יום שלישי, 18 ביולי 2017

סרט קומדיית הרפתקאות משפחתית לקיץ: "כבשים וזאבים" החל מחמישי 20.7 בבתי הקולנוע

קומדיית הרפתקאות משפחתית לקיץ:
"כבשים וזאבים"
החל מחמישי 20.7 בבתי הקולנוע

את שלוות חייהם של עדר כבשים חסר דאגות, המתגורר באזור הציורי עלי תבל, מפרה להקת זאבים גדולה שהגיעה לאזור, במטרה לבחור מנהיג חדש. על הכתר מתמודד זאב אימפולסיבי מול המצחיקן של החבורה, זאב חביב בשם גריי, שרוצה להפוך את חיי הזאבים לרגועים יותר. הוא נעזר בכישוף אקראי להגדיל את סיכוייו, וכשזה משתבש, הוא הופך ללא אחר מאשר ל..אייל. כעת הוא חייב לצאת לדרך חדשה שתשיב את זהותו האמיתית ואת אהבתו הגדולה. למרבה ההפתעה הוא מקבל עזרה דווקא מהכבשים, שעד לפני רגע היווה איום ממשי על קיומם. "כבשים וזאבים" הוא קומדיית הרפתקאות לכל המשפחה, שמראה מה קורה כשמישהו מתחיל לראות את החיים מהעיניים של הצד השני, והם שונים מכל מה שהעלה על דעתו. 
סרט מתוק להפליא, אנימציה מרהיבה, מתאים לחופשת הקיץ ולצפייה מגיל 3. הסרט מעביר מספר נקודות חינוכיות חשובות - קבלת השונה והאחר, עזרה לזולת ומוסר השכל חשוב - השינוי להצלחה צריך להגיע מבפנים עם אמונה עצמית וכח רצון. 
הבת שלי בת ה -8 אהבה במיוחד, סיפרה כי הסרט מקסים, הדמויות מעניינות והיא שמחה לצפות ולהכיר את הסרט כבשים וזאבים! מתאים במיוחד לבילוי משפחתי שמחפשים לברוח מפעילות מחוץ לבית.

 בימוי הגרסה העברית: עמי מנדלמן
תרגום: עמרי כהן
הקלטה דיגיטלית ומיקס: חיים אדן
מפיק ראשי: אמי בכר
מנהלי הפקה: ליאור ידידיה, יעל אללוף, דן שצברג
וידאופילם אינטרנשיונל

"כבשים וזאבים" (Sheep & Wolves), 2016, אורך: 85 דקות.
מופץ על ידי חמישה כוכבים בדיבוב לעברית, דו מימד.
החל מחמישי ה-20.7.2016 בבתי הקולנוע.


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!