יום שבת, 1 ביולי 2017

להתמודדות עם גזים וכאבי בטן אצל תינוקות מותג תוספי התזונה Nutri Care משיק את "גרפצ'לה" – תערובת ייחודית של שמנים המסייעים להפחתת גזים במערכת העיכול ולהקלה על כאבי בטן

להתמודדות עם גזים וכאבי בטן אצל תינוקות
מותג תוספי התזונה Nutri Care משיק את "גרפצ'לה" – תערובת ייחודית של שמנים המסייעים להפחתת גזים במערכת העיכול ולהקלה על כאבי בטן

ה"קוליק" – גזים וכאבי בטן של תינוקות אחרי הלידה היא תופעה שכיחה מאוד. היא מתאפיינת בבכי של התינוק, בעיקר בשעות אחה"צ והערב, אשר מותירה לרוב את ההורים חסרי אונים מול סבלו של תינוקם.
מותג תוספי התזונה Nutri Care מציג מוצר חדש – "גרפצ'לה" – תערובת ייחודית של שמנים צמחיים הידועים ברפואה הטבעית בסגולותיהם להפחתת גזים במערכת העיכול ולהקלה על כאבי בטן.


נתתי לחברה את תערובת השמנים שמסייעת להפחתת גזים, לפני מס' שבועות נולד לה בנה השלישי, הוא נולד במשקל תקין, וכבר בגיל חודש וקצת התחילו לו כאבי גזים.
חברתי השתמשה מס' ימים בגרפצ'לה ומסרה לי כי השמנים מקלים, יציאת הגזים משתחררת בקלות והתינוק שלה רגוע יותר מאז השימוש בגרפצ'לה.

הנטורופתית ג'ולי ברוך מציינת כי תערובת השמנים בטוחה לשימוש בתינוקות, ומסבירה על סוגי השמנים: שמן שומר – בעל יכולת לספוח גזים ולהקל על כאבי הבטן. כמו כן השומר מגביר את תנודתיות המעי ומקל על יציאת הגזים; שמן אניס – מקל במצבים של אי נוחות במערכת העיכול. הוא סופח גזים ומפחית את העוויתות והתכווצות השרירים במערכת העיכול; שמן מנטה – ידוע ברפואה הטבעית בסגולותיו להקלה על כאבי בטן וחיזוק מערכת העיכול; שמן קמומיל – מסייע להרגעת התינוק ומפחית עוויתות של השרירים במערכת העיכול.
הוראות השימוש מופיעות על גבי האריזה.
התכשיר כשר למהדרין בהשגחת הבד"ץ העדה החרדית.

מחיר: 55 ₪  לבקבוק של 25 מ"ל.  ( 50 מ"ל לאחר הוספת מים – על פי הוראות השימוש).

להשיג ברשתות הטבע והפארם, בבתי הטבע ובבתי המרקחת.

·        המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא המטפל.עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!