יום חמישי, 13 ביולי 2017

מנורת הלילה המוזיקלית של "ספרק טויס" תרדים לכם את התינוק בשירי ערש מרגיעים וצלילים מהטבע בנוסף למוזיקה, המנורה מקרינה תמונות מקסימות ומרגיעות על התקרה שהתינוק יכול להתבונן בהן

רוצים להפוך את שעת ההשכבה של התינוק לנעימה וקלה יותר?
מנורת הלילה המוזיקלית של "ספרק טויס" תרדים לכם את התינוק בשירי ערש מרגיעים וצלילים מהטבע
בנוסף למוזיקה, המנורה מקרינה תמונות מקסימות ומרגיעות
 על התקרה שהתינוק יכול להתבונן בהןיצרנית הצעצועים הישראלית "ספרק טויס" לא מפסיקה לחדש ולהמציא מוצרים נהדרים לתינוקות! החברה פיתחה מנורת לילה מוזיקלית רב-תכליתית בשם "לילה טוב ג'ירפות" – שהופכת את שעת ההשכבה של התינוק לנעימה ולקלה יותר.

המנורה מעוצבת כפעלולון צבעוני ומקסים שעליו שתי ג'ירפות המאירות בלחיצת כפתור ומשמשות כמנורת לילה. לצד הג'ירפות מצויים ארבעה לחצנים – לחצן אחד משמיע שירי ערש בעברית ומוזיקה קלאסית, ושלושה לחצנים מאפשרים להאזין לצלילים נעימים היישר מהטבע: "יער" – משמיע ציוצים מרגיעים של ציפורים, "ים" – משמיע את רחש הגלים, ו"נחל" – משמיע זרימת נחל שלווה וציוצי ציפורים.
כמו כן, המוצר מכיל מקרן תקרה המציג תמונות של דמויות מתוקות של פיל ודובי, שהתינוק יכול להתבונן בהן בזמן שהוא שוכב במיטתו, תוך שהוא מאזין לצלילים המרגיעים. כך התינוק לומד לקשר בין המוזיקה המרגיעה והדמויות המוקרנות להירדמות, ושעת ההשכבה הופכת לנעימה ולקלה יותר.
התקנתי את מנורת הלילה המוסיקלית יחד עם חברתי הטובה שכעת ממש ילדה את בנה הבכור.
התינוקי שלה בין מספר שבועות, לא ידענו למה לצפות וחשבנו שהוא קטן מדי על מנת להנות ממנורת הלילה, הופתענו כי איך שהפעלנו את המקרן העולל, הביט במהירות על הקיר מעלה, ובחן את הדמויות שרצו על התקרה, המוסיקה המנוגנת בשירי ערש בעברית נעימה לתינוק מיום הוולדו.
עם מנורת לילה מוזיקלית רב-תכליתית בשם "לילה טוב ג'ירפות" הבייבי שלכם יהיה רגוע ונינוח בשעת השכבה לשינה.
כפתורי ההפעלה כוללים כמה מצבים – כך שאפשר לבחור אם להפעיל את התאורה בלבד, או יחד עם הצלילים, המוסיקה או המקרן.
המנורת-פעלולון, הנקשרת למיטה או ללול, יכולה לשמש את התינוק כשיגדל גם למשחק ולתרום להתפתחותו מבחינת מוטוריקה עדינה, מוסיקליות, יכולת הקשבה, הכרת הצבעים, הצורות והקולות ועוד.
המוצר מתאים לתינוקות מגיל 0 +.
מחיר לצרכן: 130 ₪.

להשיג החנויות הצעצועים המובחרות.
עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!