יום ראשון, 5 באפריל 2015

חברת מוצרי הקוסמטיקה היוקרתית 417- משיקה: MUD PHYTO COLLECTION סדרת טיפוח למיצוק ופיסול הגוף, בעלת פטנט בלעדי PHYTOLESSTM, פרי פיתוח בלעדי של החברה

חברת מוצרי הקוסמטיקה היוקרתית 417- משיקה:
MUD PHYTO COLLECTION
סדרת טיפוח למיצוק ופיסול הגוף, בעלת פטנט בלעדי PHYTOLESSTM, פרי פיתוח בלעדי של החברה

הסדרה מכילה פורמולציה מתקדמת אשר פותחה ונבדקה קלינית במעבדות באירופה ומבטיחה הפחתה של עד 20% בעובי השומן*, בשימוש של פעמיים ביום במשך חודשיים

הסדרה מבוססת על רכיבים טבעיים, ביניהם מינרלים, בוץ ומלחים מים המלח, תערובות שמנים איכותיים וויטמינים, הידועים בהשפעתם על מיצוק העור

להשיג בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון

חברת מוצרי הקוסמטיקה היוקרתית 417- משיקה את סדרת -417 MUD PHYTO COLLECTION ("מאד פיטו קולקשיין")- סדרת מוצרי טיפוח למיצוק ופיסול הגוף, המבוססת על פטנט ייחודי PHYTOLESSTM, פרי פיתוח בלעדי של החברה, למיצוק הגוף תוך שמירה על תוצאות לאורך זמן.

הסדרה מכילה את שלושת המוצרים: פילינג גוף, תחליב גוף ותרסיס גוף, ומבוססת על פורמולציה מתקדמת ועשירה של רכיבים טבעיים, ביניהם: שילוב של מינרלים טבעיים, בוץ ומלחים מים המלח, הידועים בתכונות ובהשפעה שלהם על מיצוק העור, תערובות של שמנים מסוגים שונים, בשילוב נוגדי חמצון וויטמינים A, B, E, F ועוד.

סדרת MUD PHYTO COLLECTION של -417, פותחה בשיתוף של צוות כימאים בינלאומי, אשר בחר את הפורמולות המתקדמות ביותר, כחלק מהבטחת החברה לייצר מוצרים שמעניקים אושר ותוצאות מידיות "לפיסול הגוף".

שו... מיצוק? פורמולה מחודשת? פיסול הגוף? רכיבים טבעיים? מנרלים? בוץ? ים המלח.

מבטיחים 417? מקיימים!!!!

לאחרונה התחלתי לעשות ספורט באופן קבוע לאחר שנים שלא זזתי מטר בלי האוטו.

לאחרונה לאחר אימונים מפרכים אני נוהגת להשתמש במוצרי המיצוק של 417.

מה שאהבתי הכי במותג- שכולו ממוצרים מהטבע - משמעות המילה טבעי!

בפורמלות חומרים במינונים נמוכים ממש טובים, כגון בוץ, מלחים, תערובות שמנים שממש
מנעימות את הגוף.

תוצאות מפתיעות של פיסול הגוף... עוד לא ראיתי כי רק התחלתי להשתמש במוצר....אבל מבטיחים פה שינוי מהיר ומוצק.

מה שכן ראיתי זה תגובה מאוד יפה של העור, הוא נהיה חלק יותר ונעים למגע.

זה בעצם מה שיותר חשוב לי.

לאחר השימוש אני מרגישה כי עור הגוף שלי הרבה יותר חלק.

פחות שומני ונעים לאורך שעות היום.

הפילינג והקירצוף של הגוף ממריצים את הדם בגוף ונותנים הרגשה עילאית שאת יוצאת מהמקלחת.

את מרגישה צעירה בכמה שנים ורעננה...

מומלץ בחום עולמה של רויטל 

במחקרים קליניים שערכה החברה, על משתמשים שהתנסו בסדרת המוצרים במשך תקופה של חודשיים, בשימוש של פעמיים ביום, נמצא כי:
81.5% מהנבדקים – העידו כי העור מרגיש יותר חלק
66.7% מהנבדקים – העידו כי העור יותר מוצק
70.4% מהנבדקים – העידו כי אפקט "קליפת התפוז orange peel" פחת.

בבדיקה הקלינית נמצא כי שימוש במוצרי הסדרה מביא לתוצאות מוכחות של הצרת היקפים באזור הירכיים ואזור ברכיים:
* עד 55 מיליליטר ירידה בנפח השומן, אחרי חודש של שימוש*.
* עד 250 מיליליטר ירידה בנפח השומן, לאחר 2 חודשים של שימוש*.
משמע, הפחתה של עד 20% בעובי השומן באזור הירכיים והברכיים לאחר טיפול דו-יומי רציף, במשך כחודשיים, תלוי בנפח השומן ההתחלתי.

מוצרי הסדרה:

Firming MUD Body Foaming Scrub - פילינג גוף מקציף למיצוק העור, על בסיס מינרלים ובוץ מים המלח

פילינג גוף טבעי המבוסס על בוץ ים המלח ומינרלים מים המלח, הידועים בתכונות ובהשפעה שלהם על מיצוק העור והידוקו. הנוסחה הייחודית משאירה את העור רך וחלק בעת הכנת העור לטיפול צלוליט, וממקסמת את השפעת שאר מוצרי הסדרה על הגוף.

הפילינג החדשני ממצק את העור ומשאיר אותו רך וחלק, הודות לפורמולציה מתקדמת המכילה מינרליים טבעיים, בוץ ומלחים מים המלח, תערובת שמנים מסוג חמניות, שמנים אתריים של שקדים, ארגאן, זרעי ענבים, שמן שומשום, בשילוב קומפלקס ויטמינים A, B, E, F.

אופן השימוש- יש למרוח כמות נדיבה על עור נקי ורטוב. לשפשף ולעסות את כל הגוף, ולאפשר למינרלים, למלח ולבוץ לרכך את העור. לשטוף במים פושרים. אינו מכתים.

מחיר39.90 דולר ל- 330 גרם.

Intense MUD Phyto Body Firming Lotion - תחליב גוף 'פיטו' אינטנסיבי למיצוק הגוף, הנלחם באפקט "קליפת התפוז", מבוסס על מינרלים ובוץ מים המלח

תחליב גוף אינטנסיבי למיצוק הגוף, המבוסס על הפטנט PHYTOLESSTM אשר נבדק קלינית והוכיח תוצאות של מיצוק העוד באזור הירכיים והברכיים לאחר תקופה של חודשיים, בשימוש של פעמיים ביום.

התחליב החדשני ממצק את העור, מזין אותו ומעשיר אותו בלחות באמצעות קומפלקס של מינרלים וויטמינים המסייעים להידוק העור ומעניקים מגע משיי וחלק. הפורמולה מכילה שילוב של מינרלים טבעיים, בוץ ומלח מים המלח, הידועים בתכונות ובהשפעה שלהם על מיצוק העור, תה ירוק, קמומיל, תערובת שמנים מסוג חוחובה, נר הלילה, מנטה, זית, חמאת קקאו המסייעת להזנת העור וריכוכו, בשילוב נוגדי חמצון כמו ויטמינים A, B, E, F.

אופן השימוש- לאחר השימוש בפילינג, יש למרוח כמות נדיבה מתחליב הגוף על עור נקי ולעסות עד לספיגה מלאה. יש להשתמש פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר. אינו מכתים.

התחליב יכול לשמש לטיפול אינטנסיבי בלילה, תקופה קרה או למשתמשים עם העדפה לתחליב.

מחיר- 48.90 דולר ל- 250 מ"ל.

Intense MUD Phyto Body Spray - תרסיס גוף 'פיטו' אינטנסיבי למיצוק הגוף, מבוסס על מינרלים ובוץ

תרסיס גוף אינטנסיבי למיצוק הגוף המבוסס על הפטנט PHYTOLESSTM אשר נבדק קלינית והוכיח תוצאות של מיצוק העוד באזור הירכיים והברכיים, לאחר תקופה של חודשיים, בשימוש של פעמיים ביום.

התרסיס החדשני ממצק את העור, מזין אותו ומעשיר אותו בלחות הודות לפורמולה ייחודית המסייעת לעור להיות מהודק וחלק יותר: שילוב של מינרלים טבעיים, בוץ ומלח מים המלח, הידועים בתכונות ובהשפעה שלהם על מיצוק העור, אלוורה, קמומיל, תמצית מלפפון, תערובות שמנים מסוג למון גראס ונוגדי חמצון טבעיים כמו ויטמינים A, B, E, F.

אופן השימוש- לאחר השימוש בתחליב הגוף, יש להתיז כמות נדיבה מהתרסיס על עור נקי ולעסות עד לספיגה מלאה. יש להשתמש פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר. אינו מכתים.
תרסיס זה נפלא לריענון בעונת האביב/ קיץ, לטיפול יומי או למשתמש/ת עם העדפה לתרסיסים.

מחיר-  45.90 דולר ל- 250 מ"ל.

להשיג בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.

משווק לדיוטי פרי ע"י חברת מרום אפ.ג'י.פי בע"מ


*תלוי בנפח השומן ההתחלתי