יום רביעי, 8 באוקטובר 2014

טבעול משיקה 2 מוצרים ותיקים במתכונים חדשים וטבעונים: קציצות עדשים כתומות וחזה בגריל מן הצומח


טבעול משיקה 2 מוצרים ותיקים במתכונים חדשים וטבעונים:
קציצות עדשים כתומות וחזה בגריל מן הצומחבעקבות מגמת הטבעונות ההולכת וגוברת בשנים האחרונות, ומתוך רצון לתת פתרון לאוכלוסייה השומרת על תזונה טבעונית, משיקה טבעול גרסאות חדשות וטבעוניות לשני מוצרים פופולאריים ואהודים של החברה: קציצות עדשים כתומות וחזה בגריל מן הצומח. מוצרים אלה מצטרפים למוצרים טבעונים קיימים של טבעול: טחון מן הצומח וחטיפי כרובית.

כדי להפוך את שני המוצרים לטבעונים תוך שמירה על הטעם המוכר והאהוב וערך תזונתי טוב, עמלו בטבעול על פיתוח מתכונים חדשים ושיטות ייצור מתאימות. משני המוצרים הוצאו חלבון הביצה (אלבומן) והדבש.

לדברי אורי נתן, מנהל פעילות טבעול, "בשנים האחרונות ניכרת מגמה של גידול באוכלוסייה השומרת על תזונה טבעונית. מתוך כוונה לתת מענה גם לאוכלוסייה זו, פיתחנו מתכונים חדשים לחלק ממוצרינו כך שיתאימו גם למקפידים על תזונה טבעונית וללא פגיעה בטעמם הטוב ובאיכותם".

על שני המוצרים הטבעונים תופיע מדבקה אדומה "מתכון חדש", במטרה לסייע ללקוחות להבדיל בינם לבין גרסתם הקודמת והצמחונית שצפויה להישאר על המדפים בשבועות הקרובים עד גמר המלאי.קציצות עדשים כתומות: גודל שקית: 500 גרם, מחיר ברשתות השיווק: 29.9-35 ₪, כשרות: רבנות מטה אשרחזה בגריל מן הצומח: גודל שקית: 630 גרם, מחיר ברשתות השיווק: 35-38.9 ₪, כשרות: בעל"ז