יום ראשון, 8 ביולי 2018

תכירו את סדרת Travel 1st class של ורדינון עולה לטיסה בתוך הטרולי

H e l l o   G o r g e o u s
סדרת Travel 1st class  של ורדינון עולה לטיסה בתוך הטרולי


חברות התעופה מנסות לגרום למושב הכיסא ולאווירה במטוס להיות נוחה ונינוחה, אך כיוון שזה עדיין רחוק מלהיות מושלם, רוב האנשים מעדיפים לנצל את זמן הטיסה לשינה – ככה היא תעבור מהר יותר ובכמה שפחות אי נוחות.

כאן בדיוק נכנסת לפעולה ערכת הטיסה Travel 1st class שהכינה ורדינון ללקוחותיה לקראת עונת הנסיעות. הערכה המעוצבת והנוחה, מהווה גם מתנה מצוינת לטיולים וכוללת: מארז כיסוי עיניים וכרית לצוואר שמאפשרת להניח את הראש בנוחות ולהירדם; תיק קטן ובו מארז של שלושה בקבוקונים (100 מ"ל שמותר להעלות לטיסה) ובהם: קרם גוף, קרם ידיים וג'ל רחצה בניחוחות עדינים; תיק לאריזה נוחה של גרביים והלבשה תחתונה (כדי שלא יתפזרו במזוודה), וגם תגי מזוודות שיקלו על איתור המזוודות בצבעי שחור ולבן עם הכיתוב Hello Gorgeous. כל האביזרים קומפקטיים וקלי משקל לנשיאה בתיק האישי. 

אני הכי אוהבת בעולם לנצל את הזמן בטיסה לשינה, שאני טסה עם בן זוגי לרוב אנחנו נרדמים בקלילות, לאחרונה החלטתי כי אני רוכשת לכל בני הבית כרית שינה לטיסה וכיסוי עיניים.
ילדי נרדמו בשניות וכך העברנו כ3 שעות טיסה בשינה עמוקה.
אני מאוד ממליצה על ערכת הנסיעות של ורדינון, מארז כרית הצוואר וכיסוי העיניים נעים להפליא וגורם לנו לשינה מתוקה וטובה בזמן הטיסה.

וגם המחירים נוחים: מארז כרית צוואר וכיסוי עיניים - 39.90 ₪, תיק קוסמטיקה מאובזר – 69.90 ₪ ויתר המוצרים הנלווים ב-29.90 ₪ בלבד.  

ככה תוכלו להצטייד עם מה שאתם צריכים לנסיעה בתוך הטרולי הקטן שעולה אתכם למטוס. 


  ותודה שטסתם ......ורדינון 

עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!