יום רביעי, 3 באפריל 2019

חדש! ד"ר פישר מרחיבה את סדרת SILVER לשיער כסוף ומשיקה מרכך ומסכה לשיער

חדש! ד"ר פישר מרחיבה 
את סדרת SILVER לשיער כסוף ומשיקה מרכך ומסכה לשיער


ד"ר פישר מרחיבה את סדרת SILVER לשיער כסוף ומשיקה לצד השמפו גם מרכך ומסכה לשיער ומעניקה בכך פתרון מקיף, ייחודי ומעמיק לבעלי שיער כסוף ובעלי שיער בגווני בלונד פלטינה.
טרנד השיער האפור והכסוף כבר נמצא כאן כדי להישאר! יותר ויותר נשים וגם גברים מחליטים שלא לחכות לזמן ולהופעתו הטבעית של השיער האפור וצובעים את שיערם. בנוסף, קיימת מגמה חדשה בקרב נשים וגברים  הגאים בשיערם האפור/ הכסוף הטבעי.
כולם יודעים שאני מעריצה מושבעת של ד"ר פישר.
אין מוצר שהם מוציאים לשוק ואני לא מתאהבת בו.
אז הפעם קיבלנו לסקירה והתנסות ראשונית של סידרת סילבר.
העברתי את המוצרים לאיש יקר לליבי בעל שיער שיבה לבן.
ונתתי לו לחוות את דעתו על סדרת הסילבר.
היה לו שימוש נעים בתכשירים, בשמפו ובמרכך, על המסיכה הוא סיפר כי היא ריככה את השיער להפליא וכך השיער שלו קיבל ברק. הוא ציין כי הריח מעודן והשיער נקי מקשקשים שזה לא פחות חשוב בשיער אפור או נוטה לכסוף.
מעבדות ד"ר פישר פיתחו את סדרת SILVER הכוללת שמפו, מרכך ומסכה לשיער, המסייעים בנטרול הגוון הצהוב ובהגנה על גוון השיער מפני הצהבה. הסדרה מסייעת בהעמקת גווני שיער כסופים ובהעמקת הברק הטבעי של השיער.
הסדרה מיועדת לבעלי שיער –אפור/כסוף אשר מעוניינים לשמור ואף להעמיק את גווני השיער ולבעלי שיער בגווני בלונד פלטינה המעוניינים לשמור על צבע השיער ולסייע בהארכת חיי הצבע ומראהו האחיד.
שמפו SILVER של ד"ר פישר הינו מוצר אהוב ומצליח המכיל נוסחה עשירה, המשלבת פיגמנטים ייחודיים, המסייעת בנטרול גוון צהוב ובהגנה על גוון השיער מפני הצהבה ובהעמקת גווני שיער כסופים. תכולה 400 מ"ל, מחיר: 29.90 ₪
עתה מצטרפים אליו שני מוצרים חדשים נוספים:
מרכך לשיער SILVER של ד"ר פישר המסייע בהתרת קשרים, הזנה וריכוך השיער. המרכך מכיל נוסחה עשירה, המשלבת פיגמנטים ייחודיים, המסייעת בנטרול גוון צהוב ובהגנה על גוון השיער מפני הצהבה. המרכך מועשר בתמציות שקדים, קמומיל וג'ינסנג ובפרו ויטמין B5 ובויטמין E, למראה שיער חזק, בריא, חיוני ומלא ברק.
תכולה 400 מ"ל, מחיר 29.90 ₪
מסיכת הזנה SILVER של ד"ר פישר לטיפול אינטנסיבי, להזנה ולריכוך השיער. מכילה נוסחה עשירה, המשלבת פיגמנטים ייחודיים, המסייעת בנטרול גוון צהוב ובהגנה על גוון השיער מפני הצהבה. הנוסחה הייחודית משלבת סרמידים, סיליקונים ותמציות שקדים, קמומיל וג'ינסנג. מועשרת בפרו ויטמין B5 ובויטמין E להזנת השיער, לסיוע בריכוך ולהעשרה בלחות. למראה שיער חזק, בריא, חיוני ומלא ברק. תכולה 300 מ"ל, מחיר 39.90 ₪

ניתן להשיג ברשתות הפארם והשיווק השונות


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!