יום שבת, 16 בינואר 2016

אסם מרחיבה את סדרת מוצרי portion control חטיפי פריכונים ב - 99 קלוריות

אסם מרחיבה את סדרת מוצרי portion control
חטיפי פריכונים ב - 99 קלוריות

בין המוצרים: חטיף פריכונים צ'יפס בטעם עשבי תיבול וחטיפי פריכונים 3 דגנים בטעם שום בצלאסם מרחיבה את סדרת מוצרי הPortion Control, ומשיקה שני חטיפי פריכונים חדשים: חטיף פריכונים צ'יפס – בטעם עשבי תיבול, וחטיף פריכונים על בסיס 3 דגנים – בטעם שום בצל. החטיפים - פריכונים דקים ופריכים בשקית אישית של עד 99 קלוריות - מצטרפים למוצרים הקיימים בסדרת 99 קלוריות של אסם שהושקו לאחרונה: מיני פריכונים בטעמי עשבי תיבול, בטעם בצל מקורמל ובטעם זעתר.

חטיפי הפריכונים דקים ופריכים ומגיעים ב- 2 טעמים: חטיף פריכונים צ'יפס על-בסיס תפו"א בטעם עשבי תיבול, וחטיף פריכונים 3 דגנים על בסיס שיבולת שועל, תירס מלא ואורז, בטעם שום בצל. חטיפי הפריכונים מכילים דגנים מלאים וסיבים תזונתיים, ומאפשרים נשנוש טעים ונוח מבלי להתפשר על תזונה נבונה. גודל האריזות מסייע בשמירה על טריות המוצר ומקל על נשיאתו בתיק.

מסייע לשמירה על המשקל, אריזות חטיפי פירכונים עד 99 לשקית.
נוח לנסיעות, נוח לקחת ללימודים, נישנוש מבוקר לאחר אימון בחדר כושר.
הטעם טעים להפליא.


אסם ממשיכה להרחיב את קטגורית Portion Control, והשיקה בשנה החולפת מספר מוצרים, לדוגמא: העוגייה הטובה של FITNESS, באריזות אישיות לאכילה מדודה ומתונה, FITNESS Delice בר, חטיף דגנים בארבעה טעמים חדשים ומפנקים בעד 86 קלוריות בלבד, ורגע חם סטיק- סדרת מרקי רגע חם עם 69 קלוריות בלבד לכוס.

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.
כשרות: בד"צ ירושלים העדה החרדית