יום חמישי, 13 ביולי 2017

מותג הטיפוח WELEDA גאה להציג : קרם החתלה נטופית לבנה מסדרת בייבי דרמה לתינוקות - נטופית לבנה לעור רגיש, יבש ואדמומי

מותג הטיפוח WELEDA גאה להציג :
קרם החתלה נטופית לבנה

מסדרת בייבי דרמה לתינוקות - נטופית לבנה

לעור רגיש, יבש ואדמומי
אין דבר יותר יקר לך מילדך. את רוצה לוודא שהקטן מקבל את הטיפול וההגנה הנכונים והמתאימים לו ביותר.  ככל שעורו של התינוק הוא רגיש, יבש ואדמומי יותר כך הוא יותר נזקק למוצרי טיפוח שאינם מכילים חומרים משמרים סינטטיים, חומרי ריח וצבע.
סדרת וולדה-  בייבי דרמה תוכננה בכדי להעניק הגנה ולחות מרגיעה לעור התינוק במקרים של עור רגיש, יבש ואדמומי, המתאפיין בגירוי וברגישות. סדרת המוצרים מיועדת לתינוקות מיום היוולדם, כל זאת באמצעות מרכיבים צמחיים ואורגנים.
אנחנו מאז ומתמיד משתמשים רק במוצרי וולדה..
התינוקות הרכים שלנו מקבלים את הרוך, העדינות והריח הטבעי שיש בוולדה, לאחרונה התנסתי בקרם החתלה נטופית לבנה מבית וולדה, הקרם מעודן, כמות קטנה על האצבע, ומריחה עדינה באיזור החיתולים, אין אדמומיות, החומר נספג במהירות והתינוק שלי מרוצה.
קרם ההחתלה מומלץ בחום, מעביר גירויים בעור התינוק.


סדרת וולה בייבי דרמה מבוססת על תמצית ייחודית המופקת משורש נטופית לבנה מגידול אורגני אשר יוצרת שכבת הגנה סביב עור התינוק ושומרת עליו מפני נזקי הסביבה, יובש, שינויי מזג האוויר ומרגיעה אדמומיות ורגישות. לסדרה מרכיבים צמחיים ייחודיים נוספים: שמן קוקוס, שמן שומשום ותמצית אמנון ותמר, כולם ממקור אורגני.
סדרת המוצרים נבדקה דרמטולוגית, נבדקה ונמצאה מתאימה לעור רגיש.
הסדרה אינה מכילה חומרי ריח או בושם ונושאת את תו תקן NATRUE.
בנוסף מוצרי הסדרה אושרו ע"י ארגון NEA האמריקאי, המפקח על מוצרי טיפוח המיועדים לעור רגיש ואדמומי.

 Weleda Baby Derma – White Mallow Nappy Change Cream-
וולדה בייבי דרמה- קרם נטופית לבנה לאזור החיתול
תיאור המוצר: למניעה וטיפול בתפרחת חיתולים בעור אדמומי ומגורה במיוחד.
מכיל: תערובת עדינה של שמן שומשום  שמן שקדים ושמן קוקוס ממקור אורגני,  תמציות אורגניות של שורש נטופית לבנה ואמנון ותמר – מעניקה לחות ומגנה מפני      תפרחת חיתולים, ללא שמנים אתרים, ללא בושם.
סוג העור: עור רגיש, יבש ואדמומי באזור החיתול.
תועלות:  הריריות המצויה בשורש פרח הנטופית הלבנה יוצרת שכבת הגנה סביב העור, מבודדת אותו ומשמשת כמחסום נגד הגירויים הסביבתיים, ללא שמנים אתריים – ללא בישום, נבדק דרמטולוגית, נבדק ונמצא מתאים לעור רגיש, בפיקוח תקן NEA האמריקאי.
ניחוח: הניחוח הקליל והפסיבי מושג באמצעות שמן הקוקוס האורגני ושעוות הדבורים האורגנית.
הוראות שימוש:  למרוח בעדינות את אזור החיתול במהלך כל החתלה תוך תשומת לב לאזור הקפלים.
לשימוש יומיומי במקרים של עור רגיש, אדמומי עד אטופי ולשימוש לסירוגין לבעלי עור רגיל במקרים של תפרחת חיתולים

ניתן להשיג: סופר-פארם, ניופארם, ניצת הדובדבן, קסטל, אניס, אורגניק מרקט, בייבי סטאר, מוצצים ובתי מרקחת וטבע פרטיים נבחרים. WWW.WELEDA.CO.IL
מחיר לצרכן: 69.90 ₪, לתכולת:  50 מ"ל.
מוצרים נוספים בסדרה: חלב גוף, קרם לחות לפנים.

העקרונות המנחים של חברת WELEDA
·          פיתוח המוצרים נעשה בשיתוף פעולה בין רופאים לרוקחים.
·          מקור חומרי הגלם: WELEDA  מגדלת רבים מהצמחים המשמשים במגוון המוצרים בעצמה. הצמחים גדלים בטכניקה ייחודית של חקלאות אורגנית ביו דינמית, ללא ריסוס, דשנים וכימיקלים. למעלה מ 500 דונם זנים שונים של צמחים גדלים בשיטה זו בגנים הפרטיים של WELEDA.
·          WELEDA אינה משתמשת בחומרים משמרים במוצריה. יציבותם של המוצרים נשמרת הודות לשימוש בחומרים מרים טבעיים. כמו כן נעשה שימוש בשמנים אתריים הידועים כבעלי פעילות המונעת התפתחות חיידקים ושומרת על יציבות המוצר, ללא שימוש באף חומר משמר סינטטי שהוא.
·          WELEDA אינה משתמשת בחומרי טעם וריח סינטטיים.
·          WELEDA אינה משתמשת בחומרים שיוצרו בהנדסה גנטית. חומרים אלה הם עפ"י רוב זולים יותר, אך אינם עומדים בקריטריונים הנוקשים שקבעה לעצמה החברה.
·          בדיקות קפדניות של כל חומרי הגלם לפי תקנים רוקחיים מחמירים, בקרת איכות בזמן הייצור ובדיקות מעבדה סופיות, מבטיחות מוצר מוגמר מהאיכות הגבוהה ביותר.
·          כל חומרי האריזה מופקים מחומרים ממוחזרים או חומרים הניתנים למחזור בקלות. שימוש בחומרים אלה מאפשרים שמירה על איכות המוצר ויציבותו לאורך זמן רב.
·          WELEDA  מעולם לא ביצעה ניסויים על בעלי חיים, כמו גם חומרי הגלם בהם אנו משתמשים או הספקים שלהם.

אודות WELEDA :
חברת WELEDA הינה החברה הגדולה ביותר בעולם ליצור מוצרי טיפוח צמחיים ואורגניים. היא נוסדה בשוויץ בשנת 1921 ע"י רודולף שטיינר, אבי התורה האנתרופוסופית (בתרגום מיוונית, אנתרופוסופיה = חכמת האדם), במטרה לייצר ולפתח תרופות ותכשירים מתאימים ובמטרה ליישם את הידע והחומר שנצבר ונלמד בהרצאותיו. הקליניקה הראשונה שעסקה בריפוי ובייצור תכשירים אלה הוקמה בשוויץ בעיר ארלסהיים הסמוכה לעיר באזל, שלימים הפכה לאתר הייצור הראשון של WELEDA.  השם WELEDA הוענק לחברה על ידי רודולף שטיינר, על שם המרפאה ההוליסטית שחיה לפני 2000 שנה והייתה ידועה בכוחות הריפוי שלה. רבים מייחסים  לה את התואר: "המטפלת ההוליסטית הראשונה".
סדרת המוצרים של חברת WELEDA מבוססת על מרכיבים צמחיים בלבד, רובם אף ממקור אורגני. מוצרים רבים מתיימרים להכיל מרכיבים צמחיים או תמציות המופקות מצמחים, אולם בחינה מדויקת של רשימת המרכיבים מגלה שימוש בחומרי נשא וחומרי בסיס סינטטיים, חומרים משמרים, חומרי טעם מלאכותיים ועוד. מרכיבים אלה הינם זולים יותר ועל כן מועדפים על ידי מספר רב של יצרנים. בחברת WELEDA, אין פשרות. כל מרכיב עד חומר העזר האחרון בכל מוצר ומוצר מקורו מעולם הטבע. מעולם לא נעשה שימוש ולא ייעשה שימוש בחומרים המופקים משמן מינרלי או ווזלין, שמקורם מנפט.
סדרת מוצרי הטיפוח של WELEDA מאושרת ומפוקחת על ידי תקן Natrue. תקן האיכות המחמיר והאיכותי ביותר למוצרי קוסמטיקה וטיפוח טבעיים העושים שימוש במרכיבים ממקור אורגני.

פרטים נוספים באתר החברה: www.drsamuelov.co.il

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!