יום חמישי, 15 ביוני 2017

שירי הילדים של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק מונגשים מעתה לפעוטות ולילדים בספר אינטראקטיבי ומזמר שהשיקה חברת "ספרק טויס"

שירי הילדים של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק מונגשים מעתה לפעוטות ולילדים בספר אינטראקטיבי ומזמר שהשיקה חברת "ספרק טויס"

חברת "ספרק טויס" הישראלית, המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, השיקה ספר אינטראקטיבי מזמר!, המנגיש לילדים את השירים הקלאסיים האהובים של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק, בדרך אינטראקטיבית וחווייתית.

אופק ישב עם מספר חברים ודפדף לו בספר, חבריו והוא שרו יחד את השירים על פי המילים.
ספר מקסים שילדים אוהבים כי מלמדים אותם בגנים על ביאליק.
מומלץ בחום, אופק החליט להעניק את הספר לגן שלו באהבה שילדים אחרים יהנו יחד איתו.

הספר כולל שמונה משירי הילדים האהובים של ביאליק, בהם: קן לציפור, בערוגת הגינה, פרש (רוץ בן סוסי), נדנדה (נד, נד) הפרח לפרפר (פרפר, פרפר, פרח חי), מקהלת נוגנים (יוסי בכינור, פסי בתוף) ועוד, ומשלב איורים מקסימים הממחישים את השירים.
בחזית הספר מצויים לחצנים ועליהם תמונות קטנות מתוך האיורים שבספר, והילד יכול ללחוץ עליהם כדי להאזין לשירים המוקלטים השונים. הילד הצעיר יכול לבחור את השיר שירצה להאזין לו לפי התמונה ולהתבונן באיור. הילד הבוגר יכול גם לקרוא את מילות השירים ולשיר עם ההקלטה. השירים הוקלטו בעיבוד מיוחד המותאם לילדים.
כמו כן, מוצג בספר לחצן "משחק השאלות" המציג בפני הילד שאלות ומשימות שונות לגבי האיורים, נותן משוב, ומעשיר את החוויה במשחק אינטראקטיבי.
הספר כולל גם 2 לחצנים לשליטה בעוצמת השמע. כך הילד יכול להגביר או להחליש את הצלילים כרצונו.
ספר שירי הילדים של ביאליק מצטרף למבחר ספרי ילדים אינטראקטיביים שהשיקה ספרק טויס, בהם "דירה להשכיר", "בוא אלי פרפר נחמד", "קופיקו ונגה בגן החיות", "מעשה בחמישה בלונים", "האריה שאהב תות", "תירס חם", "איה פלוטו" ועוד.
הספר מתאים לילדים מגיל שנה ומעלה.
מחיר לצרכן:  90 ₪.
להשיג ברשת צומת ספרים, שילב ובחנויות הצעצועים המובחרות.


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!