יום רביעי, 13 בינואר 2016

סגל בייבי מציגה את הלהיט מאיטליה: קוביות משחק רכות חדשות לילדים שעושות עלייה לישראל

סגל בייבי מציגה את הלהיט מאיטליה: קוביות משחק רכות חדשות לילדים שעושות עלייה לישראל
קבוצת סגל, המשווקת מוצרי תינוקת במגוון תחומים, מביאה לישראל הישר מאיטליה את קוביות המשחק הרכות ששיגעו את העולם: קלמיהלהיט החדש במשחקי הילדים הוא ללא ספק קוביות המשחק המהפכניות המיוצרות מחומר ייחודי שנרשם כפטנט, מדובר בקוביות רכות, לחיצות ובעלות פינות מעוגלות לבטיחות מקסימאלית, והכל למעשה הגייני ואף סטרילי כאשר ניתן לכבס במכונת הכביסה (!) את המוצר. קוביות המשחק הייחודיות תורמות להתפתחות החושית והמוטורית ומפתחות את הדמיון אצל התינוקות והפעוטות.
הקוביות מגיעות במגוון מארזים בניהם אפשר למצוא צב, בית, אוטובוס, חתול ונמר המלמדים צבעים , צורות וחיות וכן כמארזי משחק של אתרים כמו חווה, תחנת כיבוי אש ותחנת רכבת.

הקוביות מומלצות למשחק מגיל חצי שנה ומעלה, ומגיעות במידות ודרגת קושי המשתנה על פי הגיל.

קיבלנו את המשחק להתנסות ראשונית, אופק שלי התיישב והחל לבנות מגדל גבוה גבוה.
לאחר מכן שיתף את חבריו והם הרכיבו בית עם גג גבוה מאוד.

אני חייבת לציין שכל מי שראה את הקוביות התלהב מהגמישות והרכות שלהם.
ילדים בני שנה וחצי ומעלה יכולים בהחלט להשתתף במשחקי הרכבה עם המותג.
הקוביות רכות ונעימות למגע, חיזוק המוטריקה העדינה והפעלת הידיים במשחק קלילה ונוחה.

לאמהות שבנינו הקוביות מתכבסות במכונת הכביסה כך שאין כל בעיה שהבייבי יכניס את הקוביה לפה ויוציא אותה, הקוביות מתכבסות ויוצאות כמו חדשות.

קלמנטוני היא ענקית צעצועי תינוקות וילדים המשווקת את מוצריה בהצלחה בשוק האירופי וברחבי העולם. החברה מתמחה בפיתוח צעצועים ומשחקים לתינוקות, פעוטות וילדים-
בסדרות מגוונות בהתאם לגיל ותחומי עניין.
מחיר: החל מ-79.90 ש"ח, ניתן להשיג בשילב, בייביסטאר ובחנויות המתחמות בארץ.

קבוצת סגל היא בית חם למותגי תינוקות מובילים. מהיום הראשון הקבוצה שמה לה למטרה: לאפשר לתינוק להרגיש בבית מהרגע הראשון. החברה עושה זאת בעזרת מחקר ופיתוח, בחירה מוקפדת של המותגים ומגוון רחב של מוצרים, עיצוב עכשיוי ומעודכן ומעל הכל הקפדה על בטיחות, איכות ושירות. 

DESIGN-PLAY-CARE הם שלושת הקווים המנחים את יצירת מגוון המותגים והמוצרים שסגל משווקת בישראל, מתוך תפישה הוליסטית של צרכי התינוק והוריו.