יום שישי, 4 במאי 2018

כשבראש יש בלאגן. תוסף התזונה גינקוזאן – לטיפול יעיל בהפרעות קשב וריכוז


כשבראש יש בלאגן.
תוסף התזונה גינקוזאן – לטיפול יעיל בהפרעות קשב וריכוז
כרבע מהסובלים מהפרעת קשב וריכוז מפסיקים ליטול תרופות, משום הקושי בהתאמת טיפול ותופעות הלוואי הכרוכות בשימוש בהן.
חלופות מצמחי המרפא גינקו וגינסנג הוכחו מחקרית כבטוחות ויעילות.

1 מ-4 אנשים עם הפרעות קשב וריכוז מפסיקים ליטול תרופות לטיפול בבעיה הרפואית,  בגלל הקושי הכרוך בהתאמת הטיפול והמינון. וגם בשל תופעות הלוואי: עצבנות, אי שקט,  ערנות מוגברת וקשיי שינה, חוסר תיאבון וכאבי ראש. לא מעט נמנעים מטיפול אחרי התנסות קצרה, או חוששים להתחיל טיפול גם במחיר הפרעה בתפקוד מיטבי ביום יום.

תוסף התזונה גינקוזאן הוא פתרון טבעי מוכח.  כמוסות גינקוזאן מכילות שתי תמציות טבעיות שיעילותן ובטיחותן הוכחו במחקרים קליניים - גינקו בילובה GK501®)) וג'ינסנג קוריאני (G115®). החומרים הפעילים שבגינקו בילובה מגנים על מערכת העצבים, משפרים את זרימת הדם בכלי הדם ומעכבים תהליכי הזדקנות.  תמצית הג'ינסנג מסייעת לתאי המוח 'לנצל' טוב יותר את החמצן הרב שמגיע למוח בזכות זרימת הדם המשופרת שלה אחראי הגינקו. מחקרים קליניים הראו כי השילוב הסינרגטי בין הגינקו לג'ינסנג משפר את התפקוד, מדדים שונים של זיכרון וריכוז, מסייע בהתמודדות עם מצבי לחץ ומשפר מהירות תגובה. לצמחי המרפא הללו השפעה חיובית גם על מערכות נוספות בגוף.
בתקופה האחרונה יש לי מלא עומס בעבודה, בחיי האישים יותר מתמיד, אני חייבת להספיק כמה שיותר.
שמחתי שנתנה לי ההזדמנות להתנסות בכמוסות גינקוזאן.

ראשית אני חייבת לציין כי הרגשתי שיפור ממשי בריכוז לאחר שבועים של התנסות זה לא בא ישר!
אז מה בעצם השתנה אתם שואלים? אני מרוכזת מתמיד, פחות עייפה, מצליחה לעשות כמה שיותר דברים ביחד וזה חשוב בכל זאת אני אישה! אני יותר מרוכזת בשעות הערב המאוחרות שזה הזמן שלי בדרך כלל שאני יושבת וכותבת את הבלוג.
אני מרגישה כי נוסחת תוסף התזונה מאפשרת לי להיות 100% מועילה ותקתקנית. 
ללא ספק אני מרוכזת יותר ומספיקה יותר ויותר דברים שמופיעים לי ברשימת הKEEP בנייד ויש כאלה הרבה:).
עולמה של רויטל ממליץ!

כמוסות נחקרו והוכחו במחקרים קליניים בקבוצות גיל שונות. יכולתן הודגמה בשיפור עיבוד מידע מסוגים שונים [ספרתי/ מילולי ועוד], שמירה על ריכוז בביצוע משימות, מניעת עייפות מנטלית ושיפור הזיכרון לטווח קצר וארוך. צמח המרפא גינקו בילובה הוכח מחקרית כטיפול יעיל בנטייה לבלבול, ירידה קוגניטיבית ואפילו אלצהיימר. השילוב בין צמחי המרפא נמצא גם כמשפר את מצב הרוח. מחקרים נוספים הראו, כי ג'ינסנג יעיל בטיפול במצבי מתח ועייפות ומשמש כממריץ ומגביר אנרגיה טבעי.

גינקוזאן מתאים לטיפול מגיל 18 ומעלה. להשגת תוצאות מיטביו מומלץ ליטול את הכמוסה בבוקר לאורך 3-4 שבועות.  לגינקוזאן תעודת כשרות.


גינקוזאן משווק ברשתות הפארם, קופ"ח מכבי ומאוחדת, בתי המרקחת הפרטיים ובבתי טבע, במחיר 103 ₪.
עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!