יום שישי, 24 במאי 2019

יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני" השיקה את "סקרביה": משחק מאתגר המעודד פיתוח אסטרטגיות חשיבה ותכנון, מיקוד ותשומת לב, תפיסה מרחבית, פתרון בעיות ויצירתיות

יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני" השיקה את "סקרביה":       משחק מאתגר המעודד פיתוח אסטרטגיות חשיבה ותכנון, מיקוד ותשומת לב, תפיסה מרחבית, פתרון בעיות ויצירתיותיצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, השיקה את "סקרביה" - משחק אסטרטגיה מאתגר לכל המשפחה, המעודד פיתוח אסטרטגיות חשיבה ותכנון, מיקוד ותשומת לב, תפיסה מרחבית, פתרון בעיות ויצירתיות.
תגלית מרעישה נחשפה על ידי הקהילה הארכיאולוגית: סמל עתיק, בצורת סקרביה (חרפושית) מוזהבת התגלה לאחרונה. באופן מסתורי, התגלו הסימנים לנוכחותה במקביל ב-4 אתרים ארכיאולוגיים הממוקמים ב-4 קצות תבל.
הבן שלי בן ה 7 חובב גדול של משחקי אסטרטגיה.
הוא ישב ובחן את המשחק, הוא אוהב לערוך סקירה לפני שמתמודד מול היריב שלו.
במקרה היריב הנבחר היה אבא שלו. 
הדעה על המשחק הייתה פה אחד, משחק מאתגר, מפתח את החשיבה, ביצועי טקטיקה.
הם העבירו שעתיים של משחק ששאר בני הבית לא שמעו מהם.
משחק נהדר, מפתח מאוד את המחשבה, ואת היצירה של מציאת פתרונות, תכנון ומיקוד.

נבחרת להנהיג קבוצת ארכיאולוגים שיקימו אתרי חפירה במעמקי הים, במדבר, בערבות הקרח או בג'ונגל. ככל שתאסוף יותר שרידי חרפושיות, תתקרב לפתרון התעלומה. האם תצליח למפות את האתר באופן מיטבי ולחשוף את החרפושיות?
בכל משחק 12 סבבים. כל סבב מסתיים כשכל המשתתפים הניחו אריחי משחק על לוח המחנה שלהם, בהתאם להוראות קלף המשימה שנבחר. האריחים מסייעים למפות את המחנה ולחשוף כמה שיותר חרפושיות. על כל שחקן להחליט כיצד להניח את האריחים שבקלף המשימה, באתר שבאחריותו.
השחקן שהצליח לחשוף יותר חרפושיות זוכה בניקוד המרבי - ומנצח!
מתאים ל- 1- 4 משתתפים. למשחק כמה רמות קושי ולוח המשחק משתנה בהתאם.
המשחק מתאים לילדים, נוער ומבוגרים מגיל 8 ומעלה.
המשחק מכיל 4 מסגרות התוחמות את האתר הארכיאולוגי ; 4 סטים המורכבים מ- 4 לוחות להקמת האתר הארכיאולוגי ; 4 סטים של 12 אריחים שונים לביצוע המשימות באתר ; 4 סטים של 8 סלעים ; 72 מטבעות של סקרביות (חרפושיות) זהב בשווי 1- 4 נקודות ; 12 קלפי משימה. 
מחיר: 119- 139 ש"ח.
להשיג בצומת ספרים, סטימצקי, ברשתות ובחנויות הצעצועים.
למידע נוסף באתר http://www.geoni.co.il/
***
חברת "גאוני – משחקים חכמים לילדים", מתמחה בפיתוח ובשיווק משחקי קופסה איכותיים, בהם משחקי למידה מגנטיים, משחקי חשיבה ואסטרטגיה. פיתוח המשחקים נעשה בליווי אנשי מקצוע ובהם מרפאה בעיסוק, קלינאית תקשורת ועורכת לשונית, במטרה ליצור משחקים איכותיים, המשלבים הנאה ועניין לילד ומסייעים להתפתחותו בהיבטים שונים (קוגניטיביים, מוטוריים ועוד).

המשחקים, העומדים בדרישות התקן הישראלי, עשויים מחומרים עמידים, קשיחים ולא רעילים. 
עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!