יום שני, 30 במרץ 2015

דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון משיקה פינוק אמיתי לרגל עונת הנסיעות – נייל-בר חדש שיאפשר לך לעלות לטיסה עם מניקור מקצועי והרבה סטייל

דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון משיקה פינוק אמיתי לרגל עונת הנסיעות –

נייל-בר חדש שיאפשר לך לעלות לטיסה עם מניקור מקצועי והרבה סטייל


כל הרוכשת שני לקים של Essie, תקבל מריחת לק מקצועית במתנה!

דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון משיקה פינוק אמיתי לקהל הנוסעות – נייל-בר חדש וייחודי, אשר ייזכה את כל מי שתרכוש שני לקים של "Essie" ב-9.90 דולר ליחידה, במריחת לק מקצועית, במגוון צבעים ועיצובים יפהפיים, על ידי מניקוריסטית מוסמכת – חינם!

בנוסף, קהל הנוסעות תוכלנה ליהנות ממגוון מבצעים חגיגיים על רכישת הלקים של Essie
  • ברכישת 3 לקים של Essie – תקבלי 1 נוסף במתנה!
  • ברכישת 5 לקים של Essie – תקבלי 2 נוספים במתנה!לדברי עדי מזרחי שרקון, מנהלת שיווק ג'יימס ריצ'רדסון: "לרגל פתיחת עונת הנסיעות, החלטנו לפנק את קהל לקוחותינו ולהעניק להן חוויה מהנה, רגע לפני שהן עולות למטוס. הנייל-בר החדש של Essie שפתחנו בכניסה לחנות ג'יימס ריצ'רדסון, יאפשר לנוסעות ליהנות ממריחת לק מקצועית במגוון עצום של גוונים ודוגמאות מקוריות. בנוסף, יצאנו במבצעים אטרקטיביים ברכישת הלקים, כדי להפוך את הקנייה למשתלמת עוד יותר עבור הלקוחה. הנייל-בר החדש מעוצב בהשראת הנייל-ברים המקוריים של Essie ברחבי העולם, כך שמובטחת חוויה נעימה ללקוחות עם אווירה של חו"ל ובשיא הסטייל. אנו נמשיך לפעול במרץ כדי להעניק חוויות מהנות נוספות עבור קהל לקוחותינו".

הנייל-בר החדש ייפתח בדיוטי פרי בנתב"ג החל מה-26 במרץ למשך חודש וחצי (עד 17.5), ויפעל בימים א-ה בין השעות 3:00 לפנות בוקר ועד 19:00 בערב.