יום שישי, 12 בינואר 2018

ליב משיקה סדרת מוצרי סויה להכנה בייתית


הסדרה כוללת שלושה מוצרים: רצועות סויה ארוכות, רצועות סויה
קצרות ונתחי סויה להכנת שניצל מן הצומח

כולם מכילים 66% חלבון מהצומח

חברת ליב משיקה בימים אלה סדרת מארזי סויה להכנה ביתית: רצועות סויה ארוכות, רצועות סויה קצרות ונתחי סויה להכנת שניצלים מן הצומח.
למוצרי הסדרה מרקם איכותי של הסויה, הם מכילים רמה גבוהה של חלבון העומדת על 66% ומהווים מקור טוב לסיבים תזונתיים. הסדרה מתאימה להכנת תבשילים המזכירים מנות בשריות אהובות. ניתן להכין בסגנון שווארמה, נתחי עוף, חזה עוף, גולש, שניצל ועוד.

נתחי הסויה, שעד עתה הוצעו למכירה בתפזורות, מוצעות כעת באריזה נוחה ובזמינות רחבה. האריזה הסגורה מאפשרת שמירה על איכות ובטיחות המוצר, היא  ידידותית ומאפשרת שימוש חלקי בכמות, תוך שמירת הכמות שנותרה במקרר לצורך שימוש חוזר.

·        נתחי הסויה נמכרים באריזה של 120 גרם, ובמחיר של 19.90
·        רצועות הסויה הקצרות נמכרות באריזה של 150 גרם, ובמחיר של  19.90
·        רצועות הסויה הארוכות נמכרות באריזה של 120 גרם, ובמחיר של 19.90
אנחנו הכנו את המוצר בבישול איטי עם מעט סויה ללא גלוטן ושילבנו את רצועות הסויה בסלט עם אטריות אורז ללא גלוטן. יצא טעים ונרשמה התלהבות גם בקרב האנשים ממשפחתי שלא אוכלים גלוטן.

אודות ליב
חברת ליב נוסדה לפני למעלה מ- 20 שנה במטרה להפיץ את בשורת החקלאות האורגנית והמודעות לחשיבות הצריכה של מזון אורגני ובריא. במהלך השנים התפתחה החברה, והיא משווקת בישראל מגוון רחב של מוצרים בקטגוריות שונות לאוכלוסיית הטבעונים, הצליאקים (ללא גלוטן), רגישים ללקטוז, לשוחרי המזון האורגני ומוצרי בריאות אחרים.


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו אף פוסט!