יום שני, 24 בפברואר 2014

קריספי TAPAS - חטיפי קרקר אפויים במרקם פריך ודק קריספי TAPAS בתוספת פלפלים קלויים, קריספי TAPAS בתוספת זיתים, וקריספי TAPAS בשילוב תוספות מעורב של שומשום, פרג, שום ובצל

אסם מרחיבה את קטגוריית החטיפים האפויים ויוצאת בסדרה חדשה למותג קריספי:
קריספי TAPAS - חטיפי קרקר אפויים במרקם פריך ודק
קריספי TAPAS בתוספת פלפלים קלויים, קריספי TAPAS בתוספת זיתים, וקריספי TAPAS בשילוב תוספות מעורב של שומשום, פרג, שום ובצלאסם מרחיבה את קטגוריית החטיפים האפויים, ומשיקה סדרה נוספת למותג קריספי- קריספי TAPASחטיפי קרקר אפויים דקים ופריכים המכילים 25% קמח אורז, המעניק לו את המרקם המיוחד. בסדרה החדשה יושקו תחילה שלושה טעמים; קריספי TAPAS בתוספת פלפלים קלויים, קריספי TAPAS בתוספת זיתים, וקריספי TAPAS בשילוב תוספות מעורב של שומשום, פרג, שום ובצל.
סדרת קריספי, שהושקה לפני כשנה וחצי עם שלושה טעמים, קריספי בטעם שמנת בצל, קריספי מיני גריסיני, וקריספי צ'יפס, זכתה להצלחה רבה בקטגוריית החטיפים האפויים. לאחרונה, השיקה אסם את הטעמים גם באריזות אישיות בגודל של 60 גרם, שאף הן זכו לשבחים רבים.

החטיף ממכר!
אפוי בתנור, בטעמים מעולים
אהבנו מאוד את הקרקרים בטעם פלפלים קלוים, טבלנו בגבינה לבנה.
הטעם משובח!!!
תחטפו מהמדף לפני שיגמר!

סדרת קריספי TAPAS החדשה- חטיפי קרקר אפויים במרקם דק פריך וחדשני המכיל כ-25% קמח אורז, בשילוב תוספות נפלאות ומיוחדות המגיעים בשלושה טעמים:
·         קריספי טאפאס כפרי – חטיף קרקר אפוי עם פיזור קראנצ'י של שומשום, פרג, שום ובצל.
·         קריספי טאפאס פלפלים קלויים – חטיף קרקר אפוי עם פלפלים קלויים (מכיל 25% פלפלים קלויים).
·         קריספי טאפאס זיתים – חטיף קרקר אפוי עם זיתים (מכיל 20% זיתים).

סדרת חטיפי "קריספי TAPAS" סדרת הקריספי הראשונה, מהווה פתרון מושלם לנשנוש טעים בזמן צפייה בטלוויזיה לבד או עם חברים; כיף לאכול אותם ישר מהשקית והם גם טעמים במיוחד עם מטבלים וגבינות. כל שנותר הוא לבחור את הקריספי האהוב עלייך ולהתחיל להתמכר לטעם.
סדרת קריספי TAPAS מצטרפת למגוון סדרת קריספי הכוללת את המוצרים: קריספי טורטיה – בטעמים תירס, שום בצל וחמוץ-מתוק, קריספי חטיפי קרקר – בטעמים שמנת בצל, מיני גריסיני, תירס וצ'יפס, קריספי חטיפי קרקר באריזות אישיות - בטעמים שמנת בצל, מיני גריסיני וצ'יפס/


מחיר מומלץ לצרכן:  10.5-12.5 ₪ בהתאם למחירים ברשתות השונות
כשרות: בד"צ ירושלים העדה החרדית.