייאת העור וחידוש עור הפנים מבית אליזבת ארדן, חינם ובלעדי לדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון

מניו יורק לישראל

טיפול חמצן מפנק להחייאת העור וחידוש עור הפנים מבית
 אליזבת ארדן, חינם ובלעדי לדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון


מותג הטיפוח והאיפור אליזבת ארדן ודיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון מתרגשים להודיע על שובו של האירוע הבלעדי והשני במספר:
CHECKED IN. NOW CHECK YOUR SKIN.
במסגרתו יוזמנו הלקוחות המבקרים בחנות, ליהנות מטיפול חמצן מפנק להחייאת/ חידוש עור הפנים רגע לפני העלייה למטוס. הטיפול, ניתן חינם יוצע ע"י מומחיות הטיפוח והיופי של אליזבת ארדן, החל מיום ה- 2 במאי ועד ליום ה- 6 ביוני במתחם ייעודי שהוקם בחנות הדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון. 

בטיפול החמצן המושלם מוחדרים לעור 16 מיקרומינרלים, חמצן מיוצב וחומצה היאלורונית בתרסיס קריר ומרענן. זהו טיפול מהיר, פעיל ויעיל לעור, המייצג את מורשת הספא של אליזבת ארדן. הוספת חמצן היא שיטה אופטימלית לחיוניות העור, והיא מכינה את העור להמשך שגרת הטיפוח עם סדרת המוצרים הפעילים לטיפול בעור של ארדן (מפורטים מטה), הבאים בעקבותיה.

השירות יגובה בהטבה אטרקטיבית במסגרתה, כל הרוכש/ת 2 תכשירי טיפוח עור מבית אליזבת ארדן (כשאחד מהם הוא מוצר אנטי אייג'ינג) יקבל במתנה תיק יופי ו-3 דוגמיות לבחירה מתוך מבחר של 5 דוגמיות.

המוצרים האייקוניים של אליזבת ארדן:

מוצרי אליזבת ארדן  מסדרת PREVAGE מסייעים להעלים את הנזקים הנגרמים לעור ע"י גורמים סביבתיים שהם הגורמים העיקריים להזדקנות העור. PREVAGE מכיל אידבנון, נוגד חמצון בעל מינון גבוה, המעניק הגנה על העור מפני סטרס חמצוני ונזקי סביבה, מסייע בתהליך התיקון הטבעי של העור ומחזיר לעור את המראה הצעיר שלו. כשמשווים את אידבנון הנמצא בתכשיר PREVAGE לנוגדי חמצון בתכשירי פנים אחרים, מגלים שהוא טוב הרבה יותר מחומצה פרולית, מחומצה אלפא ליפואית, מקינטין, מוויטמין C, מוויטמין E ומיוביקינון בהגנה סביבתית מפני סטרס חמצוני, עקב קרינת השמש, עשן וזיהום אוויר.

הטיפול בסרמיד מבוסס על הנחת יסוד פשוטה, אך רבת עוצמה: חיזוק הסרמידים הטבעיים של העור מסייע לו לתקן את עצמו, למראה  עור יפה יותר, ובעל חיות ומרקם משופרים.  

קרם Eight Hour מבית אליזבת ארדן - מגן על העור והפך לאחד המוצרים האייקונים והפופולאריים של החברה בכל העולם. המוצר עטור פרסים, רב תכליתי עבור אמני איפור ואהוב על סלבריטאים ועורכות מגזיני אופנה וטיפוח.

צוות אליזבת ארדן מחכה לכם בנסיעה הבאה.