יום שבת, 20 ביולי 2019הסדרה המנצנצת עם מתלה מדליק לתיק


ד"ר פישר משיקה מהדורה מיוחדת של אלכוג'ל בבקבוקונים אישיים: "הסדרה המנצנצת" - בצבעי זהב וכסף. אלכו-ג'ל בבקבוק אישי עם מתלה סיליקון, קל ונוח לתלייה על תיק, עגלה, חגורה או בכל מקום אחר, לשימוש נוח מחוץ לבית, בטיול ובבילוי ועכשיו בצבעים מיוחדים, מנצנצים ומדליקים.

 לאחרונה הבת שלי לא מוותרת על הצמדת בקבוק אלכו- ג'ל לתיק בית הספר, כעת שהיא גדלה, היא בוחרת לעצמה את תיק בית הספר ואת האלכו- ג'ל, לאחרונה קיבלנו להתנסות ראשונית כמה יחידות מסדרת אלכו- ג'ל גירסת הנצנצים, מה יותר מזה מתבגרת תאהב? אז למה לבחור באלכו- ג'ל?
עולמה של רויטל
  • שומר על נקיון ומתיר את היידים נקיות מחיידקים
  • פתרון מעולה לשטיפת ידיים לאחר שימוש בשירותים בבית הספר
  • מחטא ומאפשר לבריאות שלנו להיות בריאות איתנה!
  • מהיר ויעיל ואין צורך לשטוף במים לאחר שימוש
  • מוסיף יופי לתיק הילדים והנוער שלנו.
  • קוטל חיידקים ב100%
  • היפואלרגני, ללא פארבנים.
  • רגישות יתר, מתייבש בקלות ובקיצור קולע מוצר מעולה.
אז תעזרו למתבגרת שלי איזה בובת מתלה תליה הכי תתאים לתיק החדש שלה?

סדרת אלכוג'ל בקבוקים אישיים מהווה פתרון קל, יעיל ונוח לשימוש מחוץ לבית כאשר אין בסביבה מים וסבון. מחקרים הראו כי ישנם מרבצי חיידקים על גבי כפתורי מעלית, ידיות של דלתות, משענות ידיים של מדרגות נעות, עגלות סופר ועוד.

אלכו-ג'ל מהווה פתרון יעיל, נוח וידידותי לשמירה מרבית על היגיינת הידיים, נבדק במעבדה מוסמכת ונמצא יעיל במיוחד לחיטוי: קוטל 99.99% מהחיידקים שנבדקו. תכשירי הסדרה מבוססים על נוסחה ייחודית המשלבת אלכוהול (70%) לניקוי יסודי, בנוסף משמשת הסדרה רופאים, אחיות וסגל רפואי במרפאות ובבתי החולים.
·         Sensitive- מותאם לעור רגיש
·         מכיל פרו- ויטמין B5, אלוורה, וקמומילה לשמירה על לחות העור
·         מתאים לשימוש יומיומי בבית ומחוץ לבית
·         מתייבש במהירות ומותיר תחושה נעימה ורעננה בכפות הידיים
* למילוי חוזר של הבקבוקון ניתן להשתמש בקלות בבקבוק אלכו- ג'ל 500 מ"ל או בקבוק 100 מ"ל.
מחיר מומלץ לצרכן:  19.90 ₪.
ניתן להשיג ברשתות הפארם וברשתות השיווק.

סדרת Alco-Gel (אלכו-ג'ל) של ד"ר פישר מהווה פתרון יעיל, נוח וידידותי לשמירה מרבית על היגיינת הידיים וקטילת החיידקים בכל זמן ומקום; במקומות ציבוריים, בעבודה, בנסיעות ובטיולים, בגן ובבית ספר ואפילו בבית. הסדרה מתאימה לאמהות לפני ואחרי החלפת חיתול, לילדים, לחיילים, למטפלים בחולים ולכל מי שמעוניין לשמור על הבריאות והיגיינת הידיים. בנוסף משמשת הסדרה גם את הסגל הרפואי, רופאים ואחיות במרפאות ובבתי חולים.
סדרת Alco-Gel מהווה פתרון לניקוי מהיר ויעיל במיוחד ללא צורך במים וסבון, להפחתת הסיכון להידבקות במחלות ולסיוע בשמירה על הבריאות בבית ומחוצה לו.
אלכו-ג'ל הינה הסדרה המקיפה והמתקדמת ביותר מסוגה אשר פותחה על בסיס ידע וניסיון רפואי ומדעי בן עשרות שנים. תכשירי הסדרה מבוססים על נוסחאות ייחודיות יעילות במיוחד המשלבות אלכוהול בריכוז גבוה (70% ) לצד מרכיבים נוספים התורמים להגברת הפעילות והיעילות כנגד חיידקים ושמירה על לחות ורכות הידיים.
תכשירי הסדרת אלכו-ג'ל נבדקו במעבדה מוסמכת ונמצאו יעילים במיוחד לחיטוי: קוטלים 99.99% מהחיידקים שנבדקו.
מומחי בריאות קובעים - ניתן להפחית משמעותית הידבקות במחלות על ידי שמירה על היגיינת הסביבה והידיים.
בבדיקות מעבדה חיצונית ומוסמכת נמצא כי התכשירים קוטלים 99.99% מהחיידקים הבאים:
ü      Escherichia coli  - גורם נפוץ לדלקת בדרכי השתן, עלול לגרום להרעלת דם, דלקת ריאות ולדלקת קרום המוח.
ü      Staphylococcus aureus – גורם לדלקת ריאות, דלקת בקרום הלב, נגעים מורסתיים בעור, עלול לגרום להרעלת דם והרעלות מזון.
ü      Pseudomonas aeruginosaגורם לדלקת ריאות ועלול לגרום להרעלת דם. גורם עיקרי למחלות בבתי חולים.
ü      Streptococcus faecalis – גורם לדלקות בלב, במערכת השתן וכיס המרה.
ü      Entrobacter aerogenes – גורם לזיהומים בדרכי השתן ומהווה גורם לזיהומים שניוניים בבתי חולים.


בעולם מלא בהבטחות אני סומכת על ד"ר פישר

בד"ר פישר משלבים למעלה מ-50 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, כמקובל במפעלי תרופות, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.

קרדיט צילום: יעל האן

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!