יום שישי, 25 בינואר 2019

ד"ר פישר אלכו-ג'ל - מגוון פתרונות להפחתת הסיכון להידבקות במחלות החורף


כולם חולים מסביבכם? חוששים להידבק? הילדים שוב חולים בבית?
ד"ר פישר אלכו-ג'ל - מגוון פתרונות להפחתת הסיכון להידבקות במחלות החורף
הקור והגשם בעיצומם ונראה שלא רק הם, אלא גם מחלות החורף המדבקות. הצטננות, שפעת או דלקת ריאות, אין ספק שאנחנו נמצאים בשיאה של עונת המחלות.
שמירה על היגיינה אישית, בייחוד היגיינת הידיים, היא אחת הדרכים היעילות ביותר להפחתת הסיכון להידבקות במחלות החורף בכלל ומחלת השפעת בפרט.  שמירה זו חשובה במיוחד במקומות ציבוריים, במוסדות החינוך ובעבודה.
מחלת השפעת, כמחלה נגיפית נפוצה בעונת החורף, מועברת בין אדם לאדם דרך האוויר
ונחשבת למידבקת במיוחד.
הפחתת הסיכון להידבקות ומניעת התפשטות מחלות החורף – זה בידיים שלנו!
 
עולמה של רויטל 
ד"ר פישר מציע מגוון של מוצרים לשמירה על היגיינת הסביבה והיגיינת הידיים:

Alco-Gel (אלכו-ג'ל): סדרת תכשירים ומוצרים מבוססי אלכוהול (70%) לשמירה על היגיינת הידיים והסביבה בהיעדר מים וסבון. התכשירים מיועדים להפחתת הסיכון להידבקות במחלות זיהומיות ולסייע בשמירה על הבריאות בבית ומחוצה לו. אלכו-ג'ל הינה הסדרה המקיפה, המתקדמת והנמכרת ביותר מסוגה אשר פותחה על בסיס ידע וניסיון רפואי ומדעי בן עשרות שנים. תכשירי הסדרה מתאימים לבעלי עור רגיש (סנסיטיב) ומבוססים על נוסחאות ייחודיות ויעילות במיוחד המשלבות אלכוהול בריכוז גבוה לצד מרכיבים נוספים התורמים להגברת הפעילות והיעילות כנגד חיידקים (תכשירי הסדרה קוטלים 99.99% מהחיידקים) ונגיפים נפוצים, בין היתר וירוס השפעת.
חשוב מאוד לשמור על הגיינה במיוחד בבית הספר.
אני מציידת באופן קבוע את ילדיי בסדר אלכו- ג'ל מבית ד"ר פישר.
הם יודעים שגם אם הם שוטפים את היידים בשירותים, הם מורחים את הג'ל בכל יציאה מהשירותים, לפני אכילת ארוחת הצהריים בצהריים וגם לאחר הפסקות.
שמירת הנקיון היא חובה לבריאות שלנו המבוגרים ושל ילדנו.
הבריאות של ילדנו תלויה לרוב בנו - אנחנו אלא שצריכים להסביר להם כיצד להתגונן ממחלות ושמירה חשובה על ההגינה.
מוצרי ד"ר פישר ואלכו- ג'ל מקלים אלי בתור אמא ועוזרים לי לצייד את ילדי במוצרים הטובים ביותר לשמירה על הנקיון והבריאות שלהם.

בסדרת אלכו-ג'ל פתרונות רבים המתאימים לשמירה על ההיגיינה:
Alco-Gel ג'ל יעיל במיוחד לשמירה על היגיינת הידיים לניקוי מהיר ויעיל במיוחד ללא צורך במים וסבון. נוסחה ייחודית המשלבת  70%אלכוהול לניקוי יסודי, פרו ויטמין B5 וגליצרין לשמירה על לחות ורכות העור. בסדרה מגוון גדלים וריחות.
בלעדי!  ALCO- GEL WIPES מגבונים היגייניים לידיים לניקוי מהיר ויעיל בנוסחה הייחודית המשלבת 70% אלכוהול לניקוי יסודי, גליצרין לשמירה על רכות העור ואלוורה להרגעת העור. ארוזים הרמטית באריזות אישיות. לשימוש נוח במיוחד, לנשיאה בכיס, בארנק או בתיק.
20 מגבונים באריזה.

אלכו-ג'ל Wipes לניקוי וחיטוי משטחים ואביזרים - מגבונים אנטי-בקטריאליים לניקוי וחיטוי משטחים ואביזרים. לשמירה מרבית על היגיינה בכל זמן ובכל מצב. עומדים בתקן הישראלי לחיטוי משטחים. מגבונים גדולים ועבים במיוחד. מתאימים לשימוש במקומות ציבוריים, נסיעות, טיולים, בגן, בבית הספר ואפילו בבית. המגבונים מומלצים לשמירה על ההיגיינה קודם מגע עם מושב אסלה, עמדת החתלה, משטח אוכל, עגלת תינוק, עגלת קניות ועוד.
20 מגבונים באריזה.
את מוצרי סדרת  Alco-Gel ניתן להשיג ברשתות הפארם, בתי מרקחת פרטיים ובקופות החולים.

ניתן להפחית משמעותית הידבקות במחלות על ידי שמירה על היגיינת הידיים.
להלן מספר טיפים באדיבות ד"ר פישר:
 1. שטיפת הידיים בצורה יסודית ובתדירות גבוהה היא דרך יעילה למנוע מחלות רבות. תקן משרד הבריאות קובע: רחיצת ידיים למשך 15-20 שניות לפחות. בהיעדר מים וסבון מומלץ להשתמש בתכשירי חיטוי ידיים מבוססי אלכוהול
השמירה על היגיינת הידיים חשובה במיוחד :
 • במקומות ציבוריים
 • לפני הארוחה והכנת מזון
 • בעת הטיפול בתינוק: לפני הכנת המזון והאכלת התינוק ולפני/אחרי החלפת חיתול
 • לאחר ביקור בשירותים
 • בטיסות
 1. חשוב להקפיד על היגיינה במקומות ציבוריים, בתי חולים, בעבודה, בנסיעות ובטיולים, בחיק הטבע, בגן ובבית הספר ואפילו בבית.
 2. חיטוי משטחים: השתמשו בתכשירי חיטוי משטחים מבוססי אלכוהול, דוגמת אלכוג'ל מגבונים  לניקוי וחיטוי משטחים לפני נגיעה במשטח החשוד כמזוהם.
 3. בעת שיעול ו/או התעטשות יש לכסות את הפה והאף. על מנת למנוע זיהום של הידיים מומלץ להתעטש / להשתעל לתוך נייר טישו או לחלק הפנימי של המרפק. במידה ומשתמשים בטישו חשוב לזרוק את הטישו לפח מיד בתום השימוש.
 4. הקפידו שלא לגעת בעיניים, הפה והאף בידיים שאינן נקיות.
 5. יש לאוורר את הבית והמשרד לעיתים קרובות ולאפשר לאוויר נקי להיכנס פנימה.
 6. בתקופת החורף האוויר בבית יבש יותר. מומלץ להוסיף לחות ע"י שימוש במכשיר אדים.
 7. לחיזוק המערכת החיסונית חשוב להקפיד על תזונה עשירה בנוגדי חמצון, ויטמינים ומינרלים.

תשלובת ד"ר פישר משלבת למעלה מ-50 שנות ניסיון ומחקר, ידע רפואי ובינלאומי בפיתוח תכשירים מתקדמים לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי התרופות של ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, על פי תקני הייצור הבינ"ל המחמירים. תכשירי התשלובת הם בעלי המרכיבים המתקדמים והבטוחים ביותר, בעלי מוניטין בינ"ל וזוכים להצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם. 
עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!