יום שלישי, 7 באפריל 2020

לכבוד חג הפסח, משיקה יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני" את "טאקו" - משחק חשיבה מהיר, ממכר ומשעשע, המפתח מהירות מחשבה ותגובה, תפיסה חזותית והרבה שמחה!

השהות הביתית בימים אלה תהפוך לקלילה ומצחיקה!  
לכבוד חג הפסח, משיקה יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני" את "טאקו" - משחק חשיבה מהיר, ממכר ומשעשע, המפתח מהירות מחשבה ותגובה, תפיסה חזותית והרבה שמחה!


לכבוד חג הפסח, משיקה יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, את "טאקו" - משחק חשיבה מהיר, ממכר ומשעשע, המפתח מהירות מחשבה, זריזות תגובה, תפיסה חזותית, תשומת לב, ריכוז, מיקוד והרבה צחוק. השהות הביתית בימים אלה תהפוך לקלילה ומצחיקה!

טאקו הוא משחק חברתי ממכר ומהנה, הלוקח את "אפקט סטרופ"** כמה צעדים קדימה.
הילדים שלי התישבו אחד מול השני, בימים מוזרים אלו.
נהנו להכיר את המשחק, המשחק הצחיק אותם, מלמד מהירות, טקטוק וחשיבה יצירתית
הם מאוד אהבו ושחקו זמן ארוך ומהנה בטאקו!

בו זמנית, על השחקן לחשוב, לזכור ולבצע מספר פעולות:
·        לומר את אחת המילים הבאות עפ"י הסדר הבא (ולפי סדר הישיבה של השחקנים): טאקו, חתול, עז, גבינה, פיצה – וחוזר חלילה
·        במקביל לאמירת המילה יש להניח קלף במרכז השולחן, לקלוט ולהבין אם יש התאמה בין המילה שנאמרה - לקלף שהונח על השולחן
·        אם יש התאמה – יש להניח במהירות את היד על ערימת הקלפים
·        אם הונח קלף מיוחד: גורילה, לוויתן או בונה - יש לבצע בזריזות את הפעולה הנדרשת בהתאם לקלף שהונח - ומייד להניח את היד על ערימת הקלפים
·        השחקן האחרון שהניח את ידו - אוסף את ערימת הקלפים, ומתחיל את הסבב הבא
·        הראשון שסיים את ערימת הקלפים שבידיו, מנצח במשחק

היו הכי מהירים והיפטרו מהקלפים שלכם ראשונים. אל תיתפסו לשאננות ואל תתבלבלו: המשחק רק נראה קל, אבל האמת היא שהוא טריקי. מאוד.
 אז... תתחילו לשנן: טאקו, חתול, עז, גבינה, פיצה.

המשחק כולל: 64 קלפים, באריזה נוחה וקומפקטית.
מתאים ל- 2-8 משתתפים, מגיל 8.
מחיר: 59.90 ש"ח.
** אפקט סטרוּפ ממחיש הפרעות בזמן תגובה של אדם, שמוצגים בפניו גירויים סותרים. למשל: שם של צבע, המודפס בצבע שונה (המילה "אדום" - מודפסת בכחול, המילה "צהוב", מודפסת בירוק וכד'). ההסבר לכך הוא שהמשמעות של המילה, מפריעה לזיהוי הצבע בו היא כתובה.

סרטונים להמחשה: 

להשיג באתר של גאוני http://www.geoni.co.il ולקבל במשלוח הביתה. אפשר גם להפתיע בן משפחה או חבר, ולשלוח ישירות לביתו.
מחיר משלוח לבית הלקוח – 30 ש"ח.
מבצעים מיוחדים: לרוכשים מעל 100 ש"ח - משלוח חינם. בקניית 4 משחקים – משחק חמישי במתנה (הזול מביניהם). יש להזין קוד קופון –  geoni-time בסיום הרכישה.
***
חברת "גאוני – משחקים חכמים לילדים", מתמחה בפיתוח ובשיווק משחקי קופסה איכותיים, בהם משחקי חשיבה, אסטרטגיה ומשחקי למידה מגנטיים. פיתוח המשחקים נעשה בליווי אנשי מקצוע ובהם קלינאית תקשורת ועורכת לשונית, במטרה ליצור משחקים איכותיים, המשלבים הנאה ועניין לילד ומסייעים להתפתחותו בהיבטים שונים (קוגניטיביים, מוטוריים ועוד).
עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!