יום שישי, 13 בדצמבר 2019

מתנות והפתעות לילדים לקראת חג חנוכה מבית פלפוט!

מתנות והפתעות לילדים לקראת חג חנוכה
מבית פלפוט!חנוכה מתקרב ואיתו מנהג החג של דמי חנוכה, 

אך השנה, במקום כסף, תביאו מתנה מפנקת לילדים
חנוכה מתקרב ואחד ממנהגי החג, מלבד הסופגניות, הדלקת החנוכיות והסביבונים, הוא מעות חנוכה, שבשנים האחרונות התחלפו למתנה במקום כסף או מטבעות שוקולד. לקראת חנוכה משיקים בחברת 'פלפוט', המובילה בארץ בפיתוח ובשיווק מוצרי נייר ופופ, מוצרים חדשים שיהוו מתנות נפלאות לילדים וישמחו אותם.


ה כיף לקבל דמי כיס לחנוכה, ומתנות מרשימות שהילדים שלנו אוהבים מבית פלפוט, הילדים שלי מאוד אהבו את ליגת האלופות, הבן שלי ישב ושיחק עם בני דודיו ארוכות, הבנות דודות התיישבו יחד להסתכלות על קופסת הפתעות הסודית וגילו יחד את המפתחות שאפשרו להם להוציא את הצארמ'ס. הבת שלי יש רצה להכניסם לסליים שלה. מתנות מגניבות שכל ילד ישמח לקבל לחנוכה 2019.

Funlockets – קופסת הפתעה סודית, גלי את המפתחות ומצא את הצ'ארמס!
קופסת הפתעה סודית המשלבת בין עולם חדרי הבריחה לעולם האספנות. הילדים צריכים לעקוב ולמצוא איזה מפתח מתאים לאיזו דלת, לפתוח את המגירות ולגלות צ'ארמס שניתן לענוד. כל קופסה כוללת 18 הפתעות- קופסת תכשיטים עם מראה, תיקי אורגנזה, מפתח לב, מפתחות סודיים, תליון לב, צמיד או שרשרת, עוד. מלבד הקופסה Funlockets  מציעים גם טבעת סודית הכוללת טבעת, מפתח, צ'ארם וקונפטי זהב מושלם. (יש מעל 30 צ'ארמס לאיסוף בטבעות)
מחיר:  קופסת Funlockets 59.9 ₪ / טבעת Funlockets – 19.9 ₪  /  מתאים לגילאי: 4+

קישור לסרטון ביו טיוב: https://www.youtube.com/watch?v=2_ogfiLKNHE
  
אנימלוסט- חיית המחמד שלך שזקוקה לחום, אהבה 
ופינוק

צעצוע חדשני שכולל חיה "מלוכלכת", שזקוקה לחום, אהבה ופינוק. הצילו אותן, רחצו אותן והן יהפכו לחיות קטנות מקסימות שתוכלו לשחק איתן ורק לאחר האמבטיה תגלו איזו חיה קיבלתם! כל אנימלוסט כולל 2 אביזרים אקראיים שאפשר לשחק איתם ((מברשת, קצף אמבט, סבון או צעצוע לחיה) ועלון איסוף.
מחיר: 29.9 ליחידה, 49.9 לזוג במהדורה מוגבלת  / מתאים לגילאי: 4+ (לא מומלץ לילדים מתחת לגיל 3 מכיוון שהוא מכיל חלקים קטנים. סכנת חנק)
      


היירדוז – קולקציית בובות בתסרוקות שמגניבות את הילדים!

ליין ייחודי של בובות בסטייל עם תסרוקות מוטרפות קולקציית בובות חדשה ומשודרגת עם תסרוקות מיוחדות בצבעי ניאון. כל אחת מהדוזיות ההורסות מגיעה בבקבוק מעוצב וססגוני, בריח פירות. הדמות יושבת בתוך הבקבוק, מתחת למייבש שיער. בתוך האוסף מסתתרת בובה הנדירה שצבע שיערה זוהר בחושך. את הבובות ניתן לחבר לפקק הווקום שמגיע באריזה ולהצמיד אותן למשטחים חלקים כמו מראות, חלונות ועוד.
מחיר: 59.9 ₪  /  מתאים לגילאי: 4+
קישור לסרטון ביו טיוב: https://www.youtube.com/watch?v=jq5N7ms8KLw

"חולה על כדורגל" - ליגת האלופות MATCH ATTAX כבר כאן
האוסף הרשמי של קלפי ליגת האלופות לעונה 2019/20 לצד מדבקות שמצטרפות לאוסף בפעם הראשונה. בנוסף, השנה לראשונה, תלווה את האוסף אפליקציה חדשה להשלמת החוויה- Match Attax 19\20, הזמינה להורדה ב- ב‑App Store ובאנדרואיד. בכל חפיסת קלפים יופיע קוד, אותו מזינים באפליקציה ומקבלים קלפים דיגיטליים ייחודיים ובלעדיים. הקלפים עצמם מתעוררים לחיים בהתאם לביצועים של המשתמש במשחקי האפליקציה. בנוסף, האפליקציה מאפשרת לשחק מול ילדים בכל העולם, כאשר במהלך המשחקים ובהתאם לניצחונות ניתן לאסוף קלפים נוספים לחדשים.
מחירים: 6-74.90 ₪

הבן שלי חולה על כדורגל ובמיוחד על ליגת האלופות, אז שהוא מקבל מתנת חג של האוסף הרשמי של קלפי ליגת האלופות, אין שמח ממנו!