יום שישי, 24 במאי 2019

החום העז הביא אתו מחלות מעיים ושלשולים, יש לזה פתרון, והוא יותר פשוט ממה שאתם חושבים

החום העז הביא אתו מחלות מעיים ושלשולים, יש לזה פתרון, והוא יותר פשוט ממה שאתם חושבים

החום העז שבדרך כלל מאופיין באווירת חופש, ארטיקים ומזגנים, מביא איתו גם את נגיפי המעיים. בימים האחרונים אף דווח על ידי משרד הבריאות על עליה במקרים של מחלת המעיים "גסטרואנטריטיס" - דלקת זיהומית של הקיבה והמעיים המובילה לבחילות, חום, שלשולים וכאבי בטן. המחלה עוברת בעיקר על ידי מגע של החיידקים עם הפה. זאת אומרת, בעיקר לאחר המנעות משטיפת ידיים לאחר ביקור בשירותים, כאשר עובדי מזון לא מקפידים על שטיפת ידיים או כאשר שוכחים לשטוף ידיים לאחר טיפול בחיתולים.
מחלת גסטרואנטריטיס היא מדבקת מאוד ועשויה להתפשט במהירות בעיקר בקרב ילדים. התסמינים הם שלשולים של מספר ימים, חום, כאבי בטן וחולשה קיצונית. הסכנה הגדולה בקרב הילדים היא השפעת חוסר האיזון בסוכרים ובמליחות בגוף אשר עשויה לגרום להתייבשות.

כיצד אפשר למנוע מחלות מדבקות, בכלל ובקיץ במיוחד?
1.      הדרך הטובה ביותר לשמירה על היגיינה היא שטיפת הידיים עם סבון ומים חמים.
2.      יחד עם זאת זה לא תמיד יש לידנו מים וסבון, ולכן מומלץ לעשות שימוש בתחליפים כדוגמת אלכו-ג'ל.
3.      Alco-Gel (אלכו-ג'ל) מבית ד"ר פישר מבוסס אלכוהול (70%), מיועד להפחית את הסיכון להידבקות במחלות זיהומיות ולסייע בשמירה על הבריאות בבית ומחוצה לו.
4.      בימים חמים חשוב להקפיד לשטוף ידיים לא רק אחרי הביקור בשירותים, אלא גם לפני כל מגע עם מזון.
5.      וודאו כי הילדים שוטפים ידיים לפני כל ארוחה.
6.      אם הילד חולה, עשו כל מאמץ למנוע מגע שלו עם ילדים נוספים.
7.      חשוב להפקיד לשטוף ידיים לאחר ביקור במקומות ציבוריים כמו הקניון, קולנוע, תחבורה ציבורית.
אלכו-ג'ל מבית ד"ר פישר מהווה פתרון יעיל, נוח וידידותי לשמירה מרבית על היגיינת הידיים, נבדק במעבדה מוסמכת ונמצא יעיל במיוחד לחיטוי: קוטל 99.99% מהחיידקים שנבדקו. תכשירי הסדרה מבוססים על נוסחה ייחודית המשלבת אלכוהול (70%) לניקוי יסודי, בנוסף משמשת הסדרה רופאים, אחיות וסגל רפואי במרפאות ובבתי החולים.
·         Sensitive- מותאם לעור רגיש
·         מכיל פרו- ויטמין B5, אלוורה, וקמומילה לשמירה על לחות העור
·         מתאים לשימוש יומיומי בבית ומחוץ לבית
·         מתייבש במהירות ומותיר תחושה נעימה ורעננה בכפות הידיים

סדרת Alco-Gel (אלכו-ג'ל) יעילה לשימוש בכל זמן ומקום; במקומות ציבוריים, בעבודה, בנסיעות ובטיולים, בגן ובבית ספר ואפילו בבית. הסדרה מתאימה לאימהות לפני ואחרי החלפת חיתול, לילדים, לחיילים, למטפלים בחולים ולכל מי שמעוניין לשמור על הבריאות והיגיינת הידיים.
סדרת Alco-Gel מהווה פתרון לניקוי מהיר ויעיל במיוחד ללא צורך במים וסבון, להפחתת הסיכון להידבקות במחלות ולסיוע בשמירה על הבריאות בבית ומחוצה לו.
אלכו-ג'ל הינה הסדרה המקיפה והמתקדמת ביותר מסוגה אשר פותחה על בסיס ידע וניסיון רפואי ומדעי בן עשרות שנים. תכשירי הסדרה מבוססים על נוסחאות ייחודיות יעילות במיוחד המשלבות אלכוהול בריכוז גבוה (70%) לצד מרכיבים נוספים התורמים להגברת הפעילות והיעילות כנגד חיידקים ושמירה על לחות ורכות הידיים. תכשירי הסדרת אלכו-ג'ל נבדקו במעבדה מוסמכת ונמצאו יעילים במיוחד לחיטוי: קוטלים 99.99% מהחיידקים שנבדקו.

מומחי בריאות קובעים - ניתן להפחית משמעותית הידבקות במחלות על ידי שמירה על היגיינת הסביבה והידיים.
בבדיקות מעבדה חיצונית ומוסמכת נמצא כי התכשירים קוטלים 99.99% מהחיידקים הבאים:
ü      Escherichia coli  - גורם נפוץ לדלקת בדרכי השתן, עלול לגרום להרעלת דם, דלקת ריאות ולדלקת קרום המוח.
ü      Staphylococcus aureus – גורם לדלקת ריאות, דלקת בקרום הלב, נגעים מורסתיים בעור, עלול לגרום להרעלת דם והרעלות מזון.
ü      Pseudomonas aeruginosaגורם לדלקת ריאות ועלול לגרום להרעלת דם. גורם עיקרי למחלות בבתי חולים.
ü      Streptococcus faecalis – גורם לדלקות בלב, במערכת השתן וכיס המרה.
ü      Entrobacter aerogenes – גורם לזיהומים בדרכי השתן ומהווה גורם לזיהומים שניוניים בבתי חולים.


בעולם מלא בהבטחות אני סומכת על ד"ר פישר: בד"ר פישר משלבים למעלה מ-50 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, כמקובל במפעלי תרופות, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.
עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!