יום שבת, 31 באוגוסט 2019

"ליפסקי" משיקה מושב אסלה משולב – למבוגרים ולילדים! המושב כולל 2 מושבים בגדלים שונים - לשימוש נוח וזמין לכל בני הבית
"ליפסקי" משיקה מושב אסלה משולב – 
למבוגרים ולילדים!
המושב כולל 2 מושבים בגדלים שונים - לשימוש נוח וזמין לכל בני הבית
חברת "ליפסקי" הישראלית, המתמחה בפיתוח ובייצור מוצרי אינסטלציה, סניטציה ומוצרי אמבט מעוצבים, משיקה מושב אסלה משולב משפחתי – למבוגרים ולילדים. המושב כולל 2 מושבי אסלה – מושב בגודל רגיל ומושב מוקטן (בקוטר המתאים לילד). כך שכל אחד מבני הבית יכול להשתמש במושב המתאים לו, ללא צורך בהרכבה או הסרה של מתקן מיוחד לילד.
הילדים שלי אהבו את האסלה המתכווננת החדשה שלהם, שימוש באסלה המורכבת מאוד נוחה לילדים עד גיל 6, היא מאפשרת להם בטחון וישיבה נוחה על המושב.
מומלץ בחום, אצלנו אהבו מאוד האורחים הקטנטנים שהגיעו לביקור.


המושב אסתטי, זמין ונוח לשימוש שוטף: כשרוצים להשתמש במושב הילדים – מורידים את שני המושבים. כשרוצים להשתמש במושב הרגיל – פשוט מרימים את מושב הילדים. פשטות השימוש מאפשרת לילד לארגן בעצמו את מושב האסלה שלו, ותורמת לתחושת העצמאות שלו. כמו כן, המושב הפרקטי קל לניקוי וחוסך מקום, שכן אין צורך במתקן נוסף עבור הילד.
את המושב מתקינים בקלות, כמו כל מושב אסלה רגיל. את המושב המוקטן אפשר לשלוף בקלות כאשר אין בו עוד צורך, או אם רוצים לנקות אותו ביסודיות. לאחר השטיפה מחזירים למקום בקלות - בקליק.
המושב עשוי מפוליפרופילן (פלסטיק קשיח), חומר חזק ועמיד לשנים רבות, וקל לניקוי ולתחזוקה.
המושב המשולב מצטרף לליין מושבי האסלה האיכותי של ליפסקי ולמגוון מוצרים מעוצבים למטבח ולחדר הרחצה, בהם: שידות עם מגירות בעיצוב ראטן, פחי אשפה למטבח, פחי אשפה ומברשות אסלה בעיצוב תואם לחדרי הרחצה והשירותים, סט אביזרים לחדר האמבט בעיצוב ראטן, סלסלות אחסון, מגוון סלי כביסה – כולל סל כביסה מתקפל ועוד.

מחיר: 80 – 99 ש"ח.
להשיג ברשתות DIY ובחנויות פרטיות לכלי בית ומוצרי אמבט.


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!