יום שבת, 18 באפריל 2015

התחזית: קיץ 2015 יהיה poptastic ! Color Club מותג הלקים הניו יורקי במיתוג מחדש ובאוסף קייצי עם גווני לקים צבעוניים במיוחד!

התחזית: קיץ 2015 יהיה  poptastic !
Color Club מותג הלקים הניו יורקי במיתוג מחדש ובאוסף קייצי עם גווני לקים צבעוניים במיוחד!


קיץ 2015 בסימן מסיבה בקצות האצבעות - מי שתרענן לנו את הציפורניים היא חברת הלקים הניו יורקית התוססת , Color Club, שפותחת את עונת הקיץ עם מיתוג חדש ופורמולה משודרגת. כמדי קיץ, הצבעים העזים שבים וצצים להם, והקולקציה הקייצית  Poptastic-!  תהפוך כל תלבושת מינימליסטית למרעננת וקיצית ואת קצות האצבעות לחגיגה של צבע כובש.
הקולקציה מונה 20 גוונים שנעים בין צבעוניות זועקת לפסטליות אוורירית ורגועה. היא נצמדת לצבעוניות תוססת המספקת טריפ ויזואלי מסחרר של צבע ניאוני, בוהק ועז. פלטת הגוונים מזכירה ססגוניות של  אתרי חופשות נחשקים והיא מציעה לקים בגווני קוקטיילים, שיזכירו לכן שמשיות, כסאות נוח ומזרני-ים וייקחו אתכן בשנייה לחופשת הקיץ שלכם אפילו בזמן סיבוב קניות  בסך הכל בקניון הקרוב.

הצבעים הבולטים בקולקציה:
1.       Poptastic- צבע הדגל של הקולקציה, וורוד מסטיקי צעיר ומלא שיגעון.
2.       Feelin groovy- ירקרק זוהר ואטום. מעיד על שובבות ואומץ בקצות האצבעות.
3.       Almost famous- צהוב מסנוור אבל לא זוהר! אטום ודומיננטי כמו השמש.
4.       Factory girl- תכלת פסטלי- כמו עננים בציור, צבע של חלומות בהקיץ! אופנתי בטירוף.
5.       Edie- הוא ירוק של מנטה, אבל לא טורכיז. הוא נועז וחזק אבל שקט ורגוע.
6.       Trippie Hippie- מחזיר את הסטייל של שנות ה70! כחול שימרי רויאל מנצנץ כמו כדור אורות כחול ועושה חשק להתאים לו טייץ וחותלות בגוון זהה!
7.       Modern pink- ורדרד מודרני, כשמו הוא אופנתי, קצת עתיק וקצת פסטלי אך בעיקר עושה חשק לאכול אותו.
8.       Mrs. Robinson- פעם הוא היה ורוד פוקסיה, עכשיו יותר סגול אש, חזק נועז וגואש במיוחד! 
 מרחתי את הציפורנים שלי Color  
מריחת הלק קלה ונוחה, המברשת בטבילה קטנה מורחת שכבה אחיד ללא גושים על הציפורן.
הלק מתייבש במהירות ונשמר לפחות על הציפורנים לשבוע.

מי את Color Club הניו יורקית?
Color Club הוא השם הנרדף לאחד ממותגי הלקים הנחשבים בתחום בארץ ובעולם. המותג נולד בבירת האופנה והשיק, ניו יורק, בידי זוג צעיר כבר בשנת 1979. החברה משיקה מדי עונה את הקולקציה העדכנית שלרוב מאופיינת בקונספט אופנתי. חברה בעלת 35 שנות ותק, שהביאה לעולם בשנים אלו יותר מ 1000 גוונים שונים הקיימים בחברה.

כל מוצרי החברה מיוצרים בניו יורק ועל כן היא ממותגת צעירה בועטת וניו יורקית. Color Club ייצרה רק בשנת 2014 50 מיליון בקבוקי לק, ובכל שנותיה הרגילה את ציבור הלקוחות לקבל 12 קולקציות של מיטב הטרנדים בכל שנה ושנה. היא אינה מנסה את מוצריה על בעלי חיים ואלו למעשה מיוצרים תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והבטיחותיים ביותר.

מחיר מומלץ לצרכן : 39.90 ניתן להשיג במכוני הטיפוח ורשת מכוני נייל סטודיו ברחבי הארץ.

COLOR CLUB (קולור קלאב) נוסדה בשנת 1979 בניו יורק. החברה הינה פרטית ונמצאת בבעלות משפחת רוז . בודי והרייט רוז היו בין הראשונים להבין את הפוטנציאל הגלום במרכזי הטיפוח בתחום הציפורניים.

הם זיהו כבר אז, את הצורך בפיתוח מוצרים מתאימים. מתוך הבנה זו החלה החברה לייצר לקים ברמה גבוהה ומקצועית בפורמולות ייחודיות שנוצרו במיוחד לטכנאיות הציפורניים.

בשנת 1997 בנם של הזוג רוז, מייקל, הצטרף לעסק המשפחתי והביא עימו משב רוח רענן ואנרגטי אל תוך החברה. למרות שעברו שלושה דורות מאז הוקמה החברה היא עדיין נחשבת לחלוצה בתחום טיפוח הציפורניים ומובילה טרנדים אופנתיים. מדי עונה מושקת קולקציה חדש המאופיינת בקונספט מקורי ומפתיע. המיצוב של מותג הלקים  COLOR CLUB מוצב בתעשיית הלק העולמית כמותג צעיר, תוסס ואופנתי המגיע מבירת האופנה ניו-יורק.